yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: יונתן בלום
  7 לילות • 12.06.2018
  יובל נקלע לחובות מדאיגים
  יובל שם טוב דיבר על המשבר האישי שעבר בשנים האחרונות. זה שקירב אותו לדת. אבל מעטים ידעו על ההרגלים האסורים שהובילו אותו לאבד את כספו. סיפורו של כוכב ילדים שלא הפסיק לעשות מעשים טובים עבור אחרים אבל לא עבור עצמו
  רז שכניק | צילום: יונתן בלום

  להיות כוכב ילדים בישראל זו בוודאי אחת מהעבודות הקשות ביותר בתעשיית הבידור. "אתה לא יכול לנוח גם כשהגעת למעמד של כוכב", מנתח אחד מכוכבי הילדים המפורסמים, "אם אתה מוריד לחץ מהדוושה, מישהו יעקוף אותך בסיבוב. זמר מזרחי מצליח מופיע בחתונה־שתיים בלילה, ויש לו את כל היום. פה ושם קיסריה. חיים סופר־נוחים בהשוואה לכוכב ילדים. אתה יום בקניון בצפון, בערב באילת, עובר במסיבה באשדוד, ערוץ ילדים כזה או אחר. הלחץ גדול, המנהלים יודעים שאי־אפשר לפספס כשהברזל חם. עוד הופעה ועוד הופעה. בסוף זה גובה את המחיר. כל אחד מתנהל אחרת. יובל ברח מהלחץ לקוקאין".

    

  הוקלט באולפני הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה

   

  ההסתבכות של יובל שם טוב בפרשת הקוק הביאה את חבריו לקמפיין הגנה מרגש, לא מעט בצדק. שם טוב, או כפי שהוא מוכר לילדים שלכם בשם יובל המבולבל, נחשב לאחד מכוכבי הילדים האהובים בתעשייה. אין בקשת סלפי או וידיאו מילד שיסרב להם וסדר יומו כולל מעשי צדקה רבים. אלא שמבט מעמיק יותר על התנהלותו בשנים האחרונות מעלה דמות שמנהלת חיים כפולים. בצד האחד, המואר יותר, הוא משמח ילדים ואת הוריהם, אדם חרוץ, משקיע את הנשמה, עובד סביב השעון. בצד השני, מתגלה אדם שמבזבז את כספו על קוקאין ועל מה שאפשר לתאר כבילויים מפוקפקים בבתי מלון. "האיש בבעיה גדולה", אומר מקורב, "זה לא התחיל מהיום אלא כבר כמה שנים. אני מקווה שההתפתחויות האחרונות יגרמו לו להבין שיש לו בעיה ושהוא חייב להתמודד איתה".

   

  הוא לא חשש שזה יתפרסם יום אחד?

   

  "יום אחד צילמו אותו יוצא ממוסד מפוקפק, אבל איש לא פירסם, ריחמו עליו. זה היה לפני כמה שנים וזה בהחלט משהו שהוא הוציא עליו כסף".

   

  אחד מחבריו של יובל מספר כי הוא התוודה באחרונה בפני רעייתו על בילוייו המפוקפקים והן על צריכת הסמים, והבטיח שיפסיק. הוא מספר עוד כי בקרוב הוא ייצא גם בהתנצלות פומבית שבה יספר כי מעד ויבטיח לשפר את דרכיו.

   

   

  × × ×

   

  שם טוב נחשב לאחד מכוכבי הילדים המצליחים בהיסטוריה של ענף הבידור בישראל, אחרי שהוציא יותר מעשר קלטות, השתתף בתוכניות רבות והריץ עשרות מופעי ילדים. סדר היום שלו אינטנסיבי, לחוץ וגדוש, מה שמביא אותו לגלגל הכנסות של יותר מחמישה מיליון שקל בשנה טובה, כולל קמפיינים והשתתפות במופעים גדולים בחנוכה. "הוא ממעט לומר לא", מספרת חברה טובה, "יכול לקחת כמה מופעים ביום, קניונים, ימי הולדת, מסיבות ילדים. האיש חרוץ בצורה בלתי רגילה. הוא בקושי נח, עובד כל הזמן. גם הביקוש אליו גבוה והוא מצליח לשרוד הרבה מאוד שנים בתחום קשה, עם המון מתחרים, שומר על פרופיל גבוה ועל מעמד מצוין בשוק".

   

  אבל יש לזה מחיר. לפי הערכות בקרב חברים ומכרים, וגורמים בתעשייה, שם טוב גילה את הקוקאין לפני כמה שנים ומאז צורך באופן קבוע מספקים מתחלפים. כתב האישום שהוגש בימים האחרונים נגד סוחר הסמים שלו מצביע על רכישות של הסם באלפי שקלים בקניון עזריאלי לפנות בוקר, ליד ביתו, במלון בתל־אביב ועוד. "הרבה פעמים הוא היה עולה לבמה בעיניים מזוגגות ואחר כך אנשים היו שואלים אם הכל בסדר", מספר מקורב של שם טוב, "זה היה ברור שהכל יתפוצץ מתישהו וחבל שהתפוצץ ככה. כבר תקופה ארוכה שהוא על קוק ותקופה ארוכה שהוא מבזבז כספים רבים על בילויים מפוקפקים בבתי מלון. הסכומים שיצאו להערכתי לטובת הבילויים המפוקפקים בבתי מלון והסמים הגיעו לעשרות אלפי שקלים כל חודש, לפעמים אפילו 70 אלף שקל בחודש. היו איתו עוד גורמים מענף הבידור הישראלי בחגיגות של הקוק והם עכשיו בלחץ שיובל ייתן במשטרה גם את השמות שלהם".

   

  שם טוב חי ברמת חיים גבוהה. בית במושב המבוסס נווה ירק בשרון, מחזיק נהג צמוד, מפרנס שישה ילדים, "אבא למופת", מעידה אחת מחברותיו. אלא שאורח החיים הפזרני, כך מתברר, הביא אותו למצב כלכלי רע. לפי הערכות, הוא אף נקלע באחרונה לחובות. "הוא סיפר לא מזמן שהוא נתון בבעיות כספיות ושהוא צריך לעבוד כמה שיותר", אומר אחד ממכריו, "הבנאדם מרוויח מיליונים בשנה ולכן התפלאנו מאוד. כנראה שהוא התנהל בצורה רעה מאוד עם הכסף אחרת אי־אפשר להסביר את זה".

   

  גורם בתעשייה שמכיר את שם טוב מקרוב יודע מה ההסבר האפשרי. "אתה לא יכול להיות בפלוס בבנק כשאתה מוציא כל כך הרבה כסף על סמים ועל הבילויים המפוקפקים בבתי המלון. וזה גם לשכור חדר במלון ולא מהפשוטים. יובל היה מספר שהוא הולך לכתוב תסריטים במלון פאר במרכז והיה ברור מה הוא עושה בין לבין. זה היה ריטואל קבוע, קוק ובילויים בבתי מלון. זה חוסר אחריות גם כלפי עצמו וגם כלפי המשפחה שלו. אמן ילדים אמור להיות בעל ערכים והוא מסכן בכך את הקריירה שלו. מצבו הכלכלי רע".

   

  גורמים בתעשיית הפקות הילדים מספרים כי "יובל נקלע לחובות כבדים, שסדר הגודל שלהם מדאיג, בין כמה מאות אלפי שקלים עד מיליונים בודדים, בעקבות הוצאות על סמים ובילויים מפוקפקים והתנהלות פזרנית. הוא אומר שחלק מהחובות הוא החל לסגור בזמן האחרון".

   

  "יובל אמר לי שמצבו לא טוב", מספרת אחת מחברותיו, "התוודה שהוא נקלע לחובות ושהוא מתמודד עם קשיים והוצאות רבות שלא תיכנן. מצב רוחו רע מאוד בימים האחרונים, מאז חשיפת הפרשה, הוא מסתובב שפוף, לקח ללב, אבל גם המצב הכספי מעיב עליו. הוא כן מתעודד מהחיבוק שהוא מקבל מחבריו בתקשורת ומהקהל שמקבל אותו בחום בהופעות. הוא חייב עכשיו את הבמה יותר מתמיד. שם הוא פורח, מרגיש טוב, מקבל אהבה ומחזיר אהבה".

   

  "לקוק הוא התוודע בשנים האחרונות", מוסיף חבר אחר, "לבילויים האחרים עוד לפני. אני מעריך שלפני שבע שנים בערך. איך הוא מסביר את זה? ביֵצֶר. הבנאדם הרוויח הרבה, הכסף זרם, והוא חגג".

   

  לשם טוב כבר הייתה היתקלות לא נעימה עם החוק שאינה קשורה לסמים. בשנת 2000 הוא היה מעורב בתאונת דרכים שבה נפגע הנער יותם רגב, אז בן 16. שם טוב הודה באשמה, נקנס בסכום של 4,000 שקל ורישיונו נשלל אז לשישה חודשים. "הוא לא למד כנראה מהעניין הזה", אומר גורם נוסף בתעשיית הבידור שמכיר את שם טוב היטב, "הוא רצה לחיות על הקצה, כוכב גדול, מרגיש שכלום לא יכול היה לפגוע בו. לפני כמה שנים יצא לסיבוב הופעות בארצות־הברית: ניו־יורק, מיאמי, לוס־אנג'לס. אלה היו חגיגות של קוק ובילויים מפוקפקים בבתי מלון".

   

  ומקורב אחר מוסיף: "באילת הוא מצא כר נוח לקוק ולבילויים. יש משהו בעיר שגורם לך להיות פחות זהיר והוא מופיע הרבה שם. אתה בלי המשפחה, נשאר לישון שם וברגע שאתה לבד אז יאללה חגיגות. קב"טים היו רואים שם את הפעילות ובסוף זה עובר בקרב בתי המלון וכולם מדברים. מתברר שאף אחד לא יכול לעשות לך נזק גדול יותר מאשר אתה לעצמך". כבר ב־2016 נחקר במשטרת אילת והעיד נגד סוחר סמים שממנו נהג לרכוש קוקאין. בתמלילי חקירה מ־2016 שפירסם העיתונאי אמיר זוהר באתר 'פוסטה', מודה שם טוב שהוא עושה קוק, "פעם בחודש או חודשיים, רק כשאני נמצא מחוץ לבית ולא עם המשפחה".

   

  החוקר: באיזה סמים אתה משתמש?

   

  "קוקאין, גראס לפעמים".

   

  מאיפה אתה משיג את הסמים?

   

  "יש איזה בחור באילת, אני לא זוכר את שמו".

   

  איזה כמות של סמים קנית?

   

  "שני גרם קוקאין... פעם אחת קניתי שלושה גרם וזה עלה לי 1,500 שקל... על גראס הייתי משלם 200 שקל לפרח".

   

  בהמשך, מספר שם טוב ששילם כ־500 שקלים לגרם של קוק, שרכש גם מסוחר אחר באילת, וכן גם מסוחר בתל־אביב, וטען שאמר לאחד הסוחרים: "אשתי בהיריון מתקדם ואני רוצה להפסיק עם השטויות האלה". התיק ההוא נגמר בטוב מבחינתו, הסדר טיעון עם סוחר הסמים האילתי שמנע מיובל לשמש עד מטעם התביעה וחסך ממנו כותרת.

   

   

  × × ×

   

  שם טוב, נשוי ואב לשישה ילדים, נולד בשנת ‭ 1972‬ וגדל בירושלים. למד בתיכון רנה קאסן ואת זרעי הקריירה טמן בנעוריו, כשהחל להופיע במסיבות סוף שנה וימי הולדת של ילדים. התגייס לנח"ל ושירת כלוחם. הוא השתחרר בדרגת סגן ובמהלך שירותו נכח באירוע הטבח במערת המכפלה. האירוע הקשה השאיר אצלו צלקות בנפש שנוכחות גם היום. "זה היה במשמרת שלי וזה היה מאוד טראומטי", סיפר בראיון לנבו זיו במוסף הזה ב־2015, "הייתי מפקד סיור ליד מערת המכפלה והיו איתי שלושה חיילים. היינו אמורים לסיים בשש בבוקר. פתאום, כשעמדנו מחוץ למערה שמענו כאילו מזיזים שולחן ענקי. ענקי! גולדשטיין ירה שם צרורות, ועם האקוסטיקה לא הבנו מה זה בדיוק. אנחנו מתקדמים, אני אומר, 'כולם אחריי' ואיך שמתקדמים אנחנו רואים המוני ערבים יוצאים מהמערה עם דם על הידיים".

   

  נפשו הסוערת, הפוסט־טראומה מהצבא, ואורח החיים הקיצוני שניהל הובילו אותו למשבר אישי עמוק ומשם אל הדת. בשנים האחרונות הוא מתחזק. באותו ראיון, סיפר שם טוב גם על התמכרות לקניות. אולי שם נרדף לקוק. כמו כן, תיאר התנהלות עסקית בעייתית. "עד לפני שנתיים היו לי סוכנים שניהלו אותי‭,"‬ תיאר אז. "נפרדו דרכנו, ויצאתי לדרך עצמאית. אחרי חצי שנה קרסתי. ניהולית, כלכלית, נפשית. פתאום הייתי צריך לרדוף אחרי כולם בשביל הכספים, הכל התערבב לי. הגעתי למצב בעייתי. אני קונה מוצרי מרצ'נדייז ‭ 300־200־ב‬ אלף שקל, עד שאני מוכר אותם הגעתי לחובות, וכספים שחייבים לי לא זזו. הייתי בחרדות שאולי עכשיו אני בירידה, שיאהבו אותי פחות, שמעתי שהתחילו לדבר שאני לא רציני, לא עונה להודעות ולא מגיע בזמן. היו הרבה החלטות עסקיות לא נכונות שעשיתי. אמרתי כן להכל, התחייבויות שלא יכולתי לעמוד בהן. והייתי קונה מלא שטויות‭."‬

   

  איזה דברים היה קונה? "כל גאדג'ט שיש. יש רמקול שפועל על בלוטות' - יש לי שבעה כאלה. לא צריך אותם", המשיך לספר. "אני מפצה את עצמי על זה שהייתי ילד ולא היו לי צעצועים כמו לחברים שלי. היה להם את המשחק מחשב הזה 'דונקי קונג' ולא היה לי אז גזרתי מקרטון וציירתי אותו והייתי משחק על הקרטון ומדמיין את זה. כילד לא היה לי כלום. קנו לי משחק אחד - צפרדע. לוחצים על פומפה שמחוברת אליה והיא פותחת וסוגרת את הפה. היום אני קונה לעצמי צעצועים של גדולים. לפחות הייתי קונה‭."‬

   

  כשנשאל אם הוא שופוהוליק ענה: "כן־כן־כן. מגיע לקניון ומשתולל. לפעמים קונה שטויות ב־10,000 שקל, לפעמים ביותר. אחר כך מגיע עייף להופעות וחסר סבלנות לאנשים. לא הייתי עונה לטלפונים, לא עונה להודעות, מזלזל באנשים. היה לי אגו טריפ שאני יובל המבולבל ואני ואני ואני. בהתחלה, כשהייתי הולך ברחוב ורואה ילד הייתי בא אליו ועושה לו בלון. אחר כך כשהייתי הולך ברחוב הייתי רק מנסה להתחמק כל הזמן‭."‬

   

  "לא רציתי כלום, לא רציתי אף אחד. שכחתי שאני אוהב ילדים, לעשות שמח, הגעתי ישר לתהום. וכתוצאה מזה, בגלל הריק, חייתי חיים מאוד פזרניים. אני רוצה לקנות משהו? אני שואל את עצמי כמה זה עולה ורואה שבהופעה אחת אני מכסה ארבע כאלה. מבזבז בלי חשבון".‬

   

  חברו הטוב, השחקן דורון אורן מספר: "עשיתי איתו סיבוב הופעות בארה"ב לפני שלוש שנים, רק הוא ואני. נכנסנו לחנות של דיסני בטיימס סקוור, הוא לקח עגלה, בחורה שעובדת שם ואמר 'פולו מי'. וככה הוריד חצי חנות. זה נקרא להסתחרר. נכנסים למסעדה, אנחנו ארבעה אנשים, הוא מסתכל על התפריט, קורא למלצר ואומר לו, 'תן לי את התפריט לשולחן. את כל התפריט'. הוא נהנה ליהנות והוא גם לארג' ונותן בלי הפסקה. לדעתי זה אחד הדברים שהפילו אותו כלכלית".

   

  מכאן, הדרך לדת הייתה קצרה. "משהו היה חסר ולא ידעתי מה", סיפר אצלנו בכתבה ההיא, "אז הייתי יוצא בלילות לחצר ומדבר לאלוהים, אומר לו, 'אלוהים בבקשה, יש לי כוונות טובות, למה זה לא הולך לי? כשאמרתי לפסיכולוגית שלי שאני חייב מישהו שיהיה לצידי, היא הכירה לי את דודי, דתי, חב"דניק. התחיל לעבוד אצלי - לקחת חשבוניות מפה לשם, לעזור להתלבש, לנהוג, הכל. בחודש הראשון לא דיברנו, ירד ממני עומס, ואז היה לי מקום לדברים אחרים. דודי מבין מאוד ביהדות אז הייתי שואל אותו שאלות ונפתחתי לדבר הזה‭."‬

   

   

  × × ×

   

  על דבר אחד אין ויכוח. יובל המבולבל פועל רבות למען הקהילה ומעריציו הילדים. לא אחת מתקבלות בעיתון בקשות מילדים שמופנות אל יובל, הוא מעולם לא סירב. "הסיפוק הכי גדול שלו זה העזרה לאחר", אומרת אחת מחברותיו, "ביליתי איתו ימים כלילות ובחנוכה זו עבודה אינטנסיבית. החזרות עצמן מתישות, הימים קשים מאוד, אבל הוא לא יסרב לאף בקשה מהיציע. הוא מוכשר ברמה יוצאת דופן, מקצוען, בחיים לא מאחר, תמיד מוכן. במהלך החזרות הוא מקבל בקשות בכמויות שלא ייאמנו לילדים, של סרטונים, תמונות. הוא תמיד זמין ונכון לצלם. ברחוב הוא מחבק, מנשק. הוא הולך לבתי חולים לשמח ילדים והוא אבא למופת. ההסתבכות שלו מאוד מצערת אותי".

   

  שם טוב הוא מגיע בהתנדבות לפעילויות רבות למען הקהילה, מבקר בבתי חולים בתדירות גבוהה. "קיבלתי את יובל לידיים ממש ביומו הראשון כשהגיע לבמה", מספר אורן. "כשעשה את השיפט מימי הולדת לבמה הגדולה, לפני יותר מעשר שנים. הגיע בחור תמים שרוצה לאכול את העולם ומצד שני מסתכלים ואומרים מה בחור קירח עם כרס עושה בעולם הילדים. גיליתי בחור עם לב ענק ואמביציה מטורפת ששום דבר לא יעצור בעדו. עברו שנים והוא הפך להיות מספר אחת שאין שני לו. כמו שקורה להרבה אמנים שמאוד־מאוד מצליחים הוא אולי טיפה הסתחרר, היה לו טוב מדי והוא לא ידע לאכול את כל הטוב הזה".

   

  איזה אדם הוא?

   

  "אספר לך סיפור. עצרנו פעם לאכול פלאפל בדרך להצגה בבאר־שבע. רצה אליו ילדה עם אמא שלה והוא זכר שהיא הייתה חולה. נגמרה ההצגה, עצרנו בכתובת שהוא קיבל, הוא עלה לילדה הביתה, נתן לה חיבוק, לילה טוב ונשיקה ונסענו. זה אחרי שעה וחצי שהוא עמד אחרי ההצגה והתחבק והתנשק עם כל הילדים. לא מדבר איתך על בתי חולים, שעות על שעות, ביקורים של ילדים בבתים שלהם. מה שהוא עושה לילדים איש לא עשה".

   

  צילום: אלעד גרשגורן
  צילום: אלעד גרשגורן

   

  מה דעתך על השימוש בקוק?

   

  "זה אסור בחוק ולא טוב לבריאות וביג נו נו. אני בחיים לא אגע והיו לי אינסוף אפשרויות. ברגע שאתה כוכב ילדים זה עוד יותר בעייתי. שלחתי לו תמונה של הבן שלי ממשיך לשחק באפליקציה שלו כאילו אין כתבות ענק וכתבתי, 'אתה רואה, עוד יום רגיל'. אני כעסתי על הפרסום של זה. מה המשטרה עכשיו הייתה צריכה לפרסם ולהרוג את הבנאדם, זה קרה לפני חודש בכלל".

   

  איך הוא לקח את זה?

   

  "מאוד קשה. הוא עובד ובוכה איך שהוא יוצא מאחורי הקלעים".

   

  אחת השאלות הראשונות שעלו ברגע שהתפוצצה הפרשה היא אם הוא יוכל להחזיר את הקריירה לאותה נקודה כשיירד מהכותרות. מצד אחד, שם טוב מאוד אהוב על הילדים שכמובן לא חשופים לכל מה שקרה. מצד שני, הציפייה מכוכבי ילדים היא שיגיעו זכים וטהורים. מצד שלישי, הוא נעטף באהבה בטוקבקים ומחבריו למקצוע שמכירים את הנתינה האינסופית שלו לילדים. מנכ"ל משרד הפרסום באומן בר ריבנאי ואחד משותפיו, יוסי לובטון, מפרשן: "אין ספק שמדובר בפגיעה לא קלה בתדמית. העובדה שמדובר בכוכב ילדים לגיל הרך רק מעצימה את הפגיעה.

   

  "עם זאת, אם שם טוב ישכיל לקחת אחריות ולהביע חרטה, תוך שהוא מגלה הבנה לכך שככוכב ילדים עליו לשמש דוגמה, סביר להניח שלאחר תקופה מסוימת הציבור יסלח לו. ניתן לצפות שבטווח הקצר הוא יחווה ירידה בהזמנות מוועדי עובדים וגופים מוסדיים אך עם הזמן הדברים יחזרו לתקנם. לגבי קמפיינים פרסומיים, קשה לראות מפרסמים שיבחרו להתקשר איתו עד שהפרשה תשכך לגמרי".

   

  לשם טוב יש גם מיזם עסקי בתחום. כחלק מהניסיונות שלו להשתקם כלכלית, הקים לפני כשנה וחצי בית ספר לכוכבי ילדים בשם 'הדרך שלי' שעדיין פעיל. בסוף השנה שעברה יצא לדרך חדשה בניהול אישי אחר, פיטר את מנהליו הקודמים עמית שקד ומוטי רז, השותפים בחברת 'חברים הפקות', ופתח משרד עצמאי. "את המשרד הזה הוא סגר אחרי כמה חודשים ושלח הודעה שהוא סוגר כי זה גדול עליו והציע לכולם לעבור למשרד החדש שהוא מיוצג בו בבוקינג, NMC", אומרת מפיקה בתעשיית הבידור לילדים.

   

  עמית שקד, מדוע נפרדתם?

   

  "ניהלנו אותו במשך 13 שנה ודרכינו נפרדו באוקטובר האחרון, משם אנחנו כבר לא עובדים ביחד. הסתיים החוזה והוא החליט שהוא רוצה לצאת לדרך חדשה ופתח לעצמו משרד. כנראה חשב שיכול להיות לו יותר טוב במקום אחר. מיצינו את קשר".

   

  מה דעתך על ההסתבכות שלו?

   

  "כואב לי הלב".

   

  ראית את זה מגיע?

   

  "לא רוצה להגיב. הוא אבא לשישה ילדים. וזהו".

   

  מה אתה יודע על מצבו הכלכלי?

   

  "ברור שאני יודע כמה הוא הרוויח כי הייתי אחד ממנהליו אבל לא יודע מה הוא עשה עם הכסף. לא התעסקתי לו בבנקים".

   

  לפי עדויות מכריו, הוא הוציא כספים על בילויים מפוקפקים בבתי מלון?

   

  "אין לי מושג, אנחנו לא בקשר".

   

  יכול להיות שלא ראית דברים כאלה מהצד?

   

  "לא רוצה להגיב".

   

  "צר לי על המצב שאליו נקלע יובל", אומר מוטי רז, מנהלו לשעבר. "כשאנחנו עבדנו איתו הייתה לנו תקופה יפה ופורייה גם בעבודה אבל כמובן שכמדיניות אנחנו לא שואלים מה המצב הכלכלי. אתה עובד, בא בסוף החודש, מקבל צ'ק והכל טוב".

   

  יש עדויות על צריכת קוק בשנים האחרונות, בילויים מפוקפקים.

   

  "זה מאוד מצער לשמוע. אני חושב שאחד היתרונות של יובל הוא שהוא כוכב מאוד אהוב. הוא בא הרבה לבקר בבתי חולים את הילדים המאושפזים ותמיד נתן את כולו. לגבי מה שאתה אומר, אני לא יכול להגיב כי אני באמת לא יודע".

   

  תגובת עורכי דינו של יובל שם טוב, עו"ד רונן חליוה, עו"ד ינון היימן ועו"ד אביעד חייט: "ליובל אין מכרים מהסוג המתואר בשאלות ולכן נשמח לדעת מי הם אותם 'מכריו' לכאורה של יובל בכדי שנוכל להגיש כנגדם תביעה בגין הוצאת דיבה ולשון הרע. יובל אינו מואשם בדבר, ועם כל הכבוד לרצון הציבור לדעת הכל, יובל הינו בסופו של יום גם אדם פרטי עם זכויות כשאר האדם. יובל האדם והאמן אחד הם, שניהם אנשים טובים, מלאי אהבה ונתינה כלפי כל הסובבים אותם, ואין ליובל כל עניין להתעסק ברכילות זולה. מרשנו מודה למשפחתו, לחבריו ולציבור הרב, אשר עוטפים אותו באהבה".

   

  razs@yedioth.co.il

   


  פרסום ראשון: 12.06.18 , 00:42
  yed660100