חמישי 17 בינואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  אינסטגרם
  24 שעות • 13.05.2018
  העלוקה: החתונה היוונית של עמליה דואק
  צחי קומה

  עמליה דואק ומשה גליקסמן (בן למשפחת משווקי הביצים המפורסמת) גילו בימים האחרונים שבשביל האירוע המשמח הם יצטרכו להתארגן על הרבה יותר מסתם צ'ק מתנה. בני הזוג, שיינשאו בתחילת החודש הבא בחוף פרטי ביוון, החליטו להעמיס את הוצאות הטיול - לינה וטיסה - על המוזמנים. בשורה התחתונה: אם אין לכם 1,800 שקלים פנויים (3,600 שקלים לזוג) תצטרכו להישאר בבית.

  "הקשיבו הקשיבו! הקרנבל הגדול ביוון מתקרב! והנה כל מה שאתם צריכים לדעת על החתונה שלנו", נכתב בהזמנה ששיגרו דואק וגליקסמן לאורחיהם והגיעה לידי העלוקה. "נצא כולנו יחד מתנב"ג על טיסה חכורה מיוחדת לאורחי החתונה בלבד ביום חמישי 7 ביוני בשעה 9:00 בבוקר. ננחת באתונה וההגעה הצפויה ל־Cape Sunio היא סביב 12:30. קבלת החדרים תהיה לקראת 15:00.

  "בערב של יום חמישי ניסע באופן מאורגן לטברנה מקומית. בשישי ארוחת בוקר מאוחרת, פינוק בבריכה ובים ולקראת השקיעה - החתונה. הטיסה חזור תצא בשעה 17:30 ביום שבת. את המלון נעזוב בסביבות 15:00. הנחיתה המתוכננת בתל־אביב סביב 19:00".

  וכאן כתובים פרטי חשבון הבנק שאליו האורחים מתבקשים להעביר את הכסף עבור החתונה בצירוף

  בקשה קטנה: "כדי שנוכל לעקוב, נשמח לקבל מכם אישור העברה. יאלללההה קרנבללללללל, עמליה ומשה".

  עמליה דואק ביקשה לא להגיב.


  מירי מסיקה ובעלה אורי זך באו לחגוג עם השחקנית טלי אורן יום הולדת 41, אבל על הדרך הוכיחו שגם אחרי 13 שנות נישואים, הם לגמרי לא משתעממים ביחד

   

  האורחים שהוזמנו לחתונה של כתבת חדשות 2

   

   

  צמד החברות הטובות טהוניה רובל ומורן מזור נהנות מקצת זמן איכות במסעדת פלאפל במרכז תל־אביב. צלם העלוקה תפס אותן בדיוק כשסיימו את ארוחת הצהריים

    

  ועוד חתונה, אבל קצת יותר צנועה. חיים אתגר וארוסתו ענבל הרצברגר קבעו את ה־5 ביוני כמועד לחופה שלהם. זה לא אומר שאתם צריכים לפתוח יומנים, כי השניים החליטו להינשא בלשכתו של הרב לאו בתל־אביב, בנוכחות המשפחה הקרובה משני הצדדים, וזהו.

   

  אם קיבלתם הודעה הזויה מעדי שילון, עדיף שלא תענו לה. מישהו פרץ בימים האחרונים לווטסאפ שלה והחל לשלוח הודעות בשמה לאנשי הקשר שלה. בדיוק כמו שקרה לשף אסף גרניט שאף הגיש תלונה במשטרה על כך, כפי שסיפרנו לכם לפני מספר חודשים.

   


  פרסום ראשון: 13.05.18 , 20:30