ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: עדי אורני
  7 לילות • 01.05.2018
  אחות ראשית
  לירון ויצמן אמרה ביי לגיא וקפצה מדרגה לתפקיד מגישת 'האח הגדול' שעוברת מחר לבית חדש. עכשיו היא מספרת איך הגיב פינס כשהתקשרה לבשר על העזיבה, למה היא בקושי אוכלת ומה למדה מאופירה אסייג בתחילת הדרך
  רז שכניק | צילום: עדי אורני

  השנה היא 2007. לירון ויצמן זוכה בכיסא הנחשק לצד גיא פינס. מבחוץ חיוכים לכל הכיוונים, בפנים מערבולת. "השנה הראשונה הייתה לי קשה מאוד", מגלה ויצמן. "אחרי לא מעט שידורים הייתי נכנסת לשירותים באולפנים ובוכה".

   

   

  צילום: טל שמעוני

  צילום: טל שמעוני

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מפתיע. זה תמיד נראה 'היי גיא'.

   

  "הגעתי אפרוח עם מעט ניסיון, הכימיה שלי ושל גיא די צלעה, קראתי מהפרומפטר בסדר אבל לא מדהים, הייתי צריכה להביא אייטמים כל יום - וזה לא היה קל. הייתי נכנסת לשירותים כי לא רציתי שאף אחד יראה שאני בוכה. אני מאוד גאה בעצמי שלא התייאשתי אז".

   

  גם לא מהעמידה הממושכת בתוכנית.

   

  "זו הסיבה האמיתית שהעמידו אותי. לא נראה לי שיודעים את זה. זה לא זרם ביני ובין גיא כל כך, חשבו מה לעשות איתי בעונה השנייה והעמידו אותי בצד כמו חזאית".

   

  × × ×

   

  מאז הספיקה ויצמן להתיישב עמוק בסלון של כולנו. אבל את הטוויסט הזה בעלילה אף אחד לא חזה: ערוץ 2 הפך כבר לחלק מההיסטוריה, ומחר, מוצאי שבת ב־21:00, תצא לדרך בערוץ רשת 13 העונה החדשה של 'האח הגדול'. אחד המותגים הגדולים והחזקים ביותר של הערוץ ז"ל, שהיה שייך בעשור האחרון למתחרה קשת.

   

  חצי שנה אחרי פיצול ערוץ 2, חזרתו של האח היא מבחן גדול עבור רשת וקשת, שנלחמות על כל טיפת רייטינג. רשת בנתה את הבית מחדש בהשקעה אדירה, ובחזיתו הציבה את ויצמן, שרושמת קפיצת מדרגה רצינית בקריירה, אחרי שנבחרה להנחות את התוכנית לצד עֹפר שכטר ואסי ישראלוף.

   

  וייצמן ופינס
  וייצמן ופינס

   

  עד כמה המתח הנפשי גדול לקראת דבר כזה?

   

  "אני מתרגשת מאוד. בגלל שאני לא רוצה להיכנס למתח הנפשי הזה, ובגלל שכולם מסביבי מדברים על זה, אני רק רוצה לעבוד ושזה כבר יתחיל. את העבודה אני חושבת שאני יודעת לעשות, אני רק צריכה שהרחשים מסביבי לא יפריעו לי בתפקוד כי בסוף אני אדם רגיש.

   

  "בנווה אילן אני מרגישה את הניתוק שאני צריכה ולפעמים לא רוצה לחזור לחיים שבהם כל הזמן שואלים אותי אם אני מתרגשת, ומי יחליף אותי בפינס, ומה אעשה אם התוכנית תשודר ארבעה ימים בשבוע".

   

  ייתכן ש'האח הגדול' תשודר ארבעה ערבים בשבוע. איך זה יסתדר לך, בתור אמא?

   

  חששתי שארגיש אאוטסיידרית. עם עֹפר שכטר ואסי ישראלוף, שותפיה ב'האח הגדול'
  חששתי שארגיש אאוטסיידרית. עם עֹפר שכטר ואסי ישראלוף, שותפיה ב'האח הגדול'

   

  "אני לא יודעת אם זה ארבעה ערבים עדיין, וזו שאלה ממש מעצבנת כי היא שוביניסטית בעיניי. את אסי ישראלוף היית שואל את זה?"

   

  לא בטוח.

   

  "יפה, איי רייסט מיי קייס".

   

  כאמא לילדה בת שלוש, זה לא משהו שעובר בראש?

   

  "אני מאוד מחבקת וטוטאלית כשאני נמצאת וגם מרחוק. חזרתי לפינס חמישה חודשים אחרי הלידה. זה לא שפתאום גיליתי את אמריקה ואמרתי לבעלי אורי, 'תקשיב, יהיו ערבים שלא אהיה בבית'. הוא רגיל לזה. אתה חושב שבשמונה בערב, כשאני חוזרת, הילדה ערה? ממש לא. השעות והימים ממש לא מטרידים אותי. 'האח הגדול' זה עניין עונתי ואני אדע למצוא את הזמן עם הבת שלי בין לבין לבין".

   

  בר רפאלי לא רצתה להיות ארבעה ערבים מחוץ לבית. ברשת נאלצו לוותר עליה.

   

  "כעיתונאית לשעבר לא קיבלתי אף הודעה רשמית שבר הולכת לעשות את 'האח הגדול', ואז שהיא לא הולכת לעשות את זה. אבל זו בחירה שלה ובעצם של כל אמא. יש כאלה שמחליטות לא לעבוד, יש כאלה שעובדות חמישה ערבים מחוץ לבית".

   

  מאז שהודיעו לה שקיבלה את התפקיד, היא התכווצה דרסטית באופן לא רצוני.

   

  ניכר שירדת במשקל.

   

  "אתה קראת לי שמנה? (צוחקת). תמיד הייתי רזה ובתקופה האחרונה, מרוב ההתרגשות, קצת קשה לי לאכול. אני לא עושה את זה בכוונה ואני לא מנסה לרזות ל'האח הגדול'. כבר עברתי את השלב המטומטם הזה בפינס. רזיתי אז חמישה־שישה קילו כשהתקבלתי לתפקיד. כשאת מגיעה למסך ופתאום רואה את עצמך ואומרת, 'מה, ככה אני נראית?' אבל זה היה אז. עכשיו רזיתי וקשה לי להעלות את זה חזרה. אני גם אומרת לעצמי שחבל להעלות בעצם".

   

  את ההצעה להגיש את 'האח הגדול', קיבלה ויצמן אחרי שדחתה מספר הצעות בשנים האחרונות לתוכניות אחרות. "נורא אהבתי את הכיסא ליד גיא, קמתי בבוקר עם חיוך, הכימיה שלנו הייתה מעולה. גיא מאוד השתחרר בשנים האחרונות לדעתי. הוא מאוד מוקפד, על כל מילה שאומרים בתוכנית. בשנים האחרונות הוא יותר סמך עליי, וזה שהוא נתן לי להגיש במקומו כמה פעמים נראה אולי טריוויאלי, אבל לו היה מאוד קשה לעשות את זה. הוא הצליח לסמוך עליי ומאוד התרגשתי. והייתה גם ההגשה של 'אחת שיודעת'".

   

  לכן דחית הצעות אחרות?

   

  "אמרתי לא מכל מיני סיבות. פעם בגלל כסף, פעם כי זה מתחרה לגיא, פעם כי הרגשתי שההימור גדול מדי ופעם כי אני לא בשלה. ועכשיו? בתור מישהי שעובדת 11 שנה בתעשייה אני יודעת שאתה ממתין שנים לכאלה הזדמנויות. הרגשתי שזה הזמן הנכון".

   

  מה אמרת לגיא?

   

  "הרמתי לו טלפון, ואני לא מצלצלת אליו בדרך כלל אלא שולחת ווטסאפ. היו הצעות ולבטים לאורך השנים ותמיד שיתפתי אותו. הוא גם הבוס, גם קרוב אליי, גם נתן לי את כל מה שאני יודעת על טלוויזיה. כל הזמן גיא היה אומר לי, 'את לא צריכה ללכת' והיה מסביר לי למה, לפעמים משפר את התנאים שלי. כששמע על 'האח הגדול' הוא אמר, 'בכנות, בניגוד לכל הדברים שהיו עד עכשיו, אני מבין את זה ומאחורייך'. השיחה מאוד ריגשה אותי. וגם כל הפרידה מגיא. היה לי ממש קשה לעזוב. הוא נפרד ממני בצורה מאוד יפה, במסיבת פרידה. הוא כתב לי מכתב בכתב יד ולמי שמכיר אותו זה מאוד לא גיא לעשות את זה".

   

  למה?

   

  "זה לא הוא להיות כזה רגיש וסנטימנטלי ונורא עצוב מצד אחד שאני הולכת, ומצד שני מפרגן לי ואני מרגישה שהוא רוצה בהצלחתי".

   

  קשת זה לא גוף שאוהב להפסיד טאלנטים לרשת.

   

  "הם די פירגנו בסך הכל. לקשת אולי היה חבל להפסיד אותי אבל לגיא היה עוד יותר חבל כי הוא סופג את זה".

   

  לפני שקיבלה רשמית את הג'וב החדש, ויצמן הייתה צריכה לעבור טסטים, בדיקות התאמה עם שכטר וישראלוף. "הייתה לי כימיה איתם מיד אבל לא ממש הבנתי לאן זה הולך. היה לי מוזר כזה ובגלל שאני עובדת בפינס שמעתי בשלב כלשהו שעפר ואסי הולכים לעשות את זה לבד, בלעדיי. בשבוע לפני שהודיעו לי הייתי בטוחה שזה לא יקרה. המשכתי הלאה. ביום חמישי אחד הלכתי לישון עם הבת שלי קרני, שנת צהריים. אני קמה ויש לי שלוש שיחות שלא נענו ממורן, הסוכנת שלי. אני מתקשרת והיא אומרת לי, 'זה שלך'. אמרתי 'מה?!' 'האח הגדול. זה שלך'. ואני עונה, 'מה קשור עכשיו?'"

   

  אולי כי חשבת על אסי ישראלוף.

   

  "לא באמת. בכל אופן התקשרתי מהר לגיא. אמרתי, 'גיא אם לזה אגיד לא, למה אני כבר אגיד כן'. והוא אמר לי שזה משפט נורא נכון. מה עוד יציעו לי, להחליף את יונית לוי?"

   

  עד היום ב'האח הגדול' היו שני מנחים. התאכזבת שהפעם יש שלושה? פחות פוקוס עלייך.

   

  "לא התאכזבתי, מאוד חששתי שארגיש אאוטסיידרית ולא בשלישייה אלא בשניים פלוס אחת. כל החששות התפוגגו לחלוטין. הכי כיף איתם בעולם".

   

  צילום: עדי אורני
  צילום: עדי אורני

  כשזה יגיע למסך, לא מן הנמנע שיהיו בעיות אגו של מי מדבר וכמה.

   

  "גם אני חשבתי שיהיו ובינתיים אין. תראה, אחרי ימים של הזיות שהייתי בהם מאז שקיבלתי את התפקיד..."

   

  רגע, מה זה הזיות?

   

  "התרגשות מהולה בחוסר עיכול של הסיטואציה. ביום ההודעה רק עניתי לווטסאפים, כשמדי פעם היו טלפונים חשובים שעניתי להם. נתניהו לא התקשר, אני עדיין מחכה אגב".

   

  מה אמרה החברה הטובה רותם סלע? נתנה טיפים?

   

  "היא מאוד שמחה בשבילי. נסענו לסיישל יחד יום אחרי שזה פורסם, עם המשפחות. רותם באה להורים שלי בהתרגשות, 'מה אתם אומרים על הכוכבת שלנו?' והם ענו לה, 'מעבר נחמד'".

   

  מפרגנים.

   

  "ההורים שלי בקושי צופים בטלוויזיה ולא חיים את הדרמות שאנחנו חיים. הם באו ואמרו לי, 'איך רותם מתרגשת'. ורותם באה ואמרה, 'מה קורה עם ההורים שלך?'"

   

  אסי עזר נותן לה זמן להקדיש לך?

   

  "היית מאמין, יש לה עוד חברים חוץ מאסי".

   

  הוא דיבר איתך?

   

  "בירך אותי. טיפים הוא לא ייתן, ואני גם לא אבקש כי לא אעמיד במצב לא נעים. הוא מאוד פירגן".

   

  קורין גדעון החליפה אותך כשיצאת לחופשת לידה אצל פינס וזכתה בג'קפוט כשעברה ל'האח הגדול'. עכשיו את סוגרת מעגל איתה.

   

  "קורין ואני רגילות ומשתעשעות כשמנסים לומר איך היא תפסה את המקום שלי בחופשת לידה ואחר כך הלכה ל'האח הגדול'. ככתבת שמסתכלת מהצד, זו סיטואציה מגניבה, אייטם. ההיא לקחה, ההיא מגיבה וכו'. אבל בתכלס, בחיים האמיתיים, חרטא! אנחנו חברות וקולגות ומאוד מפרגנות אחת לשנייה. היא עשתה את 'האח הגדול' בצורה מצוינת".

   

  ואיך המעבר הזה בשבילך, ממסקרת למסוקרת?

   

  "זה מוזר. המעבר בינתיים בסדר ולא מזעזע. אסי מחקה אותי, הוא אומר שאני לא מפסיקה לדבר על פינס ועל 'אחת שיודעת' ואייטמים. אמרתי לו שזה כמו האנשים שיוצאים מהצבא אחרי שנים ומדברים צה"לית והוא ענה, 'זה מלחיץ, תשתחררי מזה כבר'. אני חייבת באמת להשתחרר מזה".

   

  עד כדי כך?

   

  "פינס זה שליש מהחיים שלי. אני עדיין חושבת באייטמים. למשל פורסם כמה אני מרוויחה. שאלו אותי 'איך את?' ואמרתי, 'וואלה סבבה', אני מצליחה להסתכל על זה מהצד. בסוף זה יוצר את הדיבור והכל בסדר. מחר יהיה אייטם על מישהו אחר".

   

  היו אייטמים בפינס שפחות אהבת לפעמים?

   

  "עם רובם חייתי די בשלום. זו ביצה קטנה והחדשות לא באמת כאלה צהובות. היה אייטם אחד, סרטון ששלחו למערכת של מישהו שחיטט בזבל של גל גדות, כשהיא הייתה בארץ. היו שם טקסטים שלה והלבשה תחתונה וכאלה. אני הייתי מאוד נגד לשדר את הדבר הזה, אבל היו לי לא מעט מתנגדים ובסוף הוחלט לשדר דווקא בגלל שהיא כוכבת כזאת גדולה - ולכן זה כאילו הופך את זה ללגיטימי ומסקרן. לי ולגל יש חברות משותפות והרגשתי מאוד לא נעים בזמן השידור ואחריו. אחרי תקופה פגשתי אותה באירוע מצומצם. היא כמובן לא אמרה לי על זה כלום והתנהגה הכי רגיל אבל לי הייתה הרגשה מבאסת".

   

   

  × × ×

   

  אחרי החשיפה ב'ידיעות אחרונות' על המעבר של הפורמט הגדול מקשת לרשת, הבטיחו אנשי רשת, ובראשם המנכ"ל אבי צבי, כי אצלם זה יהיה אחרת. ברשת אמרו כי התוכנית, במתכונתה בקשת, מטרידה את צבי כהורה. "לא אגיש את התוכנית כמו שהוגשה עד היום בקשת", אמר צבי בפאנל בנושא טלוויזיה לאבי ניר, מנכ"ל קשת. "את 'האח הגדול' שאתה עושה, אני לא הייתי עושה. יכול להיות שבעוד שנה אני אעשה את 'האח הגדול', ואני אשב פה ואחטוף ממך, אבל אני חושב שבתור האחראים על העניין הזה, צריך לגלות עוד אחריות". אגב, שינוי דרמטי אחד כבר נבחן. לפי אברי גלעד, בתוכנית לא יעשנו הפעם.

   

  לפי מה שאת יודעת, אכן יהיה אחרת?

   

  "אני לא הדוברת של רשת. אני מתה על הפורמט של 'האח הגדול'. אני מכירה את כל הדיירים, את השערוריות ואת העונות המשעממות. בשביל עונות טובות צריך שיהיה אקשן, סורי. ואני, בראייה שלי, לא חושבת ש'האח הגדול' זה מקום שמחנך את עם ישראל, כמו שלא חשבתי שפינס זה מקום שמחנך את עם ישראל ועדיין עבדתי שם בכיף. ואם אומרים ש'האח הגדול' זה טראש, אז בוא נעשה אחלה טראש".

   

  מה מצפה לנו העונה?

   

  "לא יכולה לומר כלום. יהרגו אותי. אבל אני מאוד רגועה לגבי העונה. הבית מטורף, ענק. יש בקאסט סוד של אנשים מוכרים וזו הולכת להיות עונה מטורפת. הפורמט הוא אותו פורמט מנצח אבל הכל חדש. בואו תנו זמן ואוויר. גם אם לא ייתנו אז לא נורא, נזרום".

   

  יש ספק גדול אם מישהו יכול להיכנס לנעליים של יורם זק, העורך וקולו של 'האח הגדול' לשעבר.

   

  "יורם עשה עבודה מופלאה באמת".

   

  ומה עם פרשת הכדורים? או דנה רון וההשפלה שלה בשידור חי?

   

  "מה, אני הסנגור של יורם זק? מה אני קשורה לזה?"

   

  את לא קשורה לזה, אבל מעניינת דעתך על מה שהיה.

   

  "ברור שנעשו טעויות וכשאתה בפורמט כל כך גדול, ותחת זכוכית מגדלת כזו, כנראה שנורא קשה שלא יתפסו אותך על משהו שעשית לא נכון. אנשים היו צריכים לקבל כדורים פסיכיאטריים? ברור שלא, גם הם יודעים שלא. אותו דבר לגבי דנה רון".

   

  עד כמה את מעורבת בעלילה?

   

  "מאוד, גם אסי ועפר. המפיק אמר לנו, 'ארבעה חודשים תשביתו את החיים'. אנחנו מעורבים בהכל, מהפרטים הטכניים ועד מה נגיד. זה גם יהיה לראות ערוץ 26 ולבנות עלילה לפי דגשים שאני שמה לב אליהם".

   

  אגב, עם עפר שכטר הייתה לך חוויה לא נעימה.

   

  "כן, הוא עשה עליי מתיחה בתוכנית 'אמבוש' ובהתחלה לא הסכמתי שישדרו את זה. זו הייתה ההיכרות הראשונה שלנו".

   

  למה התעצבנת כל כך?

   

  "לקחתי את זה קשה. אני בנאדם שאוהב שליטה. הנשיא אובמה היה אז בביקור ואנחנו דיווחנו בפינס שהוא ישתתף בארוחה אצל רני רהב. אחרי השידור באו לעצור אותי שכביכול סיכנתי את הנשיא כששידרתי את זה ושוללים לי את הוויזה לארה"ב לשבע שנים. בכיתי בהיסטריה. צרחתי שם שחבל על הזמן. ואז עפר שכטר יצא, ומבחינתי נמחק מאותו יום. בסוף עבר לי, הסכמתי לשדר את המתיחה. ככה התחילו היחסים בינינו, ואז גילינו שנולדנו באותו יום, 8 באפריל".

   

  כעסת על הצוות של פינס לאחר מכן?

   

  "היה משבר גדול כי הצוות של פינס נורא פגע בי ולקחתי ללב. הייתה פגרה, נסעתי לניו־יורק וממש חשבתי איך אני בכלל חוזרת לעבודה. היום זה נראה לי מטומטם".

   

   

  × × ×

   

  נולדה לפני 34 שנה בהרצליה, ובגיל שש המשפחה עברה לרמת אביב. אחות בכורה ליפעת. בת לגילי ועמוס. אמא רואת חשבון לשעבר, שהיום מטפלת הוליסטית, אבא בפנסיה ובתפקידו האחרון היה סמנכ"ל אלביט.

   

  בסך הכל ילדה טובה רמת אביב.

   

  "לא גדלתי עם כפית זהב בפה אבל גם לא באתי מחוסר. לא קיבלתי אוטו בגיל 17־18 כמו הרבה חברים בשכונה. אבא שלי לא הסכים לקנות לי, התעצבנתי מאוד, והוא אמר לי משפט שאני זוכרת עד היום: 'מה שנדמה לך שלאנשים יש, זה לא באמת מה שיש להם. תהיי צנועה'".

   

  הייתה מש"קית חינוך בחיל הים, שם החלה לחלום על עיתונות, ואז הגיעה לאודישן לאתר הספורט ONE של אופירה אסייג. אחר כך לאודישן אצל פינס והשאר היסטוריה. היום גם משמשת כפרזנטורית של מעצבת האופנה חגית טסה ושל תוסף הברזל ספאטון. "אופירה שאלה את מי אני אוהדת", נזכרת ויצמן, "אמרתי את בית"ר. היא הסתכלה לי בעיניים ואמרה לי, 'את הולכת להפוך לאס שלי'. כבר אז אופירה הייתה דמות מאוד צבעונית ומעניינת והיא נתנה לי את הצ'אנס הראשון בעולם הזה. עבדתי מהבוקר עד הלילה. למדתי ממנה את ה'אנד־סנד' ולקחתי את המשפט, 'אני זמינה כל יום כולל כיפור'. את הדברים החשובים לקחתי מאופירה, כולל הפעם הראשונה של קריאת פרומפטר, ואז גיליתי שאני לא רואה טוב".

   

  מה ההבדל בין אופירה של אז לאופירה של הטלוויזיה היום?

   

  "אין ממש, אבל בחיים עצמם היא השתנתה. היא הייתה הרבה יותר אגרסיבית וקשוחה פעם. אגב, אופירה היא האמא הכי מעולה שאני מכירה ויש לה קריירה ענפה. מכאלה אנשים אני לוקחת דוגמה".

   

  את בעלה אורי סמית, עורך דין, הכירה לפני תשע שנים דרך חברה משותפת.

   

  איך מנהלים זוגיות טובה כששניכם בקריירה תובענית?

   

  "אני לא מאלה ששואלות איפה אתה ומה אתה עושה ומתי תחזור. אין לנו כמעט אחר הצהריים או ערב שבו אנחנו נפגשים. אנחנו בתכלס ביחד רק בשישי ושבת".

   

  אולי זה משפר?

   

  "לדעתי זה עוזר להחזיק את הזוגיות, שומר על הגעגוע ובשישי־שבת מאוד כיף לנו ביחד. אורי מפרגן לקריירה שלי ועף על מה שקורה איתי. מבחינתו אני יכולה להיות כל היום לא בבית אבל אם אני בבית וכל היום בטלפון זה כן יחרפן אותו. 'עדיף תצאי'. אם הוא יהיה בטלפון זה לא מפריע לי אגב".

   

  לפני שלוש שנים וחצי הפכה לאמא, ואז הגיע גם המשבר. "לא הצלחתי ליהנות מהחודשים הראשונים של האימהות בכלל, הייתי בסטרס, לא הצלחתי לישון, בכיתי לא מעט. לא היה לי דיכאון אחרי לידה אבל היה לי מעין דכדוך שאחרי לידה, שזה שלב לפני. הייתי לא בטוב. אורי בדיוק התחיל לעבוד במשרד עורכי דין וכמעט לא היה בבית. פתאום ממצב שאני כתבת ומגישה שכל יום עובדת עד הערב, נזרקתי לחיים אחרים לגמרי עם תינוקת וגזים וכל זה, והייתי ממש־ממש אבודה. זו הרגשה קשה שלא צריכים אותי".

   

  איך יצאת מזה?

   

  "פשוט עם הזמן. רגשית התחברתי מיד לילדה. היא עדיין מחוברת לי לטבור. אני מאוד רוצה להביא לה אח או אחות ועכשיו זה יהיה קשה. זה המחיר האמיתי בכל הסיפור הזה. אני רוצה לחשוב איך אני עושה את זה ומתי. מיכל הקטנה שאלה אותי מה קורה עם ילד שני ואמרתי לה שזה לא הזמן. היא אמרה לי, 'מה זה לא הזמן, הכל עושים תוך כדי'. בוא נגיד שאני אמתין קצת".

   

  בעניין אחר, איפה מצא אותך קמפיין MeToo#?

   

  "לא הוטרדתי מעולם, גם לא בצבא, גם לא בעולם הספורט, כלום. לא יודעת איך זה קרה, אולי כי אני לא מושכת את האנשים? לפעמים עובר לי בראש איך יכול להיות שלא הטרידו אותי. גם אני רציתי לספר ולתמוך בקמפיין אבל לא היה לי מה. אם זה יקרה אני מאמינה שאתמודד עם זה.

   

  "אגב, פעם הייתי אצל פול אנקה בבית בראיון בלוס־אנג'לס. הוא הראה לי את הווילה המרשימה על ההרים. הוא גבר של פעם, עם הגינונים המתבקשים. ראיינתי אותו, דיברנו וצחקנו ואז בסוף הוא אמר לי, 'תני לי נשיקה'. נתתי את הלחי והוא נתן לי נשיקה וזה שודר. לא הרגשתי עם זה מוזר, אבל היום בדיעבד אני אומרת לעצמי, למה כתבת בת 25 צריכה ללכת לאמן בחו"ל שחצה את גיל 60 ולהגיע לסיטואציה כזו? לא הרגשתי מוטרדת מינית בכלל אבל היום זה משהו שכבר לא היה עובר. לדור אחרי זה כבר לא יקרה".

   

  ומה הפחד הכי גדול שלך רגע לפני 'האח הגדול'?

   

  "לא השידור החי, לא הקהל, רק איך להחזיק שידור ארוך על עקבים כי זו שנאת חיי. אמרתי לסטייליסטית, 'אולי נעשה יציאה ואהיה עם סניקרס'. היא אפילו לא ענתה, חשבה שסיפרתי בדיחה. אני פשוט לא יודעת איך ללכת על עקבים".

   

  razs@yedioth.co.il

   

   

   


  פרסום ראשון: 01.05.18 , 00:40