yed300250
הכי מטוקבקות
  ניר פקין
  ממון • 19.11.2017
  בועות: אלון קסטיאל מצפה לבת בפעם השנייה

  • בתוך כל הפרשה שבה הוא מואשם באונס, ל"בועות" נודע כי איש חיי הלילה אלון קסטיאל מצפה לבת שנייה מאם בתו הראשונה שני קצמן. קסטיאל נתון במעצר בית אחרי שבדצמבר 2016 הוגש נגדו כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז ת"א בגין ביצוע עבירות מין חמורות בשש נשים. בהמשך הוסר אחד מסעיפי האישום, ונכון לעכשיו הוא מואשם בעבירות כלפי חמש נשים, הכוללות מעשה אונס אחד, ניסיון אונס, מעשים מגונים בכוח ומעשים מגונים.

   

  שווימר עם עיני וגיא. ברית | צילום: מוטי מזרחי
  שווימר עם עיני וגיא. ברית | צילום: מוטי מזרחי

   

  • סמסו מזל טוב לצביקה שווימר מנכ"ל "דלתא ישראל" ולרעייתו עדן שחגגו את הולדת הבן אדם רז, שנקרא על שם רס"ב רז שווימר ז"ל, אחיו של צביקה. את ברית המילה הם ערכו בראשון־לציון, ובין האורחים היו אמיר גיא ואורי עיני, מנכ"לים באדלר־חומסקי, אלונה ברקת ונטע אלחמיסטר.

   

  מוסרי, מוקדי, אטלס ורודברג. נעלמים | צילום: יחסי ציבור
  מוסרי, מוקדי, אטלס ורודברג. נעלמים | צילום: יחסי ציבור

   

   

  • מאות מעריצים הגיעו לסינמה סיטי גלילות כדי לחגוג את הפרמיירה לעונה השנייה של דרמת המסתורין לנוער "נעלמים" של ערוץ "טין־ניק". עדי ביטי הנחתה, ובשאגות התקבלו אדווה רודברג, טל מוסרי, גאיה גור־אריה, דולב מסיקה, ספיר בן־רובי, עדי אלון, נעם לוגאסי, כרמל לוטן, אביב פנקס, יואב רוטמן, אורי בלופרב, ירון בן־הרוש ולירית בלבן. הסתובבו מרוצים: אורלי אטלס־כץ, מנכ"לית "ענני תקשורת", ויורם מוקדי, סמנכ"ל התוכן של HOT.

   

  שני, עובדיה וכהנר. עם נדל"ן | צילום: יעקב אברמוביץ
  שני, עובדיה וכהנר. עם נדל"ן | צילום: יעקב אברמוביץ
   

   

  אייל שני הוא לא רק שף וכוכב טלוויזיה אלא עושה לביתו גם בהרצאות ופאנלים. באחרונה למשל הוא התארח באירוע של Ewave Nadlan לשיחה על מקורות השראה, קולינריה ונדל"ן. קינחו בסלפי: גיל עובדיה, מנכ"ל שותף בחברה, ואסף כהנר מנכ"ל חטיבת השיווק.

   

  ברק, פאר ולוין. עשור | צילום: אילן ספירא
  ברק, פאר ולוין. עשור | צילום: אילן ספירא

   

   

  אהוד ברק הגיע לפרגן לממי פאר ואיתן לוין על עשור למשרד ייעוץ התקשורת שבבעלותם. לאירוע בתיאטרון "הבימה" הגיעו כ־880 איש, בהם השרה גילה גמליאל, גדי לסין, אלי בין, אודליה פרידמן והרב המקובל נתנאל שריקי מנתיבות. באמנותי: המחזמר "סימני דרך" על חייה ופועלה של נעמי שמר.

   

  • השר גלעד ארדן והמפכ"ל רוני אלשיך הגיעו לכנס אבטחה ביד בנימין, ועל רקע רעידת האדמה ימים קודם לכן בחנו את מערכת "רשף ביטחון" שמתריעה לפני מקרים כאלה.  

   

  שאין ומנו. בול
  שאין ומנו. בול

   

  • שגרירות רוסיה ודואר ישראל הוציאו בול משותף לרגל עשור לפעילות מרכז התרבות של השגרירות בת"א. היו: השגריר אלכסנדר שאין, משה מנו קונסול הכבוד של רוסיה בישראל, שר התקשורת איוב קרא, יו"ר הדואר חזי צאיג והמנכ"ל דני גולדשטיין.

   

  צילום: אלעד גוטמן
  צילום: אלעד גוטמן

   

  בקטנה

   

  • הבורסה ליהלומים, בהובלת הנשיא יורם דבש, חגגה 80 בהיכל התרבות בת"א. היו: השרים משה כחלון ויעקב ליצמן, ח"כ משה גפני, קובי קורן ושמואל שניצר

   

  ג'ולי שפיקי מונתה לסמנכ"לית שיווק ב־Safe-T

   

  גילי גז, מנהל שיווק אופל ישראל, נפגש עם אלינור שחר והמיוצגות שלה נועם פרוסט, ג'ני צ'רווני, סתיו סטרשקו וארבל קינן לצילום קמפיין

   

  • ד"ר קרן־אור עמר התמנתה למנהלת שיווק רפואי של "פנאקסיה"

   

   

  רוני שחם מונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות ב"פרוקטר אנד גמבל ישראל"

   

  צילום: EPA
  צילום: EPA

   

  הברקת היום

  "במובן מסוים אני כאן בגלל ה־BDS" (ניק קייב, נסיך האופל וגם מלך)

   

  צילום: עמית שעל
  צילום: עמית שעל

   

  הזמינו אתכם?

  מחר ומחרתיים, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בת"א, הכינוס הארצי של איגוד העובדים הסוציאליים בסימן 80 שנה לעבודה הסוציאלית בישראל. בתוכנית: 130 מושבים ודיונים. בין המשתתפים: יותר מ־3,000 עובדים סוציאליים, יו"ר האיגוד צפרא דוויק, יו"ר הכינוס פרופ' מיכל שמאי, חנה סלוצקי וחנה גן, שר העבודה והרווחה חיים כץ, אביגדור קפלן, אבי ניסנקורן, חיים ביבס וראש העיר רון חולדאי. באמנותי: אדיר מילר ורותם אבוהב.

   

  צילום: רועי מזרחי
  צילום: רועי מזרחי

   

  תשאירו טיפ

  ניר הובר, מנכ"ל מלון Port and Blue בת"א: "אחת מהמסעדות האהובות עליי היא 'שילה' ברח' בן־יהודה בת"א. המתמחה במאכלי ים טריים. לכו על מנת טרטר דג, עטוף באבוקדו, שקדים, בזיליקום ואיולי נענע, בליווי יין לבן מצונן היטב".

   

  צילום: יחיאל ינאי
  צילום: יחיאל ינאי

   

  מדרגות לגן עדן

  היום, בתיאטרון הסמטה ביפו, יציינו את היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים על ידי אירוע פתוח לקהל בשיתוף ארגון נעמת ת"א־יפו. בתוכנית: מופע של ברוריה אבידן־בריר ונאום של מנכ"לית התיאטרון, השחקנית עירית פרנק. תנחה: יו"ר נעמת ת"א־יפו ליאורה לנגר.

   


  פרסום ראשון: 19.11.17 , 20:45
  yed660100