ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  Shai Franco
  24 שעות • 26.08.2017
  הרשת בבלבלה
  השיר "בלבלה", שזכה לשישה מיליון צפיות ביוטיוב, הפך את מוטי טקה, חייל בן 20, ללהיט ברשת. עכשיו אבי גואטה, המנהל האישי של שרית חדד, לקח אותו תחת חסותו: "שרית אהבה את השיר וחושבת שאני עושה דרך נכונה", הוא אומר
  רז שכניק

  יותר משישה מיליון צפיות ביוטיוב בשיר "בלבלה", הפכו את מוטי טקה, חייל בן 20, ללהיט רשת. באחרונה זיהה את הפוטנציאל שבו גם אבי גואטה, מנהלה האישי של שרית חדד, העומד מאחוריה מתחילת הדרך. תחת הידיים המכוונות של גואטה, מקווה טקה לפריצת דרך נוספת בקרוב. עכשיו הוא מוציא שיר חדש, בדרך לאלבום ראשון.

   

  צפו ראשונים:  "בא לי לרקוד", כתב והלחיו טקה יחד עם הנרי ואושר כהן.

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  טקה גדל בקריית־ביאליק, במשפחה של חמישה ילדים. הוריו עלו מאתיופיה ב־1989 ונשארו בקריות. הוא התחיל לשיר בגיל 16 באירועים קטנים. "המשפחה אמרה לי, 'מוטי תוציא שיר, תעשה משהו'", הוא מספר. "התחלתי לעשות קאברים והעליתי אותם לרשת עם סרטונים. התגובות היו מעולות. לפני שלוש שנים הוצאתי את השיר הראשון שלי, 'רק שמתגעגעת' שעשה מיליון וחצי צפיות". היום יש לו כבר ארבעה שירים.

  לפני פחות משנה יצר איתו אבי גואטה קשר. "הבת שלו התקשרה אליי", מספר טקה. "בהתחלה לא האמנתי. היו מתקשרים אליי לא מעט סוכנים ומנהלים, ואז הוא התקשר, שאל עם מי עבדתי עד היום, והגעתי למשרד שלו. קיבלתי חום ותמיכה, ופתאום יש מי שדואג לי ואוהב אותי. עד שאבי הגיע עשיתי הכל לבד. הוא נותן לי להרגיש כמו הבן שלו. במשרד של גואטה לא קוראים לי אף פעם 'אתיופי'. זה גם משהו קטן שעשה לי טוב".

   

    

  אבי גואטה: "הפעם הבת שלי היא זו שזיהתה את הפוטנציאל. אני חושב שמוטי יכול ללכת לדרך מאוד יפה. הוא מביא דברים אחרים ויש לו את כל מה שצריך, כולל גוון קול ייחודי".

   

  את שרית היכרת?

   

  "כן. היא שמעה את החומרים שלי. בשבילי היא מלכת הזמר הישראלי וזה היה רגע חשוב. היא מאוד אהבה את 'בלבלה' וחושבת שאני עושה דרך נכונה".

   

  הוא משרת בבסיס ציפורית, הסמוך לטבריה, כעובד כללי. "הייתי נהג מבצעי והצבא התגמש איתי מאז שהתקדמתי במוזיקה. חשוב לי מאוד לשרת עד הסוף, ועבורי זה לפני הכל", הוא אומר. "זה גם משהו שמיישר אותי. בלילה אני על הבמה ומשתגע ומרגיש מלך העולם, ובבוקר אני בבסיס ונוחת למציאות. זה עושה טוב לנפש".

   

  יש לך כבר מעריצות?

   

  "יש, ברוך השם. אני קורא להן מעריכות. כיף גדול שפתאום מזהים אותך במקומות, קוראים לך, מבקשים סלפי, סרטוני וידיאו. אין כזה דבר שאני אומר לא, זה הדלק שלי. כולם אומרים לי, 'חכה־חכה שתתקדם קצת, תראה מה זה, כבר לא יהיה לך כוח'. אני עונה שזה בחיים לא ישתנה. זה מי שאני".

   


  פרסום ראשון: 26.08.17 , 21:35