ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: גבריאל בהרליה
  7 לילות • 30.11.2017
  הישראליות מוזנחות, צריכות ללמוד מהרוסיות
  היא נותנת לבתה להתאפר לגן, אוהבת את מה שרנה זלווגר עשתה לפרצוף שלה, ולמדה מהרוסיות לבלוע צפרדעים מהבעל כדי לשמר את הנישואים. נעמה קסרי עובדת על דוקו ריאליטי על חייה וממש לא מבינה למה נשים מטופחות נתפסות כאן כאמהות לא טובות
  גבי בר־חיים | צילום: גבריאל בהרליה

  "יש לי את החזה הכי יקר בעולם", קובעת נעמה קסרי. והיא לא מגזימה. מי שמגדירה את עצמה כאמנית ההפרזה בענייני לייף סטייל מדייקת כשזה נוגע לכסף. "אבל זו הייתה טעות, וזה גם עלה לי 80 אלף שקל".

   

  סליחה? איך?

   

  "בגיל 24 גרתי במיאמי ואמרתי, 'ברומא תהיי רומאית'. לפני זה היה לי חזה חמוד, מתוקי, מקסים! אבל אני רציתי להיות כמו אלו בים עם הטליה הקטנה שזופות־שזופות - נורא ואיום - לא עשיתי ציצי מאוד גדול, אבל נסגר לי השריר על השתל. זה היה לא אסתטי. נכנסתי לחדר ניתוח, לא סידרו את זה וחזרתי לארץ. אמר לי פה הרופא, 'נחליף הכל מחדש'. כשאני רדומה הוא החליט במקום להקטין, להגדיל. ולמי תלכי להתלונן? היום זה ישר שיימינג בפייסבוק. התעוררתי בהלם. היה לי זיהום, אחד מהשתלים התפוצץ מרוב דם והתנפח לי כמו כדור. הגעתי למד"א, כולם בהלם, אף אחד לא ידע מה לעשות איתי. זה עוד יותר מלחיץ! בחדר ניתוח כולם באו לראות. אמרתי לרופא, 'אני מתביישת, הולכת לים עם חולצות, הגודל הזה לא לאופי שלי - אני לא רואה את הפנפון שלי!'"

   

   

  צילום: יוגב אטיאס | עריכה: הילה רוזנברג

  צילום: יוגב אטיאס | עריכה: הילה רוזנברג

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

   

  רגע. מה? מה זה?

   

  "הפנפון! זה הפושפוש שלי. לא ראיתי אותו בגלל החזה שהסתיר. הרופא אמר לי, 'אני לא יכול עוד פעם לפתוח אותך. בואי עוד שנה'. אמרתי לו, 'אני חותמת לך שאני אמות על שולחן הניתוחים, רק תוציא את הדבר הזה מהגוף שלי!' הוציא, עשה לי קטנים אבל עדיין עגולים למרות שביקשתי לא עגולים. היום זה לא היה קורה. יומיים לפני הגמר של 'הישרדות' הלכתי אליו. אמרתי, 'שים לי קטנים, אני לגמר לא מגיעה ככה'. מרוב שאני מתורגלת ניתוחים נכנסתי בעשר בבוקר לניתוח, יצאתי בשתיים בצהריים, הלכתי לאכול סושי, משם למדידות. אף אחד לא ידע שעברתי משהו".

   

  * * *

   

  קסרי היא אישה שלא אוהבת לבחור, וכיום גם לא צריכה. במקום זה היא עושה הכל, עד הסוף ועד המקסימום. ככה עשתה כשנסעה להשתתף בעונה הראשונה של הריאליטי 'הישרדות', שיחקה בכל הכוח וקטפה שם את הפרס הראשון, כשהיא משאירה בארץ את בנה התינוק. ככה עשתה כשבחרה לנתח את החזה ולא הפסיקה עד שאהבה את מה שראתה. וכך עשתה כשפתחה את BU, קליניקה יוקרתית לטיפולים אסתטיים.

   

  בגיל 39 היא קיסרית הבוטוקס ושגרירת החומצה ההיאלורונית מטעם עצמה. נשואה לגל ארז, איש עסקים, גם הוא בוגר 'הישרדות', ובקרוב אולי גם תראו דוקו־ריאליטי בכיכובה שיציג את הסיפורים מהקליניקה. "ב־2007 הייתי בטוחה שאני יפהפייה. אבל עכשיו השתדרגתי. אז טוקבקיסטים חושבים שזה לא אותו בן־אדם: עשיתי שתלים מתחת לעיניים, עשיתי עצמות לחיים, עיביתי שפתיים, שיניתי את השיער, עיביתי גבות - זה לא שאם לא הייתי עושה כלום הייתי נראית היום כמו ב־2007! בגיל 30 בני אנוש, ירצו או לא, מתחילים את תהליך ההזדקנות. ולא אני המצאתי את זה, זה אלוהים".

   

  לאחרונה קסרי הופיעה בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון רוזנברג וטענה שאם בתה תגיד לה בגיל 18 שהיא רוצה בוטוקס היא לא תסרב, וחטפה על הראש מפסיכולוג שטען ששינויים קוסמטיים מופלגים משפיעים על הקשר בין אמא לילדיה. לפלנגות של הרשת זה הספיק, וקסרי פונקה בטוקבקים במחמאות מ"ליידי בוי" ועד "פוחלץ".

   

  "בארץ זו מילה גסה לאהוב את עצמך", היא אומרת. "יש תחושה שאם את מטופחת אז הילדים שלך כנראה מוזנחים ואת לא אמא מספיק טובה. אי־אפשר גם להיות מתוקתקת וגם שהילדים שלך יקבלו חום ואהבה? ואז מגיעות אלייך נשים שאומרות, 'כל החיים הייתי בשביל הילדים ועכשיו זה אני'. יש את המשפט אישה יפה מתה פעמיים - פעם אחת כשהיא מאבדת את המראה שלה, ופעם שנייה כמו כולם. אני לא מכירה שום אישה שעומדת מול המראה ואומרת, איזה יופי! אני מזדקנת!"

   

  מה בעלך אומר?

   

  "הוא שונא את ההזרקות. הוא חושב שאנחנו משוגעות. אז מה? אני אפסיק בגלל זה? לא שמה על אף אחד".

   

  מה את יכולה לספר על הרגלי הטיפוח של הישראליות?

   

  "הן מזניחות את עצמן שנים, מחתנות את הילד, מגיעות אליי כשכל הפרצוף שלהן כבר נפל ועבר עליו מכבש ומודיעות, 'יש לי אירוע'! באות כשכל הוודג' (פנים) ברצפה כאילו דרכו עליו עם נעלי פקקים ועכשיו אני צריכה לבוא לעזור.

   

  "יש לי המון ריספקט לרוסיות: זה לא משנה שהיא רק קופצת לרופא להביא תרופות - תמיד עם לק, סומק, שיער מתוקתק. שלא תביני לא נכון - למי אין יום של טרנינג? אבל לצאת מהבית עם הגולגול הזה... למה? הרי לא היית ככה כשרצית להשיג את בעלך. אז למה עכשיו את מרשה לעצמך לזרוק? ולהעלות 20 קילו? וזה הופך אותך לבן־אדם ממורמר, ובן־אדם ממורמר הופך את כל הבית לממורמר".

   

  מה עוד את רואה ברחוב הישראלי?

   

  "הזנחה. ילדות מטגנות את עצמן בים עם שמן כמו לובסטר ובא לי להעיף להן סטירה. והעור זוכר! באות אליי בנות 30 ואני אומרת, איך הגעת למצב הזה? מים זה בחינם וזה האנטי־אייג'ינג הכי מדהים שיכול להיות. הליכות את יכולה לעשות ברחוב. לא ללכת לחדר כושר. וסיליקון שבנות עושות בפנים? זה נורא. אני מצטערת, אבל השפתיים של אופירה אסייג? תסלחי לי. זה נורא. והשפתיים של הילה נחשון? מלא ילדות עושות את זה היום, כי זה עולה 400 שקל, זה הזבל של הזבל. אבל הן רוצות משהו קבועעעע. מה את רוצה קבוע? הגולגולת משתנה, הפנים שלך לא משהו קבוע. גלית גוטמן מטופחת. עשתה יפה. אוהבת את המשפט שלה, 'אני מרוויחה כסף כדי לעשות בוטוקס'".

   

  ואם אופירה אסייג תבוא אלייך ותרצה לתקן?

   

  "אני לא יכולה לגעת בה. אסור לגעת בסיליקון הזה. רק בניתוח. 22 אלף שקל. אחרי זה אומרים, 'איזו טעות עשיתי, אף אחד לא אמר לי'. ישראליות אוהבות בזול ושיהיה קבועעעעע".

   

  מה דעתך על מה שעשתה לעצמה מג ראיין?

   

  "לא מוצלח. היה לה מראה נורא מתוק. עשתה לעצמה מראה שלא מתאים לאופי שלה. מה שקורה שם זו פשוט הגזמה או הזרקה לא טובה. יש כל כך הרבה תחנות מהרגע שאת מתחילה לעשות הזרקות עד שאת מתחילה להיראות כמו אוגר או מופלטה. צריך לשמור על חיטובים, על מימיקות. יש דברים שאי־אפשר למחוק".

   

  רנה זלווגר?

   

  "אני לא מבינה מה הבעיה של כולם איתה. היה לה פרצוף פחוס כזה, וכיום נפתחו לה הפנים".

   

  שר?

   

  "חולה עליה. לקחה את זה כמה צעדים קדימה: הוציאה צלע בשבילה הטליה. מהממת. אבל אף אחת לא תשקיע מאות אלפי שקלים בשביל להיראות כמו ששר נראית".

   

   

  * * *

   

  מילדות, היא אומרת, חלמה להיות אלכסיס קרינגטון קולבי דקסטר העברייה הראשונה. "ילדה שחולה על נשים מטופחות, עם ציפורניים יפות שמריחות מבושם. אני מתה מזה". התחילה את הרומן עם הפלסטיקה בגיל 21. הרבה לפני שהחליטה לשפצר את החזה, האוזניים שלה היו על האש. "בגיל 21 עשיתי אוזניים. נראיתי כמו מוג'דה. היו לי דמבולינים (מדמבו הפיל). והיה לי לא נוח עם זה. הלוואי שהייתי אומרת על הזין שלי. ויש כאלה. אני רואה את לירון ויצמן, יש לה חמודים כאלה, לא רואה בעיניים. עושה קוקו. עליי צחקו וזה עירער לי את הביטחון".

   

  בתה, דניאל, ממשיכה את דרכה כנוסעת מתמידה במשעולי הביוטי. "היא מתה על פילינג גוף, גם שמה קרם גוף. קרם בשיער", משוויצה האם הגאה. "לפעמים בבוקר אם יש ככה זמן היא אומרת, 'אמא, אני רוצה להתאפר כמוך', אז היא הולכת קצת מאופרת לגן, עם סומק".

   

  מה אומרים לה בגן?

   

  "מה אכפת לי! היא בת ארבע וחצי. מבחינתי אם היא רוצה שתלך לגן עם חצאית טוטו וכתר על הראש".

   

  כבר ב'הישרדות' היא לא דפקה חשבון. "אני ברחתי ל'הישרדות', לא יצאתי ל'הישרדות'", היא מסבירה. באותה תקופה הייתה בזוגיות עם איש הנדל"ן סידני אלפסי. "זוגיות מהגיהינום. כזו שכל מה שאת רוצה זה לברוח, אבל את לא מצליחה אפילו לעשות את זה".

   

  מה את יודעת היום שלא ידעת אז על זוגיות?

   

  "את רועי הבאנו כדי לתקן את הזוגיות. טעות מספר אחת. ילדים לא מתקנים זוגיות. ילדים מכבידים על זוגיות. מה עוד למדתי? לא אשאר במקום שלא טוב לי בו. אני לא אומרת, לא טוב לך, קומי ולכי - יש קשיים - אבל חייבת להיות תקשורת.

   

  "יהיו שיתרגמו אותי לא נכון ולא אכפת לי - הזוגיות שלי היא לפני הילדים. ביום שלישי יש לנו קבוע דייט, גם אם שנינו נרדמים באוטו. יוצאים! יושבים בבר ושותים יין. יוצאים וזהו. אי־אפשר להתחמק. ווטאבר. פעם בחודשיים וויקנד רק שנינו. בלי ילדים. כמו פעם כשהכל היה נפלא, מסתובבים עירומים. וויקנד רווקים! זה בסדר להגיד שאתם לא יכולים לראות את הילדים בסופ"ש ושאתם רוצים להיות לבד. מה קרה?!"

   

  מה החוק שלכם היום לגבי מריבות?

   

  "לא עושים ברוגז במיטה".

   

  מה זה אומר? אין 'לא רוצה'?

   

  "אין! נותנת, הכל נותנת (צוחקת). את לא שמה ברקס לבן־זוג שלך. וגם אחרי זה השיחה היא אחרת. למדתי מהרוסיות: הן בולעות כאלה צפרדעים. שמעי, אני לא אוכל שיט מאף אחד. אני לא אישה קטנה. אבל זו הבעיה שלנו, הישראליות: שזה כל הזמן, אני אגיד מה לעשות. אני אחליט. למה? את יכולה להשיג את זה בלי לעמוד ולצעוק כמה את חזקה ומדהימה. בשקט. הרוסיות, תראי את יכולת הספיגה שלהן, אני לא אגיד להשפלות - אבל לכל מיני דברים מטומטמים. תגידי בסדר. תני לו להרגיש שהוא הראש, אבל את הצוואר שאומר לראש לאן לזוז. גם ההתחשבנות הזו: נכון, היום גם נשים עובדות, אבל אני רואה את אחותי וחברות שלי שדורשות איזשהוא סוג של שווויון עם הגבר בנטל של הבית - תעשה כלים, כביסה, תפעיל מכונה. גם הפרסומות התחילו להיות על 'מאמי, תפעיל מכונה'. אני חולקת על זה".

   

  תסבירי.

   

  "אישה צריכה להיות אישה. גבר צריך להיות גבר. את לא יכולה לבקש מהגבר שלך לעשות ספונג'ה וכביסות".

   

  למה?

   

  "כי את מסרסת אותו, חד־משמעית. את יכולה לבוא ולהגיד, 'מאמי, בא לך להכניס כלים למדיח?' אבל לא, 'אתה תעשה את הכלים! אתה תעזור!' יש זוג מכנסיים אחד בבית. תחליטי מי לובש אותם. אם את לובשת אותם נשארה חצאית, ואם הוא לא ירצה את החצאית הוא יחפש ללבוש מכנסיים במקום אחר, והראשונה שתיתן לו את המכנסיים הוא ילך איתה".

   

  gabibarhaim79@gmail.com