שישי 22 במרץ 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: טל שחר
  7 לילות • 08.08.2018
  עכשיו אני
  השמועות שהופצו עליה ברשת, הקשיים הכלכליים במיאמי, הדיכאון שהגיע מיד אחרי, שיחת הטלפון מהארץ שבה בישרה לבעלה שהיא חוזרת לגור כאן, החיים כאישה שלא חיה בזכות עצמה וצריכה להגיד תודה גם כשרע לה, וכמובן: למה גברים עשירים לא מטומטמים כדי ליפול לידיים של אביבית בר זוהר. סימה בכר יצאה מבית 'האח הגדול' ולא מוכנה להיכנע לאיומים של אף אחת
  אנה בורד | צילום: טל שחר
  סימה בכר־מימון למדה במיאמי את השיעור הכי חשוב בעולם: גם הלוקיישן היפה ביקום הוא רק תפאורה למצב הצבירה שלך באותו רגע. ומצב הצבירה של בכר היה איפשהו בין נוזלי לגז, ובעיקר איים להתנדף. "בשלוש השנים האחרונות עברתי תקופה מאוד לא טובה", היא מספרת. "הייתי בסוג של דיכאון. הרגשתי שאני בן אדם מת מהלך. הולכת במיאמי ברחובות, כלום לא מצחיק אותי, לא טוב לי. אני עצובה, כל היום מתקשרת לחברות שלי ולאמא שלי ובוכה. כל מריבה קטנה עם בעלי זה סוף העולם. את רואה את הים היפה במיאמי וכל מה שאת רוצה זה רוצה לשבת לאכול פלאפל ברוטשילד".

   

  "הכרתי את אריק (בעלה השני) ועברתי למיאמי בשבילו", היא מסבירה. "ויתרתי על חברים, משפחה, קריירה, מדינה שאני אוהבת, אוכל שאני אוהבת, סבא וסבתא, ויתרתי על הכל. ומצאתי את עצמי כל הזמן תומכת בו, תומכת בבית, בילדים, בקריירה שלו. היריון אחרי היריון, טיטולים, לקום בלילות. ואת יודעת איך זה ביזנסמן, אפס־אנד־דאונס, ולהכיל אותו. את מוצאת את עצמך בקלות אחרונה בסדר העדיפויות. וזה עושה אותך עצובה. היה איזה שלב שאמרתי לעצמי, 'מה, ככה זה החיים?' אני זרוקה פה במיאמי, עם שלוש בנות מקסימות שהשם ישמור עליהן. אבל מה איתי, איפה סימה?'"

   

  הכתבה המלאה - ביום שישי ב-"7 לילות"