רביעי 24 באוקטובר 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  יאיר נתניהו | צילום ארכיון: ענת מוסברג
  חדשות • 10.01.2018
  יוצאים קבוע
  החשפניות, האלכוהול וגרירת המאבטחים לבילוי המפוקפק לא היו מעידה חד־פעמית של יאיר נתניהו • "הוא היה מגיע לשם קבוע", סיפר בעל מועדון החשפנות שבו בילה יאיר נתניהו עם חבריו בלילה שבו הוקלטו מדברים ברכב הצמוד באופן מבזה על נשים • "היו מכניסים אותם מאחורה והוא לא שילם כניסה" • רה"מ נתניהו הבהיר אתמול: "רעייתי ואני חינכנו את הילדים לכבד כל אדם באשר הוא"
  איתמר אייכנר

  הקלטות יאיר נתניהו שנחשפו שלשום המתעדות ערב בילוי בשנת 2015 הציגו אדם בן 25 כשהוא שיכור, מדבר בבוטות על נשים ומדלג ממועדון חשפנות אחד לשני, וכל זאת כשהוא ברכב של המדינה, עם המאבטחים הצמודים שאותם גרר עימו לבילויים המפוקפקים. יאיר נתניהו טען בעקבות הסערה שחוללו ההקלטות כי זו הייתה "שיחה לילית" וכי "הדברים אינם מייצגים את מי שאני". אלא שמסתמן כי אותו ביקור במועדון חשפנות ממש לא היה חד־פעמי.

   

  "מתביישת שהייתי בת הזוג שלו": קראו את תגובתה של בת זוגו לשעבר של יאיר נתניהו

  קראו עוד: "יאיר נתניהו יודע לבלות"

   

  בעל המועדון שבו בילו באותו הערב יאיר נתניהו וחבריו רומן אברמוב וניר מימון, בנו של טייקון הגז קובי מימון, גילה אמש בשיחה עם "חדשות 2" כי יאיר נתניהו היה בליין קבוע במועדון החשפנות. כתוצאה מכך גם המאבטחים של משרד רה"מ הצמודים אליו היו צריכים להיכנס למועדון. "הוא מגיע, היה מגיע לשם קבוע, עם המאבטחים. היו מכניסים אותם מאחורה". הוא הוסיף כי המאבטחים היו נכנסים עם יאיר נתניהו לתוך המועדון. בנו של רה"מ, כך מתברר, זכה להנחה: "הוא לא שילם כניסה. הוא היה נכנס, משלם אלכוהול וכאלה, לא שילם כניסה", אמר הבעלים. בהקלטות נשמע בין היתר נתניהו הבן אומר על ההוצאות הכספיות של אותו הערב: "זה היה בשביל הזונה". אחר כך הוא מדבר על חברתו לשעבר ומציע לסדר אותה לאחרים (ראו מסגרת) ומוסיף: "אם כבר מדברים על זונות, מה פתוח הערב?"

   

  צילום: עפר מאיר

  צילום: עפר מאיר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אחרי התגובה החריפה שפירסמה משפחת נתניהו שלשום ובה תקפה את התקשורת וכינתה את דברי יאיר נתניהו "אמירת סרק" ו"דברים שנאמרו בצחוק", אתמול ראש הממשלה כבר התנער מאמירותיו של בנו והבהיר כי הן לא לרוחו. "בני יאיר אמר מה שהוא כינה בצדק 'דברי הבל' על נשים. הוא עשה זאת תחת השפעת אלכוהול", אמר נתניהו בשיחה עם כתבים בפתח מפגש עם שגרירי מדינות נאט"ו בירושלים. נתניהו הוסיף: "רעייתי ואני חינכנו את הילדים שלנו לכבד כל אדם באשר הוא ולכבד כל אישה באשר היא. וזו הסיבה שאני מתנגד בתקיפות להדרת נשים ופועל בהרבה מאוד דרכים להעצמת נשים". באותה הנשימה שב נתניהו ותקף בחריפות את חדשות 2 על עצם פרסום ההקלטה: "נהג במשרד רה"מ הקליט בסתר אנשים מאובטחים, הלך וניסה למכור את ההקלטה הזאת, לפי הבנתי, לפחות לשני גורמים מרכזיים בתקשורת, תמורת אלפי דולרים, אפילו עשרות אלפי דולרים, הם סירבו. אני חושב שערוץ 2, שאמון על שקיפות ועל זכות הציבור לדעת, ראוי שיודיע אם אכן הוא רכש, ואם אכן רכש, כמה שילם עבור הקלטת הסתר הזו. אני לא חשבתי שהיה ראוי לשדר אותה".

   

  בשבוע שעבר גילה ראש השב"כ לשעבר יורם כהן כי עמדת השב"כ הייתה שילדיו של נתניהו אינם צריכים להיות מאובטחים, בדומה לילדיהם של ראשי ממשלה קודמים. נתניהו התייחס לכך אתמול ואמר: "אני חושב שסידורי האבטחה וההסעה של יאיר הם דברים שלא כדאי לדון בהם בציבור, הם נעשים מתוך שיקול דעת של גורמים מקצועיים. כמה שנדבר על כך פחות, ייטב".

   

  "לא היה ראוי לשדר". רה"מ נתניהו, אתמול | צילום: אוהד צויגנברג
  "לא היה ראוי לשדר". רה"מ נתניהו, אתמול | צילום: אוהד צויגנברג

   

  נתניהו התייחס לסוגיית מתווה הגז שהוזכרה בהקלטה. יאיר נתניהו נשמע אומר לניר מימון במהלך שיחה על כסף שביזבזו במועדון החשפנות: "אבא שלי עשה לך אחלה עסקה. נלחם בכנסת בשביל זה, אחי. אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה בוכה לי על 400 שקל". רה"מ הכחיש אתמול קשר לטייקון הגז קובי מימון. "נדמה לי שפגשתי אותו רק פעם אחת בחיי, בערך לפני עשר שנים", אמר רה"מ. "אני גם לא מכיר את הקשר של יאיר עם בנו". נתניהו ציין כי על פי ועדת ששינסקי וכן על פי מתווה הגז, מימון דווקא נפגע. "אני לא פעלתי נגד קובי מימון, זאת לא הייתה המטרה שלי, אבל זו התוצאה של פעולותיי", אמר.

   

  "כל בעלי המניות של תמר, יש להם גם מניות בלווייתן, חוץ מאדם אחד, קובי מימון. כל אזרחי ישראל נהנים ממתווה הגז, חוץ מאדם אחד, קובי מימון. עכשיו ברור שכשאנחנו פותחים את זה לתחרות זה משנה לגמרי את מעמדו וערך החזקותיו". נתניהו טען כי לבנו אין שום קשר לסוגיית הגז: "הוא לא ידע שום דבר מזה, ומה שהוא אמר, הוא אמר תחת השפעת אלכוהול בהלצה חסרת טעם עם חבר, אבל לא היה לו שום מושג, הוא הסתלבט על חבר. וכל אחד, כל מי שמצוי בעובדות של עסקי הגז יודע בדיוק את מה שאני אומר, יודע את אמיתות הדברים, ולכן יודע שהטענה שכאילו היטבתי עם קובי מימון היא אבסורדית מלכתחילה".

   


  פרסום ראשון: 10.01.18 , 00:21