שישי 15 בדצמבר 2017
ידיעות אחרונות
המוסף לחג • 10.10.2017
"הלב שלי נשבר"
התאונה המבהילה של אהובתו שלומית מלכה, הילדות בלי כסף והחרם שחווה בבית הספר, ההתמודדות הלא פשוטה עם התהילה, חלום האבהות, וגם החששות מההתבגרות: יהודה לוי מסכם 20 שנות קריירה בראיון גלוי לב מאוד
איתי סגל

"אומרים שאתה מסוגל להבין עד כמה אדם חשוב לך בחיים רק כשחייו בסכנה", מספר השחקן יהודה לוי, בראיון ראשון מאז התאונה שבה נפצעה אשתו הדוגמנית שלומית מלכה בתל-אביב. 

"ידעתי מה עוצמת האהבה שלי לשלומית, אבל אין ספק שכל מה שקרה עם התאונה שלה חיזק את זה. הפך את זה מוחשי. האהבה הופכת לתחושה פיזית. הרגשתי חיוור, לא אמרו לי שאני חיוור. הרגשתי שאני מאבד דם בגוף, שאני מאבד את הלב שלי.

"כל האופן שנודע לי על התאונה היה הזוי. הייתי בדרך לצילומים. חבר התקשר אליי ואמר: 'תקשיב יהודה, שלומית פה עלתה על אמבולנס. אני לא יודע מה קרה לה. היא נוסעת לאיכילוב. סע לשם'. חשבתי שברה יד, שברה רגל. לא חשבתי שהיא מורדמת ומונשמת. ואז אני מגיע לאיכילוב, חושב לעצמי מה כבר יכול לקרות. ואז אני מקבל התראה בסלולרי, ידיעה מ־ynet: בת 23 נפלה מהקורקינט, מורדמת ומונשמת במצב קשה, לא יציב. אני רואה 30 רופאים ואחיות נכנסים ויוצאים ממש כמו חדר ER מטורף. אני לא יכול לתאר לך מה עבר עליי. אני רק זוכר ששמעתי את הצליל של הלב שלי נשבר.

"אבל הפתעתי את עצמי. למרות שהרגשתי שבור לרסיסים באותו רגע, אנשים מסביב אמרו לי שתיפקדתי מדהים. עד שהיא לא דיברה איזה משפט קוהרנטי רציף כמו שצריך, לוגי, שאני מכיר, לא הייתי רגוע. לא הייתי צריך את הדרמה הזאת כדי להבין מה אני מרגיש כלפי שלומית, אבל הדבר הזה לגמרי חיזק לי עד כמה הבנאדם הזה חשוב בחיי".

 

הראיון המלא עם יהודה לוי - ביום רביעי, בגיליון החג ובאפליקציה של ידיעות אחרונות