חמישי 17 בינואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  טובע. טראמפ על שער ה"טיים"
  חדשות • 12.04.2018
  נשיא בלב הסערה
  שערורייה חדשה מבית טראמפ | השוער באחד מגורדי השחקים שלו טוען: "נולדה לו תינוקת מהמנקה" | הטענה הושתקה על ידי צהובון שתומך בטראמפ | וגם: ג'יימס קומי, ראש ה־FBI המפוטר, מפרסם ספר ומכנה את הנשיא "ראש ארגון פשע"
  ציפי שמילוביץ | ניו־יורק

  השער החדש של המגזין "טיים" שפורסם אתמול, מראה את דונלד טראמפ יושב כשמסביבו סערת רוחות וגשמים, עם הכותרת המתבקשת "סטורמי". השער מתייחס לכאוס הגובר בבית הלבן ולפרשיות העבר שמתחילות להשיג את טראמפ. פרשייה נוספת כזו נחשפה אתמול על ידי "אי.פי" וה"ניו יורקר".

   

  לפי התחקיר, שילם הצהובון "נשיונל אינקווייר" 30 אלף דולר לשוער בבניין יוקרה בניו יורק, תמורת בלעדיות על סיפור צהוב במיוחד שקשור בדונלד טראמפ, ולאחר מכן גנז אותו. המקרה הזה אירע שמונה חודשים לפני שה"אינקוויירר" שילם 150 אלף דולר לדוגמנית הפלייבוי קארן מקדוגל, תמורת בלעדיות על סיפור הרומן שלה עם טראמפ, וגנז גם אותו. בשני המקרים, החתים העיתון את הדוגמנית ואת שוער הבניין על חוזים שמנעו מהם לספר את הסיפורים לפני הבחירות לנשיאות.

   

  השוער לשעבר, דינו סג'ודין, קיבל 30 אלף דולר כדי לא לספר על שמועה שלפיה לטראמפ נולדה ילדה מרומן עם עובדת באחד מגורדי השחקים שלו. הפרת החוזה הייתה אמורה לעלות לסג'ודין מיליון דולר. דילן הווארד, העורך הראשי של ה"אינקוויירר", אמר בתגובה: "ההחלטה לא לפרסם נבעה מכך שלא השגנו אישור לסיפור". הוא הכחיש שבמקרה הזה, כמו במקרה של מקדוגל, התקבלה ההחלטה כיוון שהמו"ל, דייויד פאקר, הוא תומך פומבי מאוד בדונלד טראמפ.

   

   
  קומי בראיון ל־ABC
  קומי בראיון ל־ABC

   

   

  אמש הטיל סג'ודין פצצה כששיחרר הצהרה רשמית לפיה הסיפור נכון: "קיבלתי הוראה לא למתוח ביקורת על המנקה לשעבר של הנשיא טראמפ, לאור יחסים שניהלה עימו בעבר והובילו לילד".

   

  ואם זה לא מספיק, בדיוק בזמן שטראמפ צריך לקבל החלטות הרות גורל ברמה עולמית, הוא עומד גם לפני תחילת מסע יחסי הציבור לספרו החדש של ראש ה־FBI לשעבר, ג'יימס קומי, שאותו פיטר לפני שנה. לקומי מתוכננים ראיונות בפרופיל גבוה, והראשון שבהם, לרשת abc, כבר הוקלט השבוע בביתו של קומי. אנשים שנכחו בראיון סיפרו לאתר החדשות "אקסיוס" דהם נותרו "שמוטי לסת" מדבריו של קומי שאמר בין היתר שטראמפ מתנהג "כמו ראש ארגון פשע". בסביבת טראמפ כל כך מוטרדים מאפקט קומי, עד שהוכנה תוכנית שלמה של תגובת יח"צ שתכלול שימוש חוזר בצירוף המילים "קומי השקרן".

   

   

   

   


  פרסום ראשון: 12.04.18 , 23:15