שבת 16 בדצמבר 2017
ידיעות אחרונות
מוטי קמחי
חדשות • 10.08.2017
ברק מגיב: "החשוד מבלפור ממשיך להתבכיין"
יובל קרני

נאום ראש הממשלה אתמול עורר תגובות רבות במערכת הפוליטית, וגם תגובות ישירות מהאנשים אותם תקף בעצמו במהלך הנאום.

 

צפו בתגובת רה"מ לשעבר, אהוד ברק:

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

רה"מ לשעבר אהוד ברק, אותו כינה נתניהו במהלך הנאום: "איש ישן עם זקן חדש", כתב בתגובה בחשבון הטוויטר שלו: "החשוד מבלפור ממשיך להתבכיין. הליכודניקים הם אזרחים גאים וישרים. לא בובות. אין רדיפה, יש שחיתות. אין מנהיגות, יש פאניקה".

 

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, תקף גם הוא את הנאום ואמר: "עם ישראל ראה הערב ראש ממשלה חסר בטחון שתוקף את הפרקליטות והמשטרה שאת ראשיהן הוא מינה בעצמו. ראש הממשלה ישסה, יפלג וינסה להסיט את תשומת הלב מהנכים ומבעיות האמת של עם ישראל ואנחנו נאחד ונחזיר את המנהיגות שלה זקוק העם. תמיכת חברי מרכז הליכוד הערב בשחיתות של משפחת נתניהו לא משקפת את דעת מצביעי הליכוד שכמו כל עם ישראל משלמים את מחיר השחיתות בשירותים אזרחיים, פקקי תנועה, מחירי דיור בלתי אפשריים וזוגות צעירים שמפחדים להתחיל את חייהם העצמאיים. נתניהו טוען כל הזמן שהעם איתו. אני קורא לו לבדוק את זה בבחירות ארציות בהקדם".

 

גבאי | צילום: יאיר שגיא
גבאי | צילום: יאיר שגיא

ח"כ ציפי לבני אמרה כי נתניהו "מייצר דה לגיטימציה למערכות אכיפת החוק והמשפט". לדבריה, "‏הליכודניקים לא מושחתים, אבל נתניהו משחית את ישראל. בטוחה שרבים ממצביעי הליכוד - אנשים ישרים ואזרחים טובים - מרגישים אי נוחות הערב". יו"ר מפלגת יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, אמר: "נחצו כל הקווים. ראש הממשלה ארגן לעצמו הפגנה נגד חקירותיו, ונשא את הנאום המפצל והמשסע ביותר ששמעתי מאיזשהו איש ציבור ישראלי".