ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: רמי זרנגר
  24 שעות • 22.04.2018
  "אני מתנחל, מוזיקאי, מגדל כבשים ואבא לשבעה — וזה מגניב"
  קורות החיים של אודי דוידי, אחד הכוכבים בתוכנית "6 אבות", יכולות לפרנס כמה תוכניות ריאליטי. אבל הכי חשוב לו להיות אבא טוב. ותתפלאו, הוא לא יתמוטט אם אחד מילדיו יצטרף להפגנות השמאל: "העיקר שיאהב את הארץ"
  לילית וגנר

  אודי דוידי יודע טוב מאוד למה ביקשו ממנו להצטרף לתוכנית הריאליטי "6 אבות" שמשודרת ב"רשת". "יש פה מתנחל שהוא גם מוזיקאי וגם מגדל כבשים, ויש לו שבעה ילדים", הוא אומר, ומודה שזאת לא הפעם ראשונה שהשילוב הזה הביא אליו מלהקים למיניהם, שנדחו על הסף. גם במקרה הזה דוידי ואשתו לילך היו ספקנים לגבי יכולתם לנהל חיי שגרה לעיני המצלמות, "אבל גילינו שזה פשוט מדהים", הוא אומר. "ההתמודדות במהלך שישה ימי צילום אינטנסיביים שמה לנו מראה גם לדברים הטובים שיש בבית וגם לדברים שבהם אנחנו חייבים להשתפר".

   

  אודי ולילך דוידי ושבעת ילדיהם מתגוררים בחווה חקלאית במושב מעון שבדרום הר חברון. "הילדים הם החברים שלי, והתוכנית האירה את הנקודה הזאת באור מאוד ברור", הוא אומר. "הילדים פה גדלים במציאות אחרת. זה חלק מהחיים שלהם ומהקשר עם הארץ".

   

  איך תגיב אם מישהו מהילדים שלך יודיע שאהבת הארץ גורמת לו להצטרף להפגנה של השמאל נגד הכיבוש?

   

  "אני אומר להם כל הזמן שלא אכפת לי שמישהו מהם יצא להפגנה של השמאל או הימין, חשוב לי שיהיה להם אכפת מהמקום שהם חיים בו. רק שלא ידברו איתי חס וחלילה על 'המילקי יותר זול בברלין'".

   

   

  אודי, בן למשפחה תימנית דתית, ולילך בת למשפחה חילונית מקריית־ארבע, הכירו כשהיו בני 16 והתחתנו בגיל 19 וחצי. נתן, בנם הבכור, בן 22, שסובל מעיוורון, שיתוק מוחין והתקפי אפילפסיה, נולד בחודש החמישי להריונה של לילך. "אמרו לנו שאין סיכוי שיחיה, וזאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי את לילך מתפללת ולא עוזבת את ספר תהילים", הוא אומר, "אבל נתן הוא זה שמכניס את השמחה והשטותניקיות לבית שלנו".

   

  אם מישהו שלא מבין עברית מקשיב לשירים של דוידי, אין סיכוי שהוא מדמיין בחור דתי עם כיפה וציצית. "גדלתי בבית עם מוזיקה תימנית הארד־קור", הוא אומר. "היה קצב מטורף, פחי זיתים והכל. משם זה התפתח למוזיקה מערבית, אחר כך לקולדפליי, ואז נכנסה המוזיקה שהילדים הביאו".

   

  אודי ולילך כותבים מוזיקה ביחד. "היא יותר הרמונית, אני יותר מלודי", הוא אומר. "איך זה עובד? בזוגיות, כמו גם בעבודה, תמיד יש אגו, השאלה אם יודעים גם להרגיע אותו ולשים אותו בצד לכמה שעות. עבדנו על זה המון כי בהתחלה היה מאוד קשה, אבל אני לא עושה כלום בלעדיה".

   

  איך אתם מתמודדים עם הפרסום והחשיפה הטלוויזיונית?

   

  "בהר שלנו אין הרבה אנשים", הוא צוחק. "ברדיוס של 40 ק"מ בכל כיוון אין לאף אחד טלוויזיה. כשסיפרתי לחברים שאני עומד להשתתף בתוכנית, הם ממש התפלאו, כי פרסום אף פעם לא היה משהו שעניין אותי. אבל אחרי שראו את הפרקים — במחשב, כי אין להם טלוויזיה — הבינו שיש שם משהו נורא מעניין".

   

  אז כן, כשהם מגיעים לציביליזציה הילדים כבר יודעים שאבא צריך קצת להצטלם עם אנשים זרים, ופתאום הוא לא רק שלהם. "אבל אנחנו משתדלים מאוד לא להכניס את זה הביתה", אומר דווידי.

   

  מה מבין כל הדברים שאתה עושה הכי מגדיר אותך?

   

  "אני חושב שהכי מגדיר אותי התואר 'אבא'. כשהיה לי יומולדת 40 וחשבתי איזו צורה תהיה לעוגת יום ההולדת, ממש לא רציתי שיעשו לי עוגה בצורת מיקרופון או בצורת כבשה. הכי רציתי שיעשו לי עוגת 'אבא'".

   


  פרסום ראשון: 22.04.18 , 20:21