ראשון 27 בספטמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: אייל נבו
  24 שעות • 09.12.2017
  כובשת
  היא שחקנית מבטיחה, הנכדה של דיוויד פדרמן, מבעלי מכבי ת"א בכדורסל, וברזומה יש לה שלל תפקידים וגם סלפי עם ג'סטין ביבר. נאיה פדרמן רק בת 16, ושמישהו ינסה לעצור אותה
  גיל קורוטקי

  בגיל 16, נאיה פדרמן בהחלט יכולה להגיד שהיא סימנה וי על הישג חשוב במיוחד. לא, לא מדובר על רפרטואר התפקידים שלה, שלא היה מבייש שחקנים שגילם כפול משלה: פדרמן זכתה לעשות סלפי עם לא אחר מג'סטין ביבר.

   

  "נסעתי לחופשה משפחתית בלוס־אנג'לס והשתזפתי במלון של הבריכה עם אחותי", היא נזכרת. "פתאום ראיתי את ג'סטין עובר מולי. חשבתי שאני בהזיות בגלל החום. עכשיו, אני יודעת מה זה שמציקים לאדם. ראיתי שהוא יושב במלון לבד בשקט וכיבדתי את זה. אחרי 40 דקות אני פותחת את העיניים ורואה את ג'סטין ביבר יושב על מיטת השיזוף שלי. הוא שאל מאיפה אנחנו וכשאמרנו ישראל, הוא אמר, 'הופעתי שם פעם'. עכשיו אני משחקת אותה ואומרת, 'באמת?' כאילו לא הייתי בהופעה עם חולצה ענקית של 'ג'סטין, תעשה לי ילד'. דיברנו עשר דקות ואז הוא אמר, 'בואו נעשה סלפי'. אני לא חושבת שהוא בא להתחיל איתנו. הוא ראה נערות וחשב שבטח לא נעים להן לבקש תמונה".

   

  נאיה ("קוראים לי בכל שם אפשרי חוץ מהשם שלי: מאיה, גאיה או איה") נמצאת בתחום הבידור כמעט מחצית מחייה. "אחרי הפסטיגל הראשון שעשיתי, בגיל שמונה, ההורים שלי החליטו שזה לא הזמן המתאים. אז עשיתי הפסקה של שלוש שנים. בגיל 11 ראיתי מודעה לספר הג'ונגל של חנוך רוזן. באתי להורים שלי ואמרתי להם, 'זה לא משנה אם זה עכשיו או עוד שמונה שנים. אני אהיה שחקנית, ואם צריך אני אקח גם רכבת לבד לאודישן בלי לספר לכם. בסופו של דבר הם השתכנעו, בעיקר כדי שלא אקח רכבת לבד", היא צוחקת.

   

  מבמות התיאטרון ("בילי אליוט") היא עברה לקולנוע ולטלוויזיה והשתתפה בסרטים כמו "האוצר מעבר לנהר" ו"ג'סטה", בתוכניות כמו "לצבי יש בעיה" בתור הבת של צביקה הדר וגם בסדרה "בית הכלבים", שעולה היום לעונה שנייה בערוץ ניקלודיאון לצופי yes. בסיטקום, העוסק במתרחש בין כותלי פנסיון לכלבים, מגלמת פדרמן את בתו של אבי גרייניק, העובר למושב לאחר שמאס בחיים בעיר הגדולה. עוד משתתפים לצידה: עידן אלתרמן, גילת אנקורי ועדי ביטי.

   

  בא להשתזף. עם ג'סטין ביבר | צילום מתוך האינסטגרם
  בא להשתזף. עם ג'סטין ביבר | צילום מתוך האינסטגרם

   

   

  "יש לי שגרת חיים מאוד לא רגילה לנערה בגיל ההתבגרות", מודה פדרמן. "בקיץ האחרון, למשל, כשצילמתי את 'בית הכלבים 2', הייתי הולכת לישון בשבע בערב וקמה בארבע וחצי בבוקר, בזמן שכולם היו חוזרים מיציאה".

   

  וזה לא מבאס קצת?

   

  "לפעמים זה מבאס אבל אני כל כך אוהבת את מה שאני עושה. לחגוג יש לי את כל החיים. בתחום הזה או שאתה בשיא או שאין לך כלום. אז ברגע שיש לי משהו לצלם אני אעשה הכל בשביל זה. כמה חודשים של עבודה ואז אני אוכל לחגוג".

   

  את החשיפה שכרוכה בכוכבות חוותה פדרמן בהילוך גבוה, כאשר מדורי הרכילות דיווחו בהרחבה בקיץ האחרון על הזוגיות והפרידה המתוקשרת מכוכב הילדים עומר חזן. כאילו פרידה בגיל הנעורים זה לא מספיק נורא. "אני מעדיפה לא להיכנס לפרידה שוב, אלא לשמור על הדברים ביני לבינו. לפעמים כותבים דברים לא נכונים או שיש טוקבקיסטים ומתמודדים עם זה כמו גדולים. במקצוע הזה צריך להיות עם עמוד שדרה".

   

  לפדרמן יש גם ייחוס משפחתי נאה: אביה הוא איש העסקים עדי פדרמן וסבה הוא דיוויד פדרמן, איש עסקים ומבעלי מכבי תל־אביב בכדורסל.

   

  חייבת לשאול, את אוהדת מכבי?

   

  "לא שואלים את זה פה בבית בכלל. מכבי זה הבית השני גם אם אני רוצה וגם אם לא. כל זמן פנוי שיש לי אני משתדלת ללכת למשחקים. אני לא כל כך מבינה בכדורסל ובאה בעיקר כדי לתמוך במשפחה. כל ארוחת שישי אנחנו יושבים בשולחן, וכל הזמן מדברים על מכבי. אני באה רק כדי לראות הפסד או ניצחון וטפו־טפו אנחנו בתקופה טובה".

   


  פרסום ראשון: 09.12.17 , 20:58