שישי 22 במרץ 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  שלמה ארצי ונטע ברזילי
  24 שעות • 13.06.2018
  העלוקה: כששלמה ארצי ונטע ברזילי נפגשו
  צחי קומה

  לשלמה ארצי ציפתה הפתעה מאחורי הקלעים במהלך הופעתו ביום שלישי בקיסריה: זוכת האירוויזיון נטע ברזילי, שגם הופיעה באותו ערב, קפצה להגיד שלום. ארצי שיתף אותה בחוויות שלו מהתחרות ב־1975 ונתן לה כמה טיפים לקריירה ארוכה. ברור שברזילי לא ויתרה על תמונה משותפת

   

  עכשיו זה רשמי: אחרי כל השמועות וההכחשות, הזמרת אילנית ובעלה ב־35 השנים האחרונות, איש הנדל"ן אלי טמיר נפרדים. אילנית כבר עזבה את הבית המפואר בכפר שמריהו ועברה להתגורר בדירה ברחוב הירקון בתל־אביב. אלה יהיו גירושים מס' 3 של אילנית. בעלה הראשון היה שלמה צח, והשני נחום גת.

   

  אילנית, שיר פרידה?

   

  "אין תגובה".

   

  און רפאלי ולינה מחול טסו יחד ללונדון. לא מדובר בקשר רומנטי אלא בשיתוף פעולה מקצועי, דואט של השניים בשם "You are amazing". זו טבילת האש הראשונה של רפאלי ג'וניור בעולם המוזיקה.

  ציפי רפאלי, אמא ומנהלת, מה התוכניות?

  "אין תגובה".

   

  און רפאלי והחברה
  און רפאלי והחברה

   

   

  מה ארז טל עשה ביום שני האחרון במתחם בית "האח הגדול"? טל, שהינחה את התוכנית בשמונה השנים שבהן הייתה משודרת בקשת, הגיע לאולפן כדי להשתתף בחזרות לריאליטי החדש של אייל גולן ואביב גפן בהנחייתו, ובסיום נתקף פרץ של געגועים וקפץ להגיד שלום לאנשי הצוות שהוא מכיר.

   

  אחרי שבע שנות הפסקה מדוגמנות, שונית פרג'י, לשעבר נערת ישראל ואשתו של הכדורגלן תומר חמד, חזרה לתחום, והצטלמה לקמפיין TABAC Gentle Men’s Care שבמהלכו הייתה צריכה להדגים כמה תרגילי כדורגל, על עקבים. פרג'י דווקא הפגינה יכולת לא רעה, אלא שאז עקב נעל ימין נשבר, והצילומים התחילו מחדש, עם זוג נעליים אחר.

   

  רובי פורת־שובל חוזרת ללימודים. בקרוב מאוד היא תתחיל ללמוד בקורס דירקטורים במרכז הבינתחומי יחד עם כל מיני בעלי משרות בכירות במשק הישראלי. כשנשאלה מה לה ולעולם העסקים, ענתה פורת־שובל: "הגיע הזמן ללמוד מספרים, ובעיקר לדעת לזהות אפסים".

   

  מאז שנויה נולדה, הקפידה שרית חדד לשמור באדיקות על הפרטיות של בתה הבכורה. עכשיו היא העלתה לאינסטגרם תמונה משותפת של שתיהן ליד הפסנתר, וכתבה: "נויה ואמא מבשלות לכם להיט"

   

  שרית חדד ונויה
  שרית חדד ונויה

   

   

   

  מרגלית צנעני, מרינה קבישר, לאה שנירר, שמעון בוסקילה ועוד הגיעו שלשום לזאפה תל־אביב כדי לצפות בהופעתו של המוזיקאי עומר נצר. כולם נהנו מאוד, רק ששנירר גילתה בסיום ההופעה שמישהו חסם אותה עם הרכב שלו. רק אחרי שעה הנהג הלא מתחשב הואיל להגיע.

   

   

  רוסלנה רודינה עוברת לפרקליטות. תרגיעו, היא עדיין לא עושה הסבה מקצועית אלא לוהקה לסדרת הדרמה החדשה של התאגיד "פמתא", שעוקבת אחר חיי היום־יום של עורכי דין שעובדים בפרקליטות מחוז תל־אביב.

   


  פרסום ראשון: 13.06.18 , 19:50