ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  Lawson Danny/PA Photos/ABACA
  חדשות • 26.11.2017
  "הנסיך הארי כרע ברך"
  יניב חלילי | כתבנו בלונדון

  האם השבוע יכריז בית המלוכה הבריטי על האירוסין של הנסיך הארי והשחקנית ההוליוודית מייגן מרקל? על פי סברות רבות — התשובה היא כן. בבריטניה נפוצו שמועות בימים האחרונים שלפיהן ארמון המלוכה כבר הודיע לרשת בי־בי־סי על ההכרזה המרגשת ושבני הזוג צפויים להודיע על אירוסיהם בשידור מיוחד.

   

  מקור ברשת בי־בי־סי הדליף לכלי התקשורת בבריטניה: "האירוסין של הארי ומייגן הם כבר עובדה, ועתה רק נותר לבשר עליהם". בעקבות ההדלפה, שלא ברורה מידת אמיתותה, החליטו בתי ההימורים בבריטניה להפסיק להמר על מועד האירוסין. לכך התווספה העובדה שמרקל סיימה לצלם את העונה האחרונה של הסדרה שבה היא מככבת, Suits, ארזה את תכולת ביתה בטורונטו והעבירה את חפציה — ואת כלביה — ללונדון. מרקל תעבור לגור עם הנסיך הארי בארמון קנסינגטון, ביחידה הצמודה לזו שבה מתגוררים הנסיך ויליאם, הדוכסית קייט וילדיהם, הנסיכים ג'ורג' ושרלוט.

   

  דבר האירוסין הפך לסביר מאוד לפני שבועות אחדים, כשמרקל נפגשה עם הסבתא של הארי, המלכה אליזבת, בארמון בקינגהאם. על פי מקורות בארמון, בני הזוג קיבלו את ברכת המלכה לנישואיהם.

   

  הארי ומייגן הכירו לפני שנה וחצי במהלך אירוע בקנדה. אהבתם ניצתה מיד, אך הם שמרו את דבר מערכת היחסים שלהם בסודיות במשך יותר משלושה חודשים. ההנחה שחתונה היא רק עניין של זמן נולדה לאחרונה, כשמקור בחברת ההפקה של Suits סיפר שהשחקנית הודיעה שלא תמשיך לצילומי העונה הבאה. עתה רק נותר להמר על מועד החתונה המלכותית.