שלישי 22 בינואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  אילנה ברקוביץ' ואביב גפן
  7 ימים • 11.04.2018
  אין רגע דל
  מהרומן מחוץ לנישואים של משה דיין לתינוק מחוץ לנישואים של רבקה מיכאלי. מהכתף החשופה של ריטה בקדם–אירוויזיון לתאונה של שלומית מלכה. מההסתבכות של דודו טופז לכישוף של אמא ציפורה. מהזוגיות עם לאונרדו דיקפריו לחתונה עם עדי עזרא. פרויקט עצמאות מיוחד: העלוקה חוזרת לכמה מסיפורי הרכילות המסעירים שהעסיקו אותנו בשבעת העשורים האחרונים
  אדוה מלמד-לוי

  כבר בפלשתינה, אי שם בשנות השלושים, חייו הפרטיים של חיים נחמן ביאליק סוקרו בכזאת אינטנסיביות בעיתונות התקופה, שאנשים היו ניגשים אליו ברחוב, שואלים מה שלומו ומבקשים השלמות מידע. העניין הציבורי בעלילותיו כל כך הטריד את המשורר, שהוא עזב את תל–אביב לטובת רמת–גן, שם התנאים לשמירה על אנונימיות יחסית היו נוחים יותר.

  בשנותיה הראשונות של המדינה חייהם הפרטיים של נבחרי הציבור היו מחוץ לתחום. העיתונים שהעזו להמרות את הקודים נחשבו לכאלה שמיועדים לקהל קוראים פחות רציני. אבל עם הזמן, סיפורים אישיים על היפים והמפורסמים החלו להעסיק את כולם וכבר לא הוחבאו בעמודים האחוריים של העיתונים.

  יום העצמאות השבעים למדינה הוא הזדמנות טובה לחזור לכמה מסיפורי הרכילות הבולטים שהעסיקו אותנו מאז הכרזת העצמאות ב–1948 ועד ימינו. רוב הסיפורים פורסמו ב"ידיעות אחרונות", ומיעוטם ב"העולם הזה".

  אז בואו ניזכר.

   

  העשור הראשון

  1948

   

   

  * באוקטובר השתתף נתן אלתרמן במבצע יואב, אולם מפקד החטיבה, יצחק שדה, שחרד לגורלו של המשורר, הורה לשחררו.

   

  1949

   

  * במסיבת פרידה לגולדה מאירסון באולם אוהל שם ערב צאתה לכהן כציר בקונסוליה שלנו במוסקבה, ביקש נער צעיר רשות לעלות על הבמה. הרשות ניתנה לו, והוא ביקש את הגברת מאירסון לדאוג בברית־המועצות לטהרת הכשרות של מטבחה ולקביעת מזוזות על דלתות ביתה.

   

  1951

   

  * דן בן אמוץ ואלן סיינט שור הנוצרייה הופכים לבעל ואישה בארה"ב. עדכון: מיד אחרי החתונה השניים מגיעים לארץ, וכאן נולדים שלושת ילדיהם. בשנת 1965 מתגרשים בן אמוץ ושור, וחבריו מסייעים לה להימלט עם ילדיה לארצות־הברית. ב־1966 הוא נישא בשנית, לבתיה אפולו.

   

  דן בן אמוץ
  דן בן אמוץ

   

  1954

   

  * אפרים קישון נכח בבכורה של מחזה שלו בתיאטרון המטאטא, וכשנשאל לסיבת פרצי הצחוק האדירים שבקעו מפיו עם סיום כל מערכה אמר: “זה מצחיק אותי".

   

  1955
   

  * גניבה בבית המשורר אברהם שלונסקי. הגנבים נטלו 120 ל"י ושני תיקים מלאים בכתבי יד. למחרת מצאו פועלי ניקיון את התיקים והחזירו למשורר.

   

  1955

   

  * יורם קניוק, בנו של איש מוזיאון תל־אביב משה קניוק, חזר מארה"ב לישראל והביא עימו אישה אמריקאית חמודה וסיפור הצלחה: אחת מתמונותיו נמכרה לשחקן הקולנוע מרלון ברנדו.

   

  העשור השני

   

  1958

   

  * זיוה רודן שפיר, שנולדה בחיפה כזיוה בלכמן, ועברה להתגורר בהוליווד, שם תחילה חתמה חוזה בסרטי יוניברסל. מכיוון שהם לא הרבו להשתמש בשירותיה, חתמה עם הבמאי סמואל פולר והצטלמה למערבון 'Forty Guns'. עכשיו היא הצטלמה למגזין "Scamp" בעירום.

   

  1959

   

  * כשחיים טופול ביקר את גליה בבית החולים לאחר הלידה של בתם ענת, הוא שאל: “אולי אפשר להחליף את הבת בבן?" ענתה לו גליה בחריפות לשונה: "אי־אפשר, כבר השתמשתי בה יומיים".

   

  1960

   

  * תרצה אתר, כלתו הטרייה של השחקן עודד קוטלר, כבר התאקלמה בחיי המטבח ומרשה לעצמה להזמין לארוחות דשנות את הוריה, נתן אלתרמן ורחל מרכוס. עדכון: בגיל 36, כשכבר לא הייתה נשואה לקוטלר, מוצאת המשוררת אתר את מותה בנפילה מחלון ביתה. המוות הוגדר כתאונה.

   

  נתן אלתרמן ובתו תרצה אתר. ארוחות משותפות
  נתן אלתרמן ובתו תרצה אתר. ארוחות משותפות

   

  1963

   

  * הדסה מור מפרסמת את הספר "דרכים לוהטות", שבו היא מפרטת את יחסיה האינטימיים עם משה דיין. עדכון: כמה שנים אחרי יתברר שכבר בשנת 1959 פנה בעלה הנבגד של מור, דב ירמיה, סגן אלוף בצה"ל וידיד נעוריו של דיין עוד מימי נהלל, אל דוד בן־גוריון בדרישה שינקוט צעדים נגד דיין, ונענה שאף דוד המלך נשאר בתפקיד מלך ישראל לאחר שנחשפה פרשת האהבים עם בת שבע.

   

  1963

   

  * ג'ון פרופיומיו, שר המלחמה הבריטי, התפתה למסיבות חשק עם נערות השעשועים כריסטין קילר ומנדי רייס־דיוויס. הבעיה צצה כשהשתיים השתעשעו גם בהילולות חשק עם צמרת הריגול הסובייטי שישבה בלונדון. התוצאה: פרופיומיו מתפטר והממשלה כולה נופלת. עדכון: רייס־דיוויס נוחתת עם כל הגלאם הזה בתל־אביב, ומתחתנת עם רפי שאולי. היא זוכה למועדון על שמה (מנדי'ס) ולמעמד של סלבריטאית. ב־1974 הם יתגרשו ויישארו בקשר עד יומה האחרון ב־2014.

   

  1963

   

  * כשנה אחרי מות רעייתו, מרגלית, יתחתן אריק שרון עם אחותה, לילי.

   

  1964

   

  * דליה לביא, שהתגלתה בגיל עשר על ידי השחקן האמריקאי קירק דאגלס אשר התרשם מכישוריה בעת שביקר בישראל, הצטלמה ל"ווג" הבריטי. לביא היא הדוגמנית הישראלית הראשונה שעשתה זאת. עדכון: וממש לא האחרונה.

   

  1965

   

  * המשוררת דליה רביקוביץ התגרשה. הפעם הראשונה שלה הייתה לפני חמש שנים מהסופר יוסף בר יוסף, והפעם מיצחק לבני, עורך "במחנה" ובעלה בשלוש וחצי השנים האחרונות. כשהיא עדיין הייתה נשואה לו אמרו שהיא ניסתה להתאבד בגלל ריב שפרץ ביניהם. אז היא אמרה: "במסגרת עבודתו של בעלי כעורך 'במחנה', יש לו הרבה שונאים. יכול להיות שהם הפיצו את הסיפור. אני בחלקי אדם מאושר, ואין לי כל סיבה להיפרד מהחיים".

   

  1966

   

  * פולה בן־גוריון, כמנהגה מימים ימימה, נהגה ללוות את בעלה לכנסת. השבוע, כשהשתתף ח"כ דוד בן־גוריון בישיבת המליאה, ניצבה רעייתו מאחורי מסך, כדי שתוכל להציץ מפעם לפעם פנימה. לידה עמדו באותו הזמן כמה ח"כים ושוחחו ביניהם בנחת. אך כנראה השיחה הפריעה לה, והיא פנתה לאחד מהם בצעקה: "שקט! זה כנסת כאן!" הח"כ שאליו הופנתה הצעקה היה לא אחר מאשר סגן שר הפנים, הרב ישראל בן מאיר. הוא השתתק מיד.

   

  1966

   

  * רעיית ראש עיריית תל־אביב, אורה נמיר, הגברת הראשונה של העיר העברית הראשונה, ניסתה להיכנס באחד מימי השבוע, כשהשמש עמדה ברום הרקיע, לבריכת המלון. היא אף הייתה מוכנה לשלם את המחיר הנדרש לשם כך. אולם פקידי המלון סירבו לקבל את הכסף מידיה. הסבירו לה כי כניסת ישראלים מוגבלת רק לכאלה היכולים לנקוב בשמו של אורח המתארח באותה העת במלון.

   

  1966

   

  * ראש הממשלה לוי אשכול נתן הוראה לאנשי משרדו להעביר 500 דולר למשורר דוד אבידן כדי שיוכל לחזור מארה"ב, שם נתקע ללא פרוטה.

   

  1966

   

  * אילנית ושלמה צח מתחתנים. עדכון: הנישואים לא החזיקו מעמד. אילנית תתחתן בהמשך פעמיים נוספות, עם נחום גת ועם אלי טמיר.

  אילן ואילנית. המשיכו לשיר ביחד גם אחרי שהתגרשו
  אילן ואילנית. המשיכו לשיר ביחד גם אחרי שהתגרשו

   

  1967

   

  * רבקה מיכאלי (29) מחכה לתינוק, אבל האב, יורם ליבוביץ', עדיין ממתין לגט לשאתה לאישה ובינתיים היא מגלה: "החלטתי ללדת את בן אהבתי". עדכון: השניים נישאו ונולדו להם שני ילדים. ב־1979 התגרשו, ומיכאלי נישאה לראובן שרוני.

   

  1967

   

  * הסיפור האישי של כלת השנה: הרומן האחרון של יעל דיין. "ניגשתי אל אבי ושאלתי אותו אם לא אכפת לו שאני אתחתן בזמן שאסי יתחתן. עד אז הוא לא ידע כלום. התגובה שלו הייתה: ‘אפשר לתת לך נשיקה?'" עדכון: יעל דיין אכן נישאה לאל"מ דב שטייגר (שישנה את שמו לדב שיאון) במהלך החתונה של אסי דיין ואהרונה בחצר הבית של ההורים, משה ורות דיין, בצהלה.

   

  1967

   

  * הרומן בין יהורם גאון לבין הכוכבת פייר אנג'לי נסתיים סופית.  

   

  1967

   

  * אחרי שאלונה התגרשה מאריק איינשטיין היא נראתה בחברתו של טדי שאולי במיני נועז החושף כל פיסת בשר אפשרית. המעריצות של אריק, שאיתרו את הטלפון החסוי שלה, מפצירות בה: "את חייבת לחזור לאריק".

   

  העשור השלישי

   

  1970

   

  * שמוליק קראוס וג'וזי כץ סוף־סוף מתחתנים. היא טוענת שהסבלנות משתלמת, אנחנו טוענים שהיא עוד לא מבינה מה היא אומרת.

   

  1971

   

  * רבקה זהר מכריזה בראיון בלעדי מול גל השמועות על מנהגיה המשונים: “אני לא משוגעת".

   

  עדכון: בהמשך היא תינשא לביל קרינסקי, אב בתה היחידה, תמה, שהתוודה מאוחר יותר שהוא הומוסקסואל, תעבור לניו־יורק, תתמכר לסמים קשים, תתגרש, תעבור גמילה מוצלחת, תחזור לישראל ותקשור את חייה עם המורה הרוחני שלמה קאלו.

   

  1971

   

  * “משפט הסמים” של הבדרן אורי זוהר, הזמר אריק איינשטיין וחבריהם, נפתח אתמול בבית המשפט בתל־אביב, באולם שהיה מלא עד אפס מקום בקהל מעריצי האמנים, בעיקר בני נוער.

   

  אריק איינשטיין
  אריק איינשטיין

   

  1971

   

  * למלחין והמעבד דוד קריבושה יש ידידה קבועה, גאולה עטרי, אחותה הצעירה של יונה עטרי. גאולה (לימים גלי) עברה לאחרונה ניתוח פלסטי באפה והפכה ליפהפייה.

   

  1973

   

  * טקס נישואיהם של ששי קשת ויונה אליאן היה ססגוני תרתי משמע. החתן לבש חליפה בצבע סגול, והכלה לבשה שמלה כסופה.

   

  1977

   

  * לכל מי שחושב שהופ, ברגע האחרון שוב יקרה פנצ'ר, נכונה אכזבה. יהורם גאון (37) וחברתו היפה אורנה גולדפרב יתחתנו בטקס דתי מלא. המועד החדש והסופי שנקבע לחתונה הוא 30 ביוני. טקס הנישואים שלהם ייערך, כמתוכנן, בבית הכנסת הספרדי שבירושלים העתיקה, עיר אהבתו של יהורם, והבטיח לערוך אותו הרב הראשי, הראשון לציון עובדיה יוסף. עדכון: ב־1986 השניים יתגרשו.

   

  יהורם ואורנה גאון ביום החתונה. הרב עובדיה יוסף ערך את הטקס
  יהורם ואורנה גאון ביום החתונה. הרב עובדיה יוסף ערך את הטקס

   

  1977

   

  * השחקן אורי זוהר מראה סימנים של חזרה בתשובה.

   

  אורי זוהר
  אורי זוהר

   

  1977

   

  * השחקנית ניצה שאול מככבת לצד זאב רווח בסרט "שרגא הקטן", שבו יש להם סצנות מיטה נועזות, ומקנחת בסדרת צילומי עירום לירחון האמריקאי "פלייבוי".

   

  העשור הרביעי

   

  1981

   

  * בשנה שעברה נמכר לוח קיר שלה בשישים לירות. השנה, לוח הקיר הארוטי של פנינה רוזנבלום נחטף ב־170 לירות, לשמחת ליבה של הגברת - המקבלת 20 אחוז מההכנסות.

   

  1982

   

  * הזמר אריק איינשטיין וידידתו סימה אליהו נפצעו לפנות בוקר בתאונת דרכים קטלנית בתל־אביב בין מכונית פרטית לאוטובוס שבה נהרגה נוסעת. שלושה אנשים נפצעו.

   

  1984

   

  * לראשונה זה ארבע שנים מפסידה עפרה חזה את תואר "זמרת השנה" לירדנה ארזי. עדכון: היריבות ביניהן תפרנס את מדורי הרכילות עד סוף העשור.

  ירדנה ארזי
  ירדנה ארזי

   

  1985

   

  * אריק סיני, גרוש פעמיים, מציע לחברתו טלי יאיר והיא מסכימה. עדכון: נכון להיום סיני כבר גרוש חמש פעמים (פעמיים מאותה אישה) ואילו טלי התחתנה עם המיליונר משולם ריקליס.

   

  1986

   

  *"ההיכרות אמנם הייתה קצרה, אבל החלטנו שאנחנו רוצים לבלות את שארית חיינו יחד", אמר אמש אסי דיין (40), שנשא בסוף השבוע לאישה את הדוגמנית סמדר קילצ'ינסקי (23). עדכון: הנישואים נמשכו כשנה. קילצ'ינסקי נישאה לשחקן שרון אלכסנדר והתגרשה גם ממנו, דיין ניהל כמה מערכות יחסים רומנטיות.

   

  אסי דיין וסמדר קילצ’ינסקי. הנישואים נמשכו כשנה
  אסי דיין וסמדר קילצ’ינסקי. הנישואים נמשכו כשנה

   

  1986

   

  * ריטה, כוכב חדש בשמי הזמר העברי, שרה את “שביל הבריחה” בקדם־אירוויזיון, והז'קט בורח לה מהכתף.

   

  1986

   

  * זהר ארגוב מודה: “החזקתי הרואין”. עדכון: ארגוב ניהל מאבק ממושך בהתמכרותו לסמים ומת בגיל 32, בתא המעצר, בשנת 1987.

   

  1987

   

  * ג'ק צימרמן, כדורסלן מכבי והפועל ת"א בעבר, עוזב מחר את הארץ. בינתיים הוא מבלה עם חברתו, רונית ברודי, גרושתו של טל ברודי. עדכון: רונית עזבה עם צימרמן לאמריקה, טל נשאר בארץ והתחתן עם תרצה ב־1993.

   

  1987

   

  * ענת עצמון ודן תורג'מן יחד. עדכון: אחרי שלוש שנים הם יתחתנו וייוולדו להם שני בנים, ואחרי 12 שנה יתגרשו. מאז 2008 עצמון נמצאת בזוגיות עם דני סנדרסון.

   

  1987

   

  * אסי דיין ומונה זילברשטיין מנהלים רומן סוער. עדכון: שנה אחרי תימצא גופתה בדירתה. סיבת המוות: מנת יתר.

   

  מונה זילברשטיין
  מונה זילברשטיין

   

  העשור החמישי

   

  1988

   

  * רפי שאולי וחווה לוי (מלכת היופי לשנת 1969) שהתגרשה מהמעצב גי פולופ, מבלים יחד. עדכון: השניים התחתנו ונולד להם בן, אולם לאחר 12 שנים החליטו להיפרד.

   

  1992

   

  * סמי פלאטו שרון ואשתו אנט נפרדים. עדכון: 23 שנים זה לוקח עד שהם חותמים על הגט, בינתיים שרון מתנהל עם קלרה חורי. ב־2015, מיד עם קבלת הגט, שרון (85) וחורי (68) מתחתנים.

   

  1993

   

  * בנימין נתניהו מודיע במהדורת “מבט” כי גורמים במפלגת הליכוד מנסים לסחוט אותו באיומים וטוען כי אשתו קיבלה שיחת טלפון מאדם שאיים עליה כי אם לא יפרוש מהמרוץ לראשות המפלגה יפורסם עליו חומר רגיש מאוד. בתשובה לשאלה אם ניהל קשרים אינטימיים עם אישה אחרת, משיב נתניהו: "היה דבר כזה. זה הסתיים לפני כמה חודשים. מה שיש פה זה דבר אישי. אם יש לי חוב, ויש לי חוב בעניין הזה, זה לאשתי, למשפחתי ולא לאף אחד אחר. זה אישי וזה יישאר אישי”.

   

  1994

   

  * ברנז'ת הדוגמניות כמרקחה. מוטי רייף ופנינה בריק, העובדת במשרדו, יהפכו בעוד ארבעה חודשים להורים. רייף, דוגמן צמרת בדימוס, מפיק בהווה, שהתפרסם כאקס המיתולוגי של הדוגמניות אנאבל טמיר ופינצ'י מור, הכיר את בריק, זמרת יוצאת להקת סקסטה, כשהחלה לעבוד במשרדו. הזוג טומן בחובו תאומים, בן ובת. עדכון: כעבור כמה שנים רייף ייצא מהארון.

   

  1995

   

  * עינת ארליך, 27, אשת “שישי וחצי”, עומדת להינשא לבח"ל, עמית בכור, שחרחר בן 28, ומחפשת אולם. השניים דרים יחד כבר שש שנים. לפני חצי שנה נפרדו וחזרו, כנראה לתמיד. עדכון: השניים אכן התחתנו, אבל לפני כמה שנים נפרדו.

   

  1997

   

  * שנה וארבעה חודשים ניהלו יעל בר זוהר (סינקי) ויהודה לוי (פושי) רומן מתוקשר שעבר מהחיים ל”רמת אביב גימל”. במקביל לסיום היחסים בסדרה הפופולרית קרסו, מתברר, גם היחסים בחיים ועכשיו הם מתנחמים כל אחד בזרועותיו של אחר. בר זוהר עם גיל ססובר ולוי עם אלמונית. עדכון: גם זה יעבור. בר זוהר תתחתן עם גיא זו־ארץ, לוי ינהל זוגיות מתוקשרת עם נינט ואז יתחתן עם שלומית מלכה.

   

  1997

   

  * כאלף מוזמנים נלהבים השתתפו אמש בטקס החינה של הזמרת עפרה חזה הנישאת השבוע לקבלן דורון אשכנזי. עדכון: שלוש שנים אחר כך חזה הולכת לעולמה מסיבוך של מחלת האיידס. ישראל מוכה בתדהמה. כשנה אחרי, אשכנזי נפטר ממנת יתר.

  עפרה חזה
  עפרה חזה

   

  העשור השישי

   

  1998

   

  * אביב גפן ואילנה ברקוביץ' מתגרשים.

   

  1999

   

  * יממה לאחר התבוסה הביתית 5:0 לדנמרק, נודע כי כמה שחקנים מהנבחרת הישראלית אירחו בחדרם, ערב המשחק הגורלי, נערות ליווי.

   

  2000

   

  * נגד הזמר והמלחין מתי כספי הוגש לבית משפט השלום בתל־אביב כתב אישום המייחס לו עבירה של ריבוי נישואים (ביגמיה). עדכון: שנתיים אחרי יינתן פסק הדין, שישה חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי בגובה 5,000 שקל.

   

  2001

   

  * הזמר הפופולרי עברי לידר מוציא את אלבומו החדש והשלישי, "האנשים החדשים", ויוצא מהארון עם הזוגיות שלו ליניב ויצמן בארבע השנים האחרונות. עדכון: לידר וויצמן כבר לא, אבל לידר ממשיך להצליח.

   

  2002

   

  * פנינה רוזנבלום ובעלה משה חיים הידוע בכינויו בונדי מתגרשים. אבל אז הילדים והחברים מפצירים בהם, והם חוזרים זה לזרועותיו של זה. עדכון: ב־2003 הם מתגרשים שוב, והפעם סופית. מאז הוא התחתן עם דקלה והיא עם רוני סימנוביץ', אבא של הדוגמנית קורל סימנוביץ' שעומדת להתחתן עם סרג'י רוברטו, שחקן בארסה.

   

   

  2002

   

  * יעל אבקסיס וליאור מילר מחליטים שמספיק ודי. לזוג ילד אחד בן שלוש, העונה לשם מורי. עדכון: בהמשך אבקסיס תלהק את רוני דואק, שעימו תתחתן ב־2008 וממנו תתגרש ב־2016. בשנה שעברה היא מתחילה לצאת עם צח בר. מילר לעומתה הספיק להציע נישואים למיכל אנסקי ולנהל מערכת יחסים עם אנה ארונוב ואז התחתן עם גלית, אם בנו ניו.

   

  ליאור מילר ויעל אבקסיס. ילד משותף
  ליאור מילר ויעל אבקסיס. ילד משותף

   

  2002

   

  * מגישת החדשות החדשה, יונית לוי, נפרדה מבן זוגה המגיש, יעקב אילון. עדכון: שנה אחרי, אילון מודיע כי הוא עומד להתחתן עם כתבת החינוך הדי גור. ללוי זה לוקח קצת יותר זמן עד שהיא מוצאת את עידו רוזנבלום ומתחתנת עימו.

   

  2003

   

  * מיכל ינאי מתחתנת עם עופר רסלס ושמחת החתונה קצת מתעמעמת, נוכח הקלטות הלוהטות שאותן ינאי צילמה כחלק מסדרה חושפנית על חייה. את הסדרה יזמה עם חברת הפקות כשלפתע נסוגה מהבטחתה וביקשה לגנוז הכל. עדכון: ב־2006 ינאי ורסלס מתגרשים, ב־2009 מתחתנת ינאי עם בן מוסקל והשניים מביאים לעולם שלושה ילדים.

   

  2003

   

  * שרי אריסון ועופר גלזר מתחתנים. עדכון: ב־2009, קצת אחרי שהיא עומדת לצידו בפרשת ההטרדה המינית, עובר להם והם מתגרשים.

  שרי אריסון ועופר גלזר. עמדה לצידו
  שרי אריסון ועופר גלזר. עמדה לצידו

   

  2003

   

  *אהוד ונאוה ברק נפרדים אחרי 34 שנות נישואים. עדכון: ב־2007 מתחתן ברק עם אהבת נעוריו נילי פריאל בטקס מצומצם בביתם הצנוע במגדלי אקירוב. נאוה מצידה נהנית מזוגיות יציבה עם שלום זינגר.

   

  2003

   

  * ריקי גל נחשדת באחזקת קוקאין לצריכה עצמית. עדכון: ב־2005 גל מורשעת. זה נגמר במאה שעות עבודות שירות.

   

  2004

   

  * לינור אברג'יל, פעם מיס עולם, יוצאת עם ציון ברוך. עדכון: אברג'יל תחזור בתשובה ותינשא לאורון חלפון. ברוך מצידו יתחתן עם יאנה יוסף.

   

  2006

   

  * בום טראח מה קרה? אורנה ומשה דץ נפרדים אחרי 21 שנים. עדכון: היא כבר חמש שנים צמודה לעו"ד אהרון רוזה.

   

  2006

   

  * לאונרדו דיקפריו ובר רפאלי מתחילים לצאת והארץ כמרקחה. עדכון: ב־2011 זה עובר להם.

   

  2007

   

  * רמי וריטה מחליטים להפריד כוחות. עדכון: הוא מתחתן בשנית עם אלכס אילן וחובק עוד שלושה ילדים, היא יוצאת היום עם העו"ד והשחקן לשעבר צ'רלי בוזגלו.

   

  ריטה ורמי קלינשטיין
  ריטה ורמי קלינשטיין

   

  העשור השביעי

   

  2009

   

  * דודו טופז נעצר בחשד שיזם תקיפה של מנכ"ל קשת אבי ניר, המשנה למנכ"ל רשת, שירה מרגלית, וסוכן השחקנים, בועז בן ציון — כולם הוכו בפניהם ובגופם, ותיכנן לפגוע באנשי תקשורת נוספים (ביניהם צביקה הדר, אברי גלעד וארז טל). המניע: זעמוֹ בגין אי־קבלת תוכנית משלו בערוץ וקנאתו באנשי תקשורת מצליחים. עדכון: תחילה טופז מכחיש את המיוחס לו, אך לאחר כמה ימים הוא מודה. אחרי שלושה חודשים הוא מתאבד במקלחת שבתאו בעזרת כבל של קומקום חשמלי.

  דודו טופז
  דודו טופז

   

  2009

   

  * יובל בנאי ואורלי זילברשץ בנאי מתגרשים. השניים נפרדו לפני שנתיים אחרי עשרים שנות נישואים ושלושה ילדים ועכשיו מגיע תורו של הגט המיוחל.

   

  2010

   

  * עופרה שטראוס והצעיר שלה, עדי קייזמן, מתגרשים. עדכון: תוך שנה הוא מתחתן עם אסתי גינזבורג.

   

  2011

   

  * מרגלית צנעני נעצרת ומורשעת בעסקת טיעון בעבירה של סחיטה באיומים. העונש: שישה חודשי עבודות שירות.

   

  2012

   

  * יהודה לוי כורע ברך ומציע נישואים לנינט באיטליה וכולנו מאושרים שסוף־סוף הזוג המלכותי עשה את הצעד. עדכון: שנה אחרי, נינט ויודה נפרדים ומהר מאוד נינט מתחילה לצאת עם יוסי מזרחי שהופך לבעלה.

   

  2012

   

  * מיה דגן וערן פפר מתחילים לצאת. עדכון: הם עדיין מחזיקים מעמד פלוס בת אחת.

   

  2013

   

  * מלכת היופי במיל' לירן כוהנר והזמר נתן גושן כבר לא. עדכון: מאז היא תתחתן עם הרווק המבוקש גיא גיאור ולאחרונה אף הודיעה על היריון ראשון משותף.

   

  2013

   

  * יובל בנאי ועמליה רוזנבלום הביאו לעולם בן לאחר שלוש שנות זוגיות ומגורים משותפים במושב אילניה שבצפון הארץ.

   

  2014

   

  * המאמי הלאומית נינט טייב ויוסי מזרחי בהיריון שיניב את אמיליה.

   

  2015

   

  * בר רפאלי ועדי עזרא התחתנו במלון בכרמל. הרב הוצנח למקום ממסוק.

  בר רפאלי ועדי עזרא
  בר רפאלי ועדי עזרא

   

  2015

   

  * אחרי 27 שנים, אייל ברקוביץ' ואשתו טלי נפרדים. עדכון: הוא מנהל זוגיות במשך כמה שנים עם שני פיסו וכשזה נגמר הוא מתחיל לצאת עם שרון כהן ניר, גרושה טרייה.

   

  2016

   

  * אחרי חמש שנים של זוגיות יציבה ומתוקשרת והצעת נישואים, אגם רודברג והארוס גל אמיתי החליטו שמספיק ודי. עדכון: רודברג התעשתה על עצמה מהר וכחודש לאחר הפרסומים על הפרידה ליהקה את דור קרובינר, שאיתו היא חולקת מיטה עד עצם היום הזה.

   

  2017

   

  * אמא ציפורה יכולה לשחרר אנחת רווחה: אחרי שניסתה כל מה שיכלה כדי להפריד ביניהם ולא בחלה אפילו בכישוף, דודו אהרון וארוסתו שיר רוזנבלום נכנעים ונפרדים. עדכון: רוזנבלום חזרה לאנונימיות ואילו אהרון התארס לבת זוגו נטלי לוי, שתודה לאל, קיבלה את ברכת הדרך מאמא ציפי.

   

  2017

   

  * אמיר פרישר גוטמן תובע את בית החולים איכילוב בטענה שהאבחנה כי הוא חולה בסרטן מסוג לימפומה הייתה שגויה. בית החולים מכחיש. עדכון: בקיץ 2017, פרישר גוטמן טובע בחוף הים בעתלית בזמן שהוא מנסה לסייע לאחייניתו שנסחפה בים. היא ניצלת, הוא נפטר כעבור כמה ימים ומשאיר את כולם המומים וכואבים.

   

  2017

   

  * אחרי עשור של זוגיות, שיר אלמליח ואלרואי כהן נפרדים. עדכון: היא מצאה לעצמה את הצלם האיטלקי ג'וזף קארדו ונפרדה לאחרונה גם ממנו.

   

  2017

   

  * שלומית מלכה החליקה הבוקר מאופניים חשמליים במהלך נסיעה בשדרות רוטשילד, נפצעה קשה בראשה ונלקחה באמבולנס למחלקת טיפול נמרץ בביה"ח איכילוב כשהיא מורדמת ומונשמת. עדכון: אחרי יממה מלכה מתעוררת, חוזרת לעצמה ואומרת לבעלה, יהודה לוי: "הבטחתי לך את כל החיים ואתה לא תקבל דקה אחת פחות".

   

  יהודה לוי ושלומית מלכה. הבטיחה להישאר איתו כל החיים
  יהודה לוי ושלומית מלכה. הבטיחה להישאר איתו כל החיים

   

  2017

   

  * אחרי שש שנות זוגיות, אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו רשמית.

   

  2017

   

  * הבמאי האגדי קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק, שצעירה ממנו בעשרים שנה, התארסו.

  קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק. סרט הוליוודי
  קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק. סרט הוליוודי

   

  2017

   

  * שרית חדד (38) בהיריון. זהות האבא לא ידועה. עדכון: ההיריון יניב את בתה בכורתה נויה.

   

  2017

   

  * אחרי ארבע שנות זוגיות שהיינו בטוחים שיובילו לנישואים: גלעד שליט ועדי סיגלר נפרדים. שליט חזר לחברתו רוני שיינר, שעימה ניהל מערכת יחסים לפני חמש שנים.

   

  2017

   

  * השחקנית לוסי דובינצ'יק נפלה מקומה רביעית, מצבה קשה. עדכון: אחרי שיקום שארך ארבעה חודשים היא השתחררה במצב מצוין פלוס הצעת נישואים שקיבלה מחגי פוקס, שאותו הכירה במהלך השהות בבית החולים.

   

  2018

   

  * סרטוני עירום של עדן בן זקן דולפים לרשת ומתברר שהם הופצו ממצלמת האבטחה של החנות של נטע אלחמיסטר.

   

  2018

   

  * לי לוי, שליהקה בעבר את יהודה לוי ויאיר נתניהו, יוצאת עם נשיא מועדון פרארי העולמי, ג'וש קרטו, ומתניידת בעולם במטוסו הפרטי.

   

  2018

   

  * בתום זוגיות של שנתיים וחצי, עדי שילון ויוסוף סוויד אמרו כן זה לזה בבניין העירייה בפראג. עכשיו הם מלקקים את הדבש בתאילנד.

   

  2018

   

  * מייקל לואיס וסוראיה טורנס נפרדים בתום שנה של זוגיות צמודה.

   

  2018

   

  * בראד פיט מבלה עם הישראלית לשעבר פרופ' נרי אוקסמן.

   


  פרסום ראשון: 11.04.18 , 07:21