שלישי 19 בפברואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  לא הזמינה את קטרל לבית ששכרה. ג'סיקה פרקר | צילום: אי־פי
  חדשות • 11.02.2018
  סקס והשנאה הגדולה
  קארי בראדשו בהלם: הודעת ניחומים ששלחה כוכבת "סקס והעיר הגדולה" שרה ג'סיקה פרקר לחברתה לסדרה קים קטרל נענתה בהשפלה פומבית: "היית אכזרית אז ועכשיו"
  ציפי שמילוביץ | ניו־יורק

  דרמת היחסים המעורערים בין כוכבות "סקס והעיר הגדולה", שרה ג'סיקה פרקר (קרי בראדשו) וקים קטרל (סמנתה ג'ונס), זכתה בסוף השבוע להסלמה רצינית.

   

   

  "לא צריכה את התמיכה שלך". קטרל | צילום: אי־פי
  "לא צריכה את התמיכה שלך". קטרל | צילום: אי־פי

  זה התחיל בנסיבות טרגיות לאחר שאחיה של קטרל, כריסטופר, נמצא מת בביתו בקנדה. קטרל בישרה את החדשות הכואבות באינסטגרם, וקיבלה תגובות ניחומים משתיים מחברותיה ל"סקס והעיר", ג'סיקה פארקר וסינת'יה ניקסון (מירנדה). בעוד שלניקסון השיבה קטרל בחיבה, התברר שמפרקר היא ממש לא רצתה לשמוע. "אני לא צריכה את האהבה והתמיכה שלך בזמן הטרגי הזה", חבטה בה שלשום באינסטגרם. "אמא שלי שאלה אותי היום: 'מתי האישה הצבועה הזו תעזוב אותך במנוחה?'. את רק מזכירה לי כמה אכזרית היית אז ועכשיו. תני לי להבהיר לך שוב (אם זה לא היה ברור עד עכשיו): את לא המשפחה שלי, את לא חברה שלי, תפסיקי לנצל את הטרגדיה שלנו כדי לשקם את תדמית 'הילדה הטובה' שלך".

   

  היחסים בין קטרל לבין פרקר היו מתוחים מהיום הראשון של הסדרה שעלתה לאוויר ב־1998. קטרל, שהחלה את הסדרה כשם הגדול מבין ארבע השחקניות והייתה גם השחקנית הטובה מכולן, הפכה מהר מאוד פופולרית יותר מפרקר – שגילמה את הכוכבת הראשית – ומצאה עצמה כמעט מנודה על הסט. המתיחות הגיעה עד כדי כך שכאשר פרק של הסדרה צולם באטלנטיק־סיטי, שכרה פרקר בית לעצמה, לניקסון ולקריסטין דיוויס (שארלוט), בעוד שקטרל התאכסנה במקום אחר.