שישי 15 בדצמבר 2017
ידיעות אחרונות
Courtesy of STXfilms
24 שעות • 09.10.2017
סרטים חדשים שעולים בחג
אמרי קמינר

נקמה זרה

 

מה: סרט פעולה על מסע נקמה של איש עסקים מלונדון, שבתו נרצחה בפיגוע טרור. האב מנסה לאתר את זהות הטרוריסטים, ומתעמת עם פקיד ממשלתי שעשוי לספק את העקבות. מי: ג'קי צ'אן ופירס ברוסנן מנהיגים את ההרכב. על הבימוי הופקד מרטין קמפבל, החתום על סרטי ג'יימס בונד אחדים ("גולדן איי", "קזינו רויאל").

 

 

קו הדממה

 

 מה: מותחן אימה הממשיך את עלילת "קו הדממה" מ־1990. במהלך ניסוי נועז ומסוכן, שיאפשר הצצה לחיים שאחרי המוות, חמישה סטודנטים לרפואה מתעמתים עם חטאי העבר שלהם. מי: ההרכב כולל את אלן פייג', נינה דוברב, דייגו לונה, ג'יימס נורטון, קיירזי קלמונס וקיפר סאתרלנד, שגם הופיע בסרט המקורי. ביים נילס ארדן אפלב ("נערה עם קעקוע דרקון").

 

 

הולכת שבעה

 

מה: דרמה. שחקנית מתעקשת לצאת למסע ב"חוצה ישראל", למרות שחברתה הטובה, שעמדה להצטרף אליה לטיול, נהרגה בתאונת מעלית, והותירה אחריה אלמן המום ואבל. מי: בתפקיד הראשי מופיעה מיקי קם, ולצידה רוברט הניג, ליאור בסן ועומר אשין. ביים טומי לנג. ישראל 2016.

 

 

מז"ל טוב

 

מה: מותחן אימה. סטודנטית מגלה לחרדתה שהיא עומדת להירצח. לאור זאת, היא חייבת לחיות את אותו יום פעם אחר פעם, עד שהיא תעלה על זהות הרוצח ומניעיו. מי: עם ג'סיקה רות', ישראל ברוסרד ורובי מודין.

 

 

אנשים ומקומות

 

מה: סרט המתעד את המסע שערכו הבמאית המיתולוגית אנייס ורדה בת ה־90, והצלם והאמן המסתורי JR ברחבי האזורים הכפריים של צרפת.

  

 


פרסום ראשון: 09.10.17 , 22:03