שבת 20 ביולי 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  24 שעות • 16.10.2017
  דוריה למפל מתקדמת
  צפויה להשתלב בהגשת המהדורה המרכזית עם יציאת יונית לוי לחופשת לידה. למפל תגיש גם את מהדורת השבת מעת לעת
  רז שכניק

  שינויים בחברת החדשות של ערוץ 2. דוריה למפל מתקדמת, וצפויה להשתלב בהגשת מהדורת החדשות המרכזית במהלך השנה הקרובה, אחרי יציאת יונית לוי לחופשת לידה. בנוסף, תגיש למפל בקביעות את מהדורת חדשות השבת, פעם בחמישה שבועות.

   

  את ההחלטה על קידומה של למפל קיבל באחרונה מנכ"ל חדשות 2 אבי וייס, לאור ההצלחה של מהדורת הלילה בהגשתה. השילוב של למפל במהדורת החדשות המרכזית יתרחש לאחר יציאתה של יונית לוי לחופשת לידה, בימים שבהם שדני קושמרו וקרן מרציאנו לא יוכלו להוביל את המהדורה. באותו אופן תגיש למפל את מהדורת השבת כשדנה ויס, הפרשנית המדינית של חדשות 2, לא תגיש, מהלך שכבר בוצע על המסך באחרונה.

   

  החל ב־1 בנובמבר, עם הפיצול של זכייניות ערוץ 2, תגיש למפל את מהדורת הלילה של חדשות 2 עבור הזכיינית רשת בלבד, כשקשת תשדר לבדה את תוכנית חיסכון של קרן מרציאנו.

   

  למפל, 35, הגישה בעבר את מהדורת החדשות של חברת הכבלים HOT. היא הצטרפה לחדשות 2 במהלך שנת 2011 בתפקידי הגשה שונים. כשנתיים לאחר מכן החלה להגיש את תוכנית הלילה לצידו של ליאור פרידמן ובהמשך הגישה לבדה.

   

  מנהלה של למפל, בועז בן ציון, מסר בתגובה: "אני לא אחראי על שיבוץ מגישים בחדשות ערוץ 2. אני שמח שדוריה ממשיכה להגיש את תוכנית הלילה במסגרת הזכיינית רשת".

   


  פרסום ראשון: 16.10.17 , 20:20