שישי 23 בפברואר 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
EPA
24 שעות • 11.11.2017
מסביב לעולם

הזומבים יוצאים לרחובות מידי שנה יוצאים השלדים מהארון וצועדים ברחובות קי־ווסט שבפלורידה, במסגרת "פסטיבל הפנטזיה", שמתקיים כבר כמעט 40 שנה באי הקטן בקצה הדרומי ביותר של ארצות־הברית. השנה הציפו את הרחובות למעלה מ־6,000 רוכבי אופניים שהשתתפו ב"מרוץ הזומבים" לאורך החופים ועד לעיר העתיקה היפהפייה, שם הסתיים המרוץ במסיבת "זומבי־פסט" ברחוב דובאל המפורסם. | צילום: אי־פי־אי

 

העונש היצירתי של המטרידן

 

שופטת באי מאווי שבהוואי גזרה עונש לא מאוד קונבנציונלי על אדם שהטריד את האקסית שלו והפציץ אותה בווטסאפים מעליבים. דארן יאנג בן ה־30 עמד למשפט אחרי שהפר צו הרחקה שהוצא נגדו ב־22 בפברואר שאסר עליו להטריד את חברתו לשעבר. אבל כעבור חודשיים הוא התקשר אליה ושלח לה בווטסאפ הודעות נבזיות: 144 הודעות למען הדיוק.

יאנג היה אחוז טירוף מן הסתם, כי את 144 ההודעות הפוגעניות הוא שיגר בפרק זמן של ארבע שעות בלבד. השופטת רונדה לו, חובבת סימטריה ככל הנראה, הרחיבה את רעיון ה"עין תחת עין, שן תחת שן" אל המרחב הווירטואלי המופשט והורתה ליאנג לכתוב לחברתו לשעבר 144 מחמאות. ולא סתם: השופטת היצירתית הוסיפה כי עליו להימנע מחזרה על אותן מילים. כלומר, השופטת לו מצפה מאחרים ליצירתיות שלא נופלת מזו שמפגינה היא עצמה בהחלטותיה.

 

יאנג הבטיח לשופטת שימשיך הלאה בחייו ולא ייצור יותר קשר עם האקסית שלו. אבל, אף שכבודן של הבטחות במקומן מונח, השופטת לו השיתה על יאנג גם קנס של 2,400 דולר, 200 שעות עבודות שירות ושנתיים מאסר על תנאי.

"אני לא יודעת אם עליי להוריד לך את האצבעות או לקחת לך את הטלפון כדי שתפסיק עם ההטרדות האלה", נזפה בו השופטת. "אתה כנראה לא מהאנשים שאמורים להסתובב עם טלפון. נקודה. אגב, אני מקווה שהאקסית שלך תחליף מספר".

 

זכה במרתון בזכות טעות

 

כשאיוב פאנייל (25) חצה את קו הסיום של מרתון ונציה, הוא בעצמו לא האמין למראה עיניו. הצעיר בן ה־25 הגיע ראשון לקו הגמר והיה המנצח הגדול של המרוץ, כשכל המועמדים הפייבוריטים מזדנבים אחריו. וזה לא בגלל שפתאום הוא גילה בעצמו כוחות פיזיים שלא ידע על קיומם, ושאיפשרו לו לנצח את הרצים שהובילו בכל 25 הקילומטרים הראשונים של המירוץ. זה קרה כי נהג הקטנוע שהוביל את החבורה וסימן את המסלול לרצים החליט לפנות במקום הלא נכון, וכל הרצים המובילים מצאו עצמם רצים אחריו, לפני שהבינו שעשו טעות. שתי הדקות של הבלבול בדרך עלו להם ביוקר. פאנייל סיים את המירוץ בשעתיים, 12 דקות ו־16 שניות, והיה לאיטלקי הראשון מזה 22 שנה שזוכה במרתון ונציה.

 

גנב מונית וברח עם המזוודות

כמה פעמים הכנסתם מזוודה למונית ותהיתם מה יקרה אם הנהג יברח עכשיו עם כל רכושכם בחו"ל? לבחורה שנראית בסרטון זה קרה, אבל הגנב הוא לא נהג המונית.

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הבחורה ירדה מהרכבת בתחנה המרכזית של העיר הבריטית יורק אחרי נסיעה ארוכה ועמדה בתור למוניות. עת הגיע תורה, יצא הנהג ובאדיבות המתבקשת הניח את מזוודותיה בתא המטען.

 

 

אלא שללוק קילמינסטר בן ה־31, היו בשבילה תוכניות אחרות, וברגעים שבהם היו השניים עסוקים בהכנסת המזוודה מאחורי המונית, התיישב מהר ליד ההגה ושעט לדרכו, כן - כשדלת תא המטען עודנה פתוחה לרווחה, מתנדנדת למעלה.

 

המשטרה דלקה בעקבותיו אבל הוא נמלט בנהיגה מטורפת במהירות 160 קמ"ש. הוא נבלם רק כשהתנגש בב־מ־ו שבה ישבו אב ובנו בן ה־11. השניים לא נפגעו אך המכונית נהרסה כליל. קילמינסטר, נהג השודים הפרוע, הצליח לצאת בשלום אף הוא מהמונית – טוטאל לוס גם היא — וברח לחווה סמוכה. הוא נלכד כעבור חמש דקות כשהוא מצטנף לו בתוך השוקת של הכבשים.

 

מאחר והתלונן על כאבים הוא אושפז לבדיקות, אלא שהגנב העשוי ללא חת ניצל את השהות באשפוז בקומה הראשונה של בית החולים כדי לקפוץ למטה ולברוח אל החופש, שארך הפעם עשר דקות. קילמינסטר, שנידון ל־16 חודשי מאסר על גניבת המונית ועוד שמונה חודשים על הבריחה מבית החולים ולשלילת רישיון לארבע שנים, מצפה בימים אלה ללידת בנו השני.

 

שרתם באוטו? קבלו קנס

 

כמה פעמים יצא לכם לשבת לבד במכונית ולשיר בקולי קולות ביחד עם הזמר ששר ברדיו? תענוג. אלא אם כן אתם במונטריאול ועוברת לידכם ניידת משטרה. מסתבר שבמחלקת התנועה של העיר הקנדית לא בדיוק מעריכים כישורים מוזיקליים, או שאולי הם סתם לא אוהבים מוזיקת פופ משנות ה־90.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

טאופיק מואלה, (38), למד את זה על בשרו, כשנהג ברכב ושר להנאתו את "Gonna Make You Sweat", כשארבעה שוטרים עצרו אותו ושאלו מה בדיוק הוא חושב שהוא עושה. "שום דבר", ענה הנהג הנבוך. "אני רק מקשיב למוזיקה של להקה שאני מאוד אוהב", וחזר על השורה המפורסמת "!Everybody Dance Now"

 

אבל השוטרים לא התרשמו מיכולות השירה של מואלה, ואחד מהם חזר מהניידת כשבידו דוח בסך 149 דולר קנדים בגין "צרחות במקום ציבורי".

 

מואלה ההמום כבר הודיע שהוא מתכוון לערער על הדו"ח ולא לשלם את הקנס. "אני מבין שהם צריכים לעשות את העבודה שלהם, ולרשום דוחות במקרה שיש דברים שהם לא בסדר, או שיש משהו מסוכן במכונית, או שאולי חטפתי מישהו, אבל לא הייתי מצפה שהם יתנו לי דוח על שירה", אומר מואלה בראיון לערוץ CTV הקנדי, וממשיך להתעקש שהוא ממש לא שר בקול רם.

 

טסים אל הלא נודע

 

אזהרה! אם אתם סובלים מפחד טיסה, הסרטון הזה הוא לא בשבילכם. בווידיאו שצולם מתא הטייס בטיסת קטאר איירווייז, בהנמכה לקראת נחיתה בנמל התעופה קווינסטאון בניו־זילנד, רואים איך המראה הנשקף מהחלון הופך לערפילים לבנים עם שקיעת המטוס אל תוך שמיכת עננים רכה. יש שם כ־30 שניות בערך שבהן כל דבר שהוא יכול לקרות - בתקווה שאין ציפורים בסביבה. בטיסה בתוך שכבת עננים סמיכה על הטייסים להסתמך על ניווט מכשירים כדי לוודא שהם בכיוון הנכון. הקפטן, סנדיפ ורמה, שיתף את הסרטון בטוויטר וצייץ: "זה מה שהטייס רואה, והנוסעים - לא". הסרטון זכה לעשרות אלפי שיתופים. מישהו כתב, "וואו, המראה סוריאליסטי! קצת כמו לנהוג בכביש מהיר בערפל מוחלט".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 


פרסום ראשון: 11.11.17 , 19:53