ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: לימיטלס הפקות
  24 שעות • 22.05.2018
  העלוקה: חתונה, עובדה
  צחי קומה

  מזל טוב מגיע לאילנה דיין ולבעלה, הראל אורבך, שחיתנו את בתם הבכורה יעלי ביום שישי בחצר ביתם במושב שורש בהרי ירושלים. החתונה התקיימה במתכונת מצומצמת מאוד, בנוכחות המשפחה והחברים הקרובים בלבד, אפילו ללא הקולגות מהטלוויזיה. יעלי השתחררה מצה"ל בדרגת סרן. במהלך שש השנים ששירתה בצבא היא הייתה מדריכת שריון, קמב"צית בגדוד שקד של גבעתי, מפקדת צוות בבה"ד 1 ומ"פ של קורס מדריכות שריון. היום היא סטודנטית למשפטים בתל־אביב. החתן המאושר הוא עמוס עצמון, ששירת גם הוא בשריון כמפקד פלוגה. אביה של הכלה (משמאל) העלה תמונות מהאירוע לחשבון הפייסבוק שלו | צילומים: לימיטלס הפקות

   

  צילום: לימיטלס הפקות
  צילום: לימיטלס הפקות

   

   

  צילום: לימיטלס הפקות
  צילום: לימיטלס הפקות

   

  שבוע לאחר שטאי שרקי עזב במפתיע את "האח הגדול", נחשפים פרטים חדשים על מה שהוביל לפרידה. מתברר שבעקבות אירוע חריג שהתרחש בבית ביום האחרון של שרקי הוזמנה ניידת משטרה למקום. גורמים המקורבים להפקה אומרים כי הניידת הגיעה לאחר שהאירוע הסתיים ואף אחד לא נעצר. כך או כך, הביקור של הניידת לא שודר ולא הוזכר בתוכנית, ובהפקת "האח הגדול" טענו כי שרקי עזב בגלל בעיות בריאות לאחר שפונה לבית החולים.

   

  טל מוסרי ועדי ביטי עברו תאונת דרכים קלה. זה קרה כשחלקו מונית בדרכם לצילומי גמר הצ'מפיונסניק, שישודר היום, והמכונית נקלעה לתאונת שרשרת. ואם לא די בזה, הם נתקעו במעלית של האולפנים למשך דקות ארוכות. כפיצוי הם יצטרפו לנבחרת שתזכה היום בגמר בטיסה למונדיאל שברוסיה.

   

  ואגב תאונה, אושרי כהן כנראה לא למד לקח מהפציעה של שלומית מלכה. נציגות העלוקה ראתה אותו רוכב ללא קסדה על הקורקינט הממונע שלו ברחוב אחד העם ההומה בתל־אביב, מזגזג בין הנתיבים.

   

   

  השעות הארוכות בחדר הכושר מוכיחות את עצמן. גיא פינס מבלה עם המשפחה בחוף געש וחושף גוף חטוב וחלק למשעי.

   

  נטלי דדון תטוס בקרוב לשבוע האופנה במיאמי. רק שהפעם היא לא רק תדגמן, אלא תציג שם את קולקציית רינקיני, מותג בגדי הים שעיצבה.

   

  לאחר שסיפרנו לכם לראשונה שאייל ברקוביץ החליט לעזוב את חיפה ולעבור לעיר הגדולה, נעדכן שאת סוף השבוע האחרון הוא כבר העביר בביתו החדש בתל־אביב בפרויקט צמרת עם בת הזוג שרון כהן, ואפילו החל לפקוד מדי בוקר את חדר הכושר שבמתחם. ואגב, אם יחסר לו חלב, הוא תמיד יוכל לדפוק על דלת הדירה של השכנים, בן־אל תבורי ואורטל עמר.

   

   


  פרסום ראשון: 22.05.18 , 20:32