שני 16 בספטמבר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ענת שליו
  ממון • 15.11.2017
  בית המשפט אישר לקבל הצעות למכירת זכיינית סליו
  ליטל דוברוביצקי

  נאמני חברת "אופנה צרפתית לגבר", הזכיינית של מותג האופנה הצרפתי סליו, שצברה חובות של 52‬ מיליון שקל ומעסיקה יותר מ־220 עובדים ב־26 סניפים, מבקשים למכור את כל סניפי הרשת כמקשה אחת.

   

  הנאמנים, עוה"ד אלונה בומגרטן ורון חכים, הגישו אתמול דוח ראשון לבית המשפט ובו ציינו כי בית המשפט אישר להם לפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת סניפי הרשת כמקשה אחת. הצעות אפשר להגיש עד 26 בנובמבר. עוד עולה מהדוח כי העובדים, המיוצגים על ידי עו"ד ליזה חדש, קיבלו לפני כמה ימים את משכורתם, וכי מנכ"לית החברה הוצאה על ידי הנאמנים לחופשה. מלבד זאת, בנק דיסקונט, שהוא נושה של הרשת, הסכים להעביר מימון של 1.2 מיליון שקל לתקופה של הקפאת ההליכים.

   

  עו"ד בומגרטן
  עו"ד בומגרטן

   

  "הנאמנים סבורים כי קיימת חשיבות רבה לכך שהחברה תמשיך לפעול כעסק חי וכמקשה אחת", ציינו הנאמנים. עוד טענו בדוח כי "חשוב לציין שאין ספק כי לאור מצב החברה, האלטרנטיבה היחידה להקפאת ההליכים היא פירוק החברה לאלתר, פיטורי כל 220 עובדיה, סגירת כל 26 הסניפים שלה, מכירת המלאי לכל המרבה במחיר ומכירת מיקומי הסניפים. הנאמנים סבורים אפוא כי הקפאת ההליכים מיטיבה את מצבם של כלל נושי החברה, ובכלל זה עובדיה, וכי זה הסיכוי היחיד להבראת החברה כעסק חי, בין באמצעות מכירתה ובין בהשקעה בחברה".

   

  עוד נטען בדוח כי ערב מתן הצו להקפאת הליכים החלה החברה במבצע של מכירת פריטים בהנחות ניכרות, באופן מדורג, הנחה שהולכת וגדלה ככל שמספר הפריטים הנרכשים גדל, עד להנחה מצטברת של 60%. לנוכח הצלחת המבצע החליטו הנאמנים להמשיך ולקיים את המבצע ולאפשר מכירות באופן סדיר. עוד מציינים הנאמנים כי הסניפים הרווחיים של החברה ימשיכו לפעול באופן שוטף עם הסחורה החדשה שתירכש והמלאי הקיים. הסניפים ההפסדיים של החברה יהפכו לסניפי אאוטלט ויימכרו בהם עודפים וסחורה משנים קודמות במחירים מופחתים.

   


  פרסום ראשון: 15.11.17 , 20:09