שישי 15 בדצמבר 2017
ידיעות אחרונות
המוסף לחג • 10.10.2017
צוחקת אחרונה
היא תמכה בננסי ברנדס כשהתמוטט כלכלית ועמדה לצידו כשמצבו הבריאותי הידרדר. אבל דווקא כשהתאושש וחזר לעצמו היא החליטה שמספיק ודי. חצי שנה אחרי הפרידה, צ'רסלה ברנדס פותחת את הלב ומדברת על הכל
סמדר שיר
בתום הפגישה הרביעית או החמישית אמר המטפל הזוגי לצ'רסלה וננסי ברנדס: "מצטער, אני לא יכול לטפל בזוגיות שלכם, הקרקע ביניכם חרוכה לחלוטין". אוזניה של צ'רסלה התחדדו. מה זה "חרוכה"?

"הוצאתי את הסלולרי וחיפשתי בגוגל את הפירוש. הבנתי שהמצב לא טוב, שאין מנוס, שחייבים להיפרד", היא מספרת כיום, חצי שנה אחרי שעזבה את הבית עם שני ילדיהם ויצאה לדרך חדשה.

בניגוד לבעלה הסלב, שרצה לשתף את כל עם ישראל בפרידתם, היא ביקשה להישאר בצל. "אבל ננסי התעקש לצאת עם זה בטלוויזיה. הוא אמר, 'לפני שנה וחצי כולם ראו אותי יוצא מבית החולים, אחרי מחלה קשה, ואני רוצה שעכשיו כולם יידעו שהדרך המשותפת שלנו הסתיימה'. אז הוא אמר את מה שאמר ואני יצאתי הכבשה השחורה. מהכתבה הראשונה, שבה הראו כמה טיפלתי בו במסירות, יצאתי מריה הקדושה. בכתבה השנייה, שהועלתה לפייסבוק, הטוקבקיסטים גמרו עליי".

מה כתבו עלייך?

"מה לא. שהרומנייה הקטנה התחתנה עם מישהו בגיל של אבא שלה ונטשה אותו אחרי שגמרה לו את כל הכסף. שאני צאצקע שננסי הביא מאיזה חור ועכשיו אני כפויית טובה. ועוד ועוד. בהתחלה כל כך כעסתי ונעלבתי, עד שרציתי לשבת ולכתוב לכל טוקבקיסט שננסי לא הביא אותי משום מקום, שהייתי בארץ הרבה לפני שהפכתי לאשתו, ושמצבי הכלכלי היה הרבה יותר טוב משלו, אבל ברגע שפתחתי את הלפטופ התייאשתי. בפני מי אני צריכה להתנצל? הרי הוא ואני, וכל מי שמכיר אותנו, יודעים את האמת".

 

הראיון המלא - ביום רביעי, בגיליון החג ובאפליקציה של ידיעות אחרונות