חמישי 18 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: מיכל קראוס
  24 שעות • 06.05.2018
  הקאמבק של גיל ססובר
  כוכב הקומדי סטור לשעבר חוזר עם מופע אישי וגם שיר חדש ומספר לאן נעלם כל השנים. "הילדים שלי לא מכירים את הדמויות שעשיתי, אבל פתאום הם הולכים לחברים, רואים סרטונים שלי ביוטיוב ושומעים שאבא שלהם מספר אחת"
  רז שכניק

  "נוער שוליים" מגלים לנו מחדש את הפופ, אתי אנקרי משתלטת על הרדיו, ערוץ 2 פותח את השידורים, וה"קומדי סטור" עם גיל ססובר מפגיזים רייטינג הרבה לפני "האח הגדול". אלה היו השנים הראשונות של הניינטיז, וגיל ססובר מינף אותן לקריירה שלמה. אלא שכמו כוכבי אותו עשור גם הוא מצא את עצמו נעלם מהעין הציבורית. עד היום.

   

  עכשיו ססובר חוזר עם מופע קומי אישי ואפילו הקליט במיוחד שיר חדש, "פרק של ילדות".

   

   

   

  ססובר לא התרכז בקומדי סטור. הוא השתתף בתוכניות טלוויזיה בפריים טיים וגם כבש את הילדים כמנחה ערוץ הילדים — אז כמעט מונופול בתחום, ובמחזות זמר כמו "פיטר פן" ו"שלושת המוסקטרים". הוא ירד מהבמה ב־2007 ופנה לקריירה של איש עסקים. בשנים האחרונות הוא שמע יותר מדי את השאלה "לאן נעלמת" והחליט לעשות מהלימונים את המופע "איפה אתה" שכבר עלה לבמות למעין ניסיון. הסיבוב ייפתח רשמית ב־2 ביוני ביד לבנים ברמת־השרון. ב־5 ביוני יופיע ססובר בסינמה סיטי ראשון־לציון, ובהמשך בתיאטרון גבעתיים (7 ביוני) ובתיאטרון חולון (9 ביוני). "הקליפ צולם בתיכון עירוני ה' חיפה, המקום שבו למדתי. בחרנו להוציא אותו ראשון כי יש בו משהו שנוגע בכולם. יש בכל אחד געגוע לילדות ופתאום מתעורר החשק הזה לבדוק איך נראים המקומות של פעם".

   

  אז תגיד, באמת לאן נעלמת?

   

  "שאלה שהרבה שואלים, ואני תמיד אומר שיש דברים שהשתיקה יפה להם ואני לא יכול לספר הכל, גם מפאת ביטחונם של הקוראים. הייתה תקופה פשוט שהרגשתי שעוד תחומים מעניינים אותי והייתה לי הזדמנות לעשות דברים כמו הכלאות של אבוקדו וחווה של שממיות".

   

  וברצינות?

   

  "הייתה תקופה שהייתי קונה קלסרים מקרביץ ומייצא לאירן. בשורה התחתונה עשיתי כל מיני פרויקטים עסקיים שקשורים לאנרגיה ירוקה, ובתחום של התוכן הייתה לי חברה שעשתה פרויקטים לילדים בדי־וי־די".

   

  הוא נשוי לרוני והם הורים לשלושה ילדים בגילאי שנתיים עד 8. "זה קטע, כי הם לא מכירים את מני את מה שעשיתי ואת הדמויות שגילמתי אבל פתאום הם הולכים לחבר ורואים יוטיוב עם סרטונים שלי וחוזרים הביתה, או שברחוב אנחנו פוגשים אנשים שאומרים גדלתי עליך, אבא שלך מספר אחת. הם לא היו ממש מודעים".

   

  למה החלטת לחזור לכל זה?

   

  "תמיד הייתי חצוי. כשהייתי בלהקת הנח"ל רציתי סיירות. לא הייתי סגור על התחום. אחרי שיצאתי מהצבא היו לי רצונות לעשות דברים אחרים, אבל זה התגלגל ועשיתי המון דברים שמאוד נהניתי מהם. בשנים האחרונות לא הפסקתי לכתוב ולגעת ביצירה. פתאום צצו כל מיני קבוצות בפייסבוק ששאלו לאן נעלמתי והיו מתקשרים מכל מיני תוכניות".

   

  תתחרה ראש בראש בצביקה הדר. גם לו יש מופע.

   

  "הייתי במופע שלו, אחלה, ואני מת עליו. הוא מקסים, גם על הבמה וגם מאחורי הקלעים. אנחנו בקשר, אבל לא יצא לי להראות לו קטעים".

   

  היה לכם איחוד של הקומדי סטור במופע מיוחד. יש מצב לקאמבק של ממש?

   

  "אני בספק. תמיד אנחנו מדברים שנעשה איזה סרט כמו A team. שהוואן יאסוף את כולם מכל מיני מקומות ונייצר משהו. אבל ספק אם נעשה משהו כזה בזמן הקרוב".

   


  פרסום ראשון: 06.05.18 , 19:29