רביעי 24 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: גטי אימג'ס
  חדשות • 08.04.2018
  אנג'לינה, מאחורייך
  תכירו את פרופ' נרי אוקסמן, חיפאית במקור, ארכיטקטית עטורת פרסים שנצפתה מבלה יחד עם בראד פיט • "הם חולקים תשוקה משותפת לאמנות", אומר מקורב לכוכב, "נרי מרתקת אותו"
  ציפי שמילוביץ, ניו־יורק

  אחרי חודשים ארוכים של שמועות על קמבק אפשרי של בראד פיט ואנג’לינה ג’ולי, נראה כי הזוג המלכותי לשעבר מוכן להמשיך הלאה בחיים, כל אחד בנפרד. פיט, מסתמן, מחפש את האהבה הבאה בחייו מחוץ להוליווד, ואולי אף עם שורשים ישראלים מאוד. הוא נראה מבלה לאחרונה יותר ויותר עם פרופ’ נרי אוקסמן, ארכיטקטית עטורת פרסים ושבחים מאוניברסיטת MIT.

   

  אוקסמן בת ה־42 נולדה בחיפה לאב אמריקאי ואם ישראלית, ובשנת 2005 עברה לארה”ב. היא הייתה נשואה בעבר תקופה קצרה למלחין הארגנטינאי, אוסוואלדו גוליחוב.

   

  צילום: AP
  צילום: AP

   

  לפי מדור הרכילות ‘Page Six’ של ה’ניו־יורק פוסט’, פיט, חובב אדריכלות ידוע, פגש את אוקסמן דרך עבודה על פרויקט שהוא מעורב בו, הכימיה היתה מיידית והשניים מבלים עכשיו הרבה זמן ביחד. עם זאת, מקורות המקורבים למקורות המקורבים לפיט אמרו ל’פוסט’ כי מדובר בינתיים ב’ידידות מקצועית’, וכי פיט נזהר כי הוא עדיין נמצא בתהליכי הגירושין מג’ולי. “הם חולקים תשוקה משותפת לאדריכלות, עיצוב ואמנות”, אמר המקור, “זה לא הפך לרומן עדיין, שניהם זהירים, אבל בראד מאוד מעוניין לבלות יותר זמן עם נרי. היא מרתקת".

   

  יכול להיות שפיט מוצא את אוקסמן ‘מרתקת', בין השאר, בגלל הדמיון החיצוני הדי ברור לג’ולי, אבל את זה כבר נשאיר לפסיכולוגים.