חמישי 17 בינואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: AP
  24 שעות • 13.05.2018
  מעומר אדם לכיבוש אירופה
  הוא עומד מאחורי "שני משוגעים" של עומר אדם, ואת הלהיט הבא הוא יכתוב לשלומי שבת: תכירו את סתיו בגר, הצעיר שאחראי ל"Toy" יחד עם דורון מדלי
  רז שכניק

  מאז הזכייה באירוויזיון, נשמע לא מעט שמו של סתיו בגר, מי שכתב והלחין את "Toy" יחד עם דורון מדלי. במסיבת העיתונאים שנערכה מיד לאחר הזכייה הוא זה שישב לצידה של ברזילי, כשמדלי יושב מהצד השני. בערך כמו נטע ברזילי, גם המוזיקאי סתיו בגר (26) היה אלמוני לחלוטין לציבור הרחב עד לזכייה. הזכייה בתחרות מוצאת את סתיו, אחיינו של הזמר והרוקר מני בגר, מתמודד עם עולם חדש לחלוטין, שלבד מאלפי לייקים באינסטגרם כולל גם פניות מנציגי אמנים אחרים שמעוניינים בלהיט הבא. התחזית לימים הקרובים: עומס כבד בגזרה. בקנה: שירים חדשים לשלומי שבת ואביאור מלסה.

   

  זו לא ההצלחה הראשונה של בגר, שכתב, הלחין והפיק מוזיקלית את הלהיט הגדול של עומר אדם "שני משוגעים". ברזומה שלו נכללים "יש את הכל" לאביאור מלסה, שהלחין וכתב יחד עם טל קסטיאל והפקה ללהיט "זנזיבר" של טליסמן. הוא נולד במושב דור, ואת המוזיקה בבית ספג מאבא אלברט, סקסופוניסט ג'ז שמאחוריו 15 אלבומים ומרצה באקדמיה בירושלים, וכמובן מאחיו של אבא, מני בגר, שלהט כאן בשנות השמונים. אמו, ענת, עוסקת באמנות, בעיקר בציור.

   

  בגיל 14 התחיל ללמוד סאונד ופרוגרמינג אצל מורים פרטיים. זה השתלם. בגר החל ליצור מוזיקת טכנו והתחיל לנגן במועדונים במרכז. הוא הכיר את המוזיקאי תום גפן והשניים יצרו את פרויקט האלקטרו Kick The Habit שהגיע ללייבלים בארה״ב, באוסטרליה ובאנגליה. בהמשך הצטרף להרכב הזמר והכותב גדי לוי ובתחילת 2017 יצא אלבומם הראשון.

   

  בת זוגו של בגר היא הזמרת והשחקנית לירון כרקוקלי, שהשתתפה יחד עם אחותה טלי בעונה הראשונה של אקס פקטור.

   


  פרסום ראשון: 13.05.18 , 20:07