ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  24 שעות • 28.08.2017
  משפט שלמה, גרסת הכלב
  תראו מה קורה כשהשופטת ג'ודי צריכה להחליט למי שייך גור הלברדור
  שירות "ידיעות אחרונות"

  ג'אדג' ג'ודי ידועה כשופטת נחרצת, שדי לה בכמה דקות כדי לשמוע את שני הצדדים, לסלק הצידה את כל הבולשיט ולהגיע להחלטה. אבל גם ג'אדג' ג'ודי הגדולה צריכה עזרה לפעמים. וכשזה קורה – היא מוכנה לקבל אותה מכל מקור. קחו למשל את המקרה שהיא נדרשה לו, כשגבר צעיר הגיש תביעה נגד אישה שטענה לבעלות על גור לברדור מתוק. לדבריה היא קנתה את הגור בכסף מלא ברחוב ליד מרכז הקניות, וזה הופך אותה לבעלים שלו.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ג'ודי לא התנגדה לטענה. "אני לא טוענת שאת משקרת, אלא רק רוצה לבדוק אם מדובר בכלב ששייך למתלונן", קטעה השופטת את דברי האישה.

   

  זה היה ללא ספק רגע קשה לשני הצדדים. כשהתובע הציג מסמכים ותמונות שלו עם הגור, וניסה לקעקע את טענת הנתבעת, והשופטת הבינה שפה נדרשת התערבות מבחוץ.

  "תכניסו את הכלב", דרשה השופטת, ופנתה לנתבעת: "את רוצה לגשת ולהביא אותו?" מכיוון שזאת לא הייתה באמת שאלה, האישה מיהרה לציית וניגשה לקחת את הגור.

  בצילומים אפשר להרגיש את המתח בחלל אולם המשפט ואת הציפייה הדרוכה של כולם. אחרי מספר דקות חזרה האישה, כשהיא מחזיקה בזרועותיה את הגור המתוק.

  הגבר, שעמד כל הזמן בארשת מתוחה על פניו, הניח פתאום לחיוך רחב להפציע – "היי בוי, היי בייבי בוי", הוא קרא לעבר הכלב. וזה התחיל לפרכס בידיה של האישה, וניסה להשתחרר מהאחיזה.

  "תניחי לו", הורתה השופטת. וזאת נאלצה לציית.

   

  הכלבלב לא הספיק להציב את רגליו הקטנטנות על הרצפה כשהוא מזנק לעבר התובע, שהרים אותו בזרועותיו בעיניים מלאות דמעות.

  "זה הכל!" אמרה ג'אדג' ג'ודי בטון יבש ופסקני. "קח את הכלב הביתה".

   


  פרסום ראשון: 28.08.17 , 19:24