ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: אילן בשור
  7 לילות • 16.01.2018
  כבר לא אבודה
  איזה רעש מסדרה שעשתה הגיע עד מלך מרוקו, מאיזה פרויקט שהשתתפה בו פוטרה בגלל אולטימטום של יאיר לפיד, למה רצתה להתגרש ארבעה ימים אחרי החתונה עם אברהם ואיזה הצעות קיבלה מקשת ומערוץ 10. מה צופית גרנט זוכרת מהקריירה המפוארת ומהחיים המרתקים שלה?
  רז שכניק | צילום: אילן בשור

  1. למה ריתקו אותך בפנימיית הדסים?

   

  "אולי בגלל ששמתי למישהי צפרדעים?"

   

  תשובה נכונה.

   

  "היא הייתה ילדה־נערה רעה ושחצנית באותם ימים. באה מבית עשיר והיום בדיעבד אני יודעת שהייתה נורא ענייה בנשמה. גידלתי לי ראשנים והיא נורא העליבה אותי יום אחד, פגעה בי במשהו. היה נורא קל לפגוע בי כי הייתי בעלת דימוי עצמי מאוד נמוך. אז החלטתי שאני נוקמת בה אבל בצורה אחרת, ופשוט שמתי לה צפרדעים בכל כיס של הבגדים שלה, בארונות, ובכל מקום שקשור אליה. אין מקום שהיא פתחה ולא הייתה בו צפרדע. היא התלוננה עליי וריתקו אותי".

   

  אברם גרנט | צילום: איי-פי
  אברם גרנט | צילום: איי-פי

   

  מה למדת מזה?

   

  "כלום, אחר כך שפכתי לה גם פיפי במזרן וגזרתי לה רקטת טניס. לפני כמה זמן שמעתי עליה שהיא בנאדם חמוד ומקסים שעברה ילדות לא קלה בכלל. הייתה לה אמא נוראית, שפיצתה אותה בהמון כסף. לאמא שלי לא היה כסף בכלל אבל היא כל הזמן חיבקה ואהבה אותי. אתה יודע מה? זה מה שלמדתי מכל זה". (1)

   

  2. מה שאלו אותך החברים מהתיאטרון בפעם הראשונה שאברהם גרנט , בן זוגך החדש, בא לראות הצגה?

   

  "אין לי מושג".

   

  יאיר לפיד| צילום: טל שחר
  יאיר לפיד| צילום: טל שחר

   

  התשובה: "הוא לא ביקש להחליף שחקנים בהפסקה?"

   

  " אברם היה אז מאמן מכבי ת"א. הכרנו בבליינד דייט ואחרי פעם אחת לא רציתי לפגוש אותו רק בגלל השם שלו. לא יכולתי לדמיין אותי עושה משהו עם בחור בשם אברם, שם נוראי. אבל בכל זאת המשכתי לצאת איתו, נתתי צ'אנס, שלושה שבועות אחרי הוא הציע לי נישואים ואחרי שלושה חודשים התחתנו".

   

  מההה?

   

  "מה שאתה שומע. אברם הוא איש עם חזון, זיהה מיד שאני פרטנרית מיוחדת ואמא מצוינת. תמיד הוא אמר לי מאז, 'עשיתי את זה באינטואיציה שלי'. הוא שבה אותי, הפתיע אותי, היה נורא חזק. זרמתי עם זה. יומיים אחרי החתונה גיליתי שאני בהיריון וארבעה ימים אחרי רציתי להתגרש כי הבנתי שהתחתנתי עם שוביניסט מהכדורגל. חודשיים אחרי כבר התאהבתי בו בטירוף וחשבתי שקרה לי הנס הכי גדול בעולם. הרגשתי פתאום שיש בחיים שלי מישהו שמגן עליי. אברם איש מאוד חזק".

   

  גרנט בצעירותה
  גרנט בצעירותה

   

  הוא בהודו עכשיו.

   

  "הוא לא רואה ממטר מה שכותבים עליו וכמה יסתלבטו. אנחנו בקשר מדהים". (0)

   

  3. מה קרה לך בינואר 1999?

   

  "עליתי עם מילקשייק?"

   

  יאיר נתניהו | צילום: ענת מוסברג
  יאיר נתניהו | צילום: ענת מוסברג

   

  התשובה הנכונה: הוצתה מכונית הפיאט שלה מתחת לדירה שלה.

   

  "עד היום לא ברור מה קרה, אפילו לא התעמקנו בזה. הייתי כל כך תמימה אז. לא היו בי מחשבות רעות שמישהו יכול לעשות דברים רעים. אני זוכרת שחשבו שזה אולי אוהדי מכבי שכעסו על אברם, אבל התברר שלא, סתם איזה פירומן פעל בסביבה. בחיים לא פחדתי מאוהדים אגב". (0)

   

  4. למה הועברה 'מילקשייק' מהבוקר ללילה?

   

  "אני חושבת שהרשות השנייה ממש פיתחה התנגדות נוראית לתוכנית והגדירו אותה תוכנית שאינה לכולם".

   

  יהודה לוי | צילום: אביב חופי
  יהודה לוי | צילום: אביב חופי

   

  תשובה נכונה.

   

  "הצופים התלוננו וטוב שכך. זו הייתה תקופה מדהימה, פרועה, קיצונית, חכמה, היינו מצלמים ארבע תוכניות ביום וכל התהליך של בניית אייטמים היה הדבר הכי מצחיק אבר, עם דני דותן ודליה מבורך הבמאית. זה היה בית ספר מאוד גדול ושם למדתי את המשמעות של להיות טוטאלית והבנתי מה זה קונספט ומה זה ללכת עד הסוף.

   

  "מה שקרה באותו סיפור על פניו החריב לי את הקריירה אבל גם בנה. הבנתי שכוס הפיפי היא רק סימפטום ליכולת אישית מאוד חזקה שלי להיות קיצונית, אחרת ולא לחשוב מה אומרים עליי. הלכתי עם זה גם לשאר הקונספטים שלי. גם 'אבודים' היא קיצונית. גם שם לא כל אחד היה יכול לעשות את מה שאני עושה".

   

  למשל?

   

  אלטון ג'ון | צילום: איי-פי
  אלטון ג'ון | צילום: איי-פי

   

  "אני לא פוחדת להיחשף ולהיכנס עם מצלמות נסתרות לאן שצריך, לנסוע לאזורים מסוכנים ולהתמודד עם השפות. במרוקו נכנסתי עם מצלמה נסתרת לתוך משרד ממשלתי והרגשנו מאוד לא בטוחים".

   

  יש חדשות לגבי סיפור מרוקו?

   

  "אנחנו עדיין בחיפושים אחרי אסתר ואנחנו לא עוזבים את הסיפור. שמעתי שהסיפור הגיע גם למלך מרוקו שמאוד מחובר לראשי הקהילה היהודית ולהם יש קשר איתי. אני לא יכולה להוציא את כל הפרטים כי אנחנו עדיין נמצאים בעקבות אסתר. הסיפור הזה הוא אחד המחדלים הגדולים שקהילות יודעות לעשות נגד האנשים החלשים בהן".

   

  הופתעת כשניצחת את קשת לא מעט עם סיפורים "כבדים"?

   

  "אני חושבת שהפריים־טיים סובל מרידוד והוא כמה לתכנים אותנטיים חזקים ועמוקים. קשה לראות פריים־טיים שמתעסק בכל כך הרבה שטחיות. כשמגיע סיפור כמו זה של מארי, הוא מכה בבטן הרכה ואנשים רוצים להיות שותפים".

   

  איך החיים מאז הפיצול?

   

  "בפיצול יש משהו עצוב. אנחנו מדינה קטנה, ולא פשוט לחשוב על ההפסדים הפיננסיים שיש לערוצים. אני רואה את הדאגה והתסכול של היוצרים ושל הבעלים ושל המנהלים ברשת, שהכל עובר דרכם. מדובר בהפסדים, בלילות מדירי שינה, בחוסר ודאות על איך להתנהל מול הלוח. פתאום מחליטים שעכשיו התוכנית תעלה כי 'צופית נורא חשובה' ואז לא נותנים מספיק זמן לעשות את העבודה כמו שאני רוצה וחושבת שהיא צריכה להיות.

   

  "למשל את התוכנית החדשה העליתי בדוחק ובלחץ, ואני אגב מאוד מבינה את האנשים ברשת. כל הערוצים מפסידים, ועשר לדעתי במצב ממש לא טוב. כל הדבר הזה מנסה לשרוד. מה שמפחיד אותי הוא שבסופו של דבר זה מרדד את הבצק ויהפוך את התכנים לפחות טובים כי הפקות נגנזות ויוצרים יידחקו הצידה ויהיה פחות מקום למקור, עומק, סבלנות. כמה אנשים יכולים להפסיד?" (1)

   

  5. למה לא שיחקת ב'חדר מלחמה' של יאיר לפיד אחרי שנבחרת לתפקיד?

   

  "כי יאיר סירב בכל תוקף שאני, שותת הפיפי, אשתתף בסדרה שלו ועוד בתפקיד מרכזי".

   

  תשובה נכונה.

   

  "האימג' שלי היה מאוד קשה. פיפי, מופרעת קיצונית, טראש. אורי ברבש, שהיה אמור להיות במאי, חשב שאני נורא מוכשרת והיה יום צילום נהדר. למחרת קיבלתי טלפון, הייתי באוטו הקטן שלי ליד עזריאלי ואיפשהו באינטואיציה חיכיתי לזה. ברבש היה על הקו ואמר לי, 'צופית, שלום, מדבר ברבש, אני מתנצל, אבל את לא תמשיכי איתנו, תודה'. הוא לא נתן הסברים. אחר כך קיבלתי את ההסברים. ידעתי שזה אולטימטום של יאיר לפיד. לא התקשרתי אליו ולא כעסתי. זה קרה לפני המכרז של ערוץ 2, ונחשבתי אז מאוד קיצונית".

   

  והפוליטיקאי יאיד לפיד?

   

  "עבר טרנספורמציה מטורפת. תחשוב מי היה יאיר. מלך הטפלונים. הוא עשה שינוי מדהים לדעתי והמקום של פוליטיקאי הוציא אותו מאזור הנוחות. הוא מתפתח ואני מאוד מאמינה בו. אני חושבת שאצביע לו. הוא עובר לא קל את הפוליטיקה. הלך לתפקיד שר האוצר בממשלה נוראית והתרסק, אבל הוא לא מוותר. אני רוצה לראות עוד פוליקטיקאים כמוהו".

   

  יש לו סיכוי מול ביבי?

   

  "לדעתי כן. אני מאוד מקווה".

   

  דעתך כאמא מפורסמת על פרשת יאיר נתניהו.

   

  "פרשה נוראית בעיניי. תקשורתית הם מטפלים בה לא נכון. יאיר נתניהו לא ילד בן 15, שיכור, אלא אדם בוגר שלא נשמע לי ערכי במיוחד, נקודה. אני בכל פעם מזדעזעת ממשהו אחר שקשור לבית ראש הממשלה, מהגזענות שהופגנה על ידו בעבר ועכשיו מזה ששומרי הראש לוקחים את בנו למקומות כאלה. הזדעזעתי מגסות הרוח שהפגין יאיר נתניהו כלפי החברה שלו לשעבר".

   

  הם טוענים שיש כאן רדיפה תקשורתית.

   

  "אין. לא מקבלת את הניסוח הזה. למה אתם מצפים, שלא תהיה התייחסות ליאיר נתניהו? הוא לא עוד ילד אלא הבן של ראש ממשלת ישראל, אי־אפשר לנתק את זה. באמא שלכם, די. כל פעם משתחרר משהו אחר שיאיר נתניהו אומר או עושה. זה לא שגילינו אותו עכשיו". (1)

   

  6. מה הייתה כותרת הביקורת על תוכניתך 'בועות' בחברת הכבלים?

   

  "'כיבוי צופית'".

   

  תשובה נכונה.

   

  "רענן שקד כתב עליי ביקורת אלימה. כשכיבוי צופית אומר, 'בואו נשתין על צופית גרנט', על היצור הזה, ונכבה אותו למען יראו וייראו, נעלים את היצור הדוחה הזה'. הוא אפילו כינה אותי מכוערת שנראית בת 60 וזה כבר מעליב את בנות ה־60. כל הביקורת הייתה רצופה גידופים וקללות. באתי אז לפסטיבל ראש פינה ונכנסתי לפאנל על ביקורות טלוויזיה, שם ישבו רענן שקד ונדמה לי שגם יובל נתן. הם אמרו שביקורת זה לא דבר כזה משפיע ותהו למה אמנים לוקחים את זה ללב. ואז עליתי לבמה, מרב מיכאלי הנחתה, לקחתי את המיקרופון בלי שביקשתי ואמרתי, 'בואו נדבר על האמנים הרגישים שמגיבים באובר־רגשנות. איך הייתם מרגישים אם הייתם קמים בבוקר ומישהו היה מבקש להוציא את איבר המין ולהשתין עליכם?' אמרתי לרענן אז, 'תכתוב מה שאתה רוצה אבל אל תגיד לי איך להרגיש ושאתם לא מכוונים את זה כדי לפגוע. אין מחשבה מאחורי הביקורות האלה ואין התייחסות לבנאדם'.

   

  "עברו כמה שנים, רענן שקד פרש מביקורת טלוויזיה ועשו איתו סיכום. הוא אמר, 'הגזמתי קצת במקרה של צופית'. שנתיים אחרי זה הוא כתב שיש דבר אחד שהוא מצטער עליו וזה שהוא התנצל בפניי כי הוא חושב שאני אדם לא ראוי. אבל אני לא כועסת עליו. היום אני מסתכלת על הדברים אחרת. לא נכון לקחת ביקורת טובה למחשבה שכבשת את העולם או לחשוב שנגמרו לך החיים במקרה של ביקורת רעה. אני בנאדם שיודע להתנהל עם כאב ולצמצם את זה וגם להשתמש בביקורת נכונה אבל אבל זה לא מכתיב לי את הלך הרוח". (1)

   

  7. איך התמודדת עם ההתעמרות בך מצידו של במאי ההצגה 'מה עושים עם ג'ני', רוני פינקוביץ'?

   

  "בשלושת השבועות האחרונים של החזרות הייתי שותה שוט קטן של ויסקי כל בוקר לפני".

   

  התשובה: גרנט אמרה אז: "הייתי נכנסת למיטה בלי להתקלח ומתקפלת לשינה עמוקה".

   

  "הגיוני באותה תקופה. זו הייתה חוויה קשה. עברתי אז תקופה קשה, משבר מאוד קשה בחיים הפרטיים שלי, בתוך המשפחה, הייתי שקופה מול אנשים וחלשה מול כאלה שאומרים לי מה שהם רוצים. רוני פינקוביץ', באותם חודשי חזרות, לא התחבר אליי. הוא לא בחר בי להצגה ולא רצה אותי ועשה בי מה שהוא רוצה".

   

  מה זה אומר?

   

  "אני אפילו לא יכולה לחזור על הדברים שאמר, הוא היה מאוד לא נעים, מאוד רע אליי. זה התבטא באמירות מאוד קשות. העלבות. עברו כמה שנים והוא פגש אותי, התנצל ואמר, 'אני לא יודע איך לא ראיתי אותך. אני חושב שאת סופר־מוכשרת ואדם מדהים והלוואי שתהיה לי את ההזדמנות לתקן'. אני יודעת שגם תיקי דיין, שהייתה בתפקיד הראשי הצטערה, כי אף אחד אחד שם לא התייחס אליי טוב ולא חיבק אותי.

   

  "הייתי באה בבוקר לחזרות ויודעת שאם אני מגיעה למנכ"לית התיאטרון ציפי פינס ואומרת, 'אני הולכת', זה סוגר לי את העולם כי זה היה אחרי מקרה הפיפי. לא רצו אותי בשום מקום ובשבילי ההצגה הייתה הזדמנות לצאת מהסטיגמה. 'מה עושים עם ג'ני' מאוד הצליחה, קיבלתי ביקורות מדהימות ותיקי מאוד אהבה אותי אחר כך. כשההצגה רצה, כבר לא דיברתי עם רוני יותר. חיכיתי שזה ייגמר. היו שנים שסבלתי כי הייתי בנאדם חלש והיה קל להתעמר בי. היום אף אחד לא יכול לדבר אליי לא יפה וגם אל אחרים לידי".

   

  קמפיין Me Too#, דעתך?

   

  "קמפיין חשוב מאין כמוהו. עושה סדר לגברים ועוזר להם. נוצלתי כילדה וגם כבוגרת, עברתי הטרדות מיניות חוזרות גם בתוך התעשייה בכל מיני סיטואציות והייתי מאוד קלה להטרדה מינית הרבה מאוד שנים".

   

  למה לא התלוננת?

   

  "הרבה מאוד שנים זה היה בהדיפה, צחוק והתחמקות אבל אף פעם לא התלוננתי ולא הלשנתי ולא ניגשתי למשטרה".

   

  ולאברהם?

   

  "סיפרתי, כן. אבל החלטנו לא להתלונן. אני בתוך הקמפיין הזה לפני שהוא קיים. נשים משנות היום את פני העולם ואחנו רחוקות מלהצליח כי הסחר בנשים והשימוש הציני בהן לא מפסיק. בסופו של יום הקמפיין הזה גם יעזור לגברים לנהל את השפה שלהם יותר נכון. אני הולכת לעשות תוכנית בשם 'קשר השתיקה' ואחד הנושאים יהיה פגיעות מיניות בילדות, גילוי עריות ופדופיליה". (0)

   

  8. מתי היה קשר מקצועי בינך לבין יהודה לוי ?

   

  "מתי היה בינינו קשר?"

   

  התשובה: "שיחקה פסיכולוגית בעונה השנייה של האלופה".

   

  "נכון, פסיכולוגית צרפתייה. היה אדיר וקצר. אני לא משוכנעת שהייתה לנו סצנה יחד. אני חושבת שהוא שחקן מצוין ונשמה מאוד טובה. הנשים שמחוברות אליו בחייו הן נשים מדהימות, אפרת בוימולד, נינט ושלומית מלכה, וזה גם מעיד עליו". (0)

   

  9. אילו תמונות שלך העלו בעיתונות האנגלית יום לאחר המינוי של אברם למאמן צ'לסי?

   

  "שתיית השתן המפורסמת".

   

  תשובה נכונה.

   

  "כל התקשורת האנגלית התעסקה בזה וכתבו 'ספיישל וואן אאוט' (על מוריניו, שפוטר - ר"ש) ו'ספיישל וואן אין', כשמתחת תמונה שלי. היה קורע".

   

  איך היה לחיות בלונדון?

   

  "הייתי בודדה, אברם כמעט שלא היה קיים בבית והרגשתי בלי אישיות כי הייתי בלי שפה. וגם לא עבדתי. הייתי פאקינג עקרת בית ובמקום הכי לא מוערך ומכובד, מאוד לבד. וגם לא ניהלתי את זה נכון. הילדים לפחות היו איתי כל הזמן וזה היה אדיר, כמו גם לראות את אברם בהצלחה שלו. אפרופו התוכנית החדשה שלי 'קפיצה למחר', אם מישהו היה עושה לי אז את מה שאני עושה בתוכנית לאנשים, כל החוויה שלי הייתה אחרת. במקום להיות בטירוף בלונדון, הייתי עסוקה בלסבול מהחוסרים. היום אין לי דבר כזה. במקום לראות את מה שיש התעסקתי במה שאין. הייתה שנה קשה בלונדון, אבל חבל שלא נשארתי עוד שנתיים. זו הייתה טעות. האנגלית שלי הייתה הרבה יותר טובה ואולי יכולתי לעוף איתה ברמה המקצועית". (1)

   

  10. איזו הצעה קיבלת באפריל 2008 מהאנגלים?

   

  "מה זה היה? משהו עם מאה אלף פאונד".

   

  התשובה: גרנט קיבלה הצעה להשתתף ב'רוקדים עם כוכבים' הבריטית.

   

  "נכון! אבל אני לא אישיות שבנויה לדברים האלה. גם פה הציעו לי ריאליטי אבל לא הייתי עושה את זה, לא משנה מה. לא אשתתף בתחרויות ולא אעמוד בפני שופטים. גם כשופטת לא". (0)

   

  11. מה אמרת אחרי שאברהם צולם ביציאה ממכון מסאז'ים בלונדון?

   

  "שייקח כל יום שני מסאז'ים מצידי, שייהנה".

   

  תשובה נכונה.

   

  "היו גם אנשים שאמרתי להם, 'אני לא מבינה מה הוא עושה בפה שלכם. תניחו לבנאדם, מה קרה לכם'. עד היום אני מאמינה לו שהוא רק הלך למסאז'. לא ניסיתי בכלל לעמת אותו עם זה. ממש לא". (1)

   

  12. מה עשה אלטון ג'ון בהופעתו ב־2010 ברמת־גן?

   

  "בירך את רומי ליום ההולדת והקדיש לה שיר".

   

  תשובה נכונה.

   

  "אברם היה אז מאמן כדורגל באנגליה. אלטון ג'ון אוהב כדורגל. אז הוא הזמין אותנו אל מאחורי הקלעים. אברם אמר שיש לרומי יום הולדת ואלטון בירך אותה על הבמה. הכי פשוט בעולם. היינו בהלם. אלטון היה מקסים אלינו". (1)

   

  13. מה כתב עלייך אביעד קיסוס פעם?

   

  "שאני מטומטמת כמו אוהד בית"ר ירושלים, מכוערת כמו נהג משאית".

   

  תשובה נכונה.

   

  "זו הייתה אחת הכתבות הראשונות של קיסוס ב'רייטינג' והוא עשה את זה מתוך נאיביות שככה זה צריך להיות. יום אחד נפגשנו מאחורי הקלעים איפשהו והוא אמר לי, 'אני אביעד קיסוס ואני מתנצל שכתבתי עלייך את הדברים האלה. אני חושב שאת מדהימה'. אמרתי שבסדר גמור וגם עליו אני לא כועסת". (1)

   

  14. מה אמרת אחרי הפיילוט של 'אבודים'.

   

  "שאני לא יכולה לעשות זה וזה לא בשבילי".

   

  תשובה נכונה.

   

  "לא אהבתי את הקונספט הזה שהוצג, על בסיס פורמט זר, ולא חשבתי שהתוכנית תעניין ככה. הקונספט העולמי לא מזכיר כהוא זה את מה שדוד דרעי ואני עושים היום ב'אבודים'. זה שאנחנו עדיין יושבים על הפורמט הזר, זו טעות אחת גדולה כי אין קשר. בשום מקום בעולם הפורמט הזה הוא לא 85 דקות בכל פרק וגם לא בפריים־ טיים. זה היה נורא משעמם בפייילוט. לא נכנסו לכאב ולאג'נדה החברתית שיש מסביב. אני אמרתי, 'לא אמשיך לעשות ככה'. לאט־לאט התחלנו לבנות את מה שיש כיום".

   

  בעקבות ההצלחה קיבלת הצעות ממתחרים?

   

  "מלא וכל הזמן".

   

  קשת, ערוץ עשר?

   

  "כולם שואלים אם אני פנויה, וזה מרגש אותי, אבל למה לא, זה נראה הכי טבעי בעולם ואם הייתי פנויה גם הייתי הולכת לאלה שפונים אליי. אני לא הולכת, לא כי אני לא אוהבת את קשת או את עשר, אלא כי אני לא פנויה. ההצלחה לא עלתה ולא תעלה לי לראש כי אני לא מאמינה בזה. זה תמיד זמני. אני כן מאמינה בכוונה. דוד דרעי ואני לא יכולים לעשות דברים שטוחים. אין ליד. אני שותפה מלאה. אני לא מגישה. אני קורעת את התחת ועובדת הכי קשה שיש". (1)

   

  15. מה ייעצו לך לפני שהצעת עצמך לניהול של זוהר יעקובסון?

   

  "אמרו לי שהיא תפגוש אותי רק לעשר דקות ושלא אבנה על יותר".

   

  תשובה נכונה.

   

  "הייתי ילדה בת 25, הגעתי בעשר בבוקר ויצאתי בעשר בלילה. היום אני בת 53 ובחדר שלי יש תמונה גדולה של הבת שלה, טל ז"ל, שנפטרה מסרטן לפני שמונה שנים ואחד הדברים הכי חשובים שמנהלים אותי היום זו הצוואה של טל. הקמנו את מרכז טל שמסייע לחולי סרטן צעירים בתל השומר ואת 'חלאס סרטן' שהוא אתר אינטרנט שנותן את כל התמיכה והמידע. טל היא המנוע הערכי שדרכו אני עובדת. אני תמיד שואלת מה היא הייתה עושה לפני סיטואציות שקשות לי וזה תמיד מחזיר אותי לפשטות". (1)

   

  לסיכום: 10 נקודות

   

  גרנט מכהנת כנשיאת עמותת אנוש. בימים אלה משודרת ברשת תוכניתה החדשה 'קפיצה למחר'.

   


  פרסום ראשון: 16.01.18 , 01:22