ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ממון • 17.12.2017
  הבר החדש של מי עדן: לא תצטרכו להרים את המיכל
  שושנה חן

  ב"מי עדן" מציגים בר מים מינרליים חדש, Storm של Crystal Mountain האמריקאית. הבר החדש יהיה יקר מברי המים הוותיקים, אבל משרדים ומפעלים שצורכים 66־190 ליטרים לחודש ישלמו כמו במתקנים הוותיקים.

   

  לפי מי עדן, מדובר במהפכה: לא צריך להפוך יותר את כדי המים הכבדים כדי להכניסם לבר. במקום הכד העומד על ראשו יש בחלק התחתון של הבר ארונית עם דלת מתרוממת, ולתוכה מחליקים את הכד המלא החדש ומחברים בקלות. המים מגיעים לכוס בשאיבת ואקום.

   

  בדקנו: טעינת המיכלים קלה. מעל ברז המים החמים יש לחצנית ביטחון המבטיחה הגנה מפני פתיחת הברז על ידי ילדים. עוד יתרון – אפשרות למלא בקבוקים וכוסות בגדלים שונים.

   

  10־15 דקות אחרי חיבור הכד המים הקרים כבר קרים דיים והחמים מגיעים ל־92 מעלות. נורית אדומה מתריעה כשמפלס המים יורד ויש צורך להחליף כד. המכשיר אמנם נמוך יחסית לבר המים הוותיק, אבל עדיין מדובר במכשיר גדול מדי למטבחים קטנים ובינוניים. הוא כן מתאים למטבחים פרטיים גדולים ולמקומות עבודה.

   

  צילום: יח"צ
  צילום: יח"צ

   

  אנחנו ממליצים על עוד מקצי שיפורים. ראשית, החלפת הכדים מחייבת שליפת צינורית מהכד המרוקן והכנסתה לכד המלא החדש תוך שמירה קפדנית על כך שקצה הצינורית לא יבוא במגע עם הרצפה - משימה בעייתית. מתלה פלסטיק בארונית לא תמיד עומד במשימה של קיבוע הצינורית הנוטה ליפול על הרצפה. בנוסף, החברה ממליצה על סניטציה אחת לשנה. טרם נקבע מחיר. כמו כן, יש המלצה להחליף מחסנית אחת ל־3,000 ליטרים מים בעלות לא סופית של 40 שקל. ועוד קושי: המכשיר לא מרתיח את המים. הם מגיעים ל־92 מעלות ואינם כשירים לשמש למזון תינוקות.

   

  כמה זה עולה? החברה מציעה שני מסלולים, בכל מקרה יקרים לעומת הבר הקלאסי של מי עדן. יש אפשרות לרכוש את המכשיר ב־1,099 שקל, ואז משלמים תעריפים חודשיים הזהים לשכירות של הבר הקלאסי שאי אפשר היה לרכוש. התעריפים החודשיים כפופים לגודל המכלים, 11 או 19 ליטרים, ולכמות הצריכה החודשית. 94 שקל למי שרכש מכשיר (ל־2 כדים של 19 ליטר), 92 שקל (ל־2 כדים של 11 ליטרים) ועד 249 שקל (למשתמש ב־10 כדים של 19 ליטר בחודש). מי שבוחר בשכירות משלם יותר: 109 שקל ל־2 כדים של 11 ליטרים בחודש, או 113 שקל לשני כדים של 19 ליטרים, עד 249 שקל ל־10 כדים גדולים.

   

  "ה־Storm הוא הסנונית הראשונה. אנו מצפים להגעת בר מים מתקדם נוסף שיחזק את החברה כמובילה בישראל בתחום", טוען עופר משולם, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מי עדן.

   


  פרסום ראשון: 17.12.17 , 20:01