ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: דודי חסון
  7 לילות • 28.08.2018
  להיות רותם
  הריב עם אסי עזר שהביא אותה לדמעות, העלבון שספגה בביקור במאה שערים, הדימום המפחיד בחדר הלידה והחזרה לעבודה עשרה ימים אחרי הילד השלישי. רותם סלע דוהרת על מיליון קמ"ש מ'נינג'ה ישראל' וקמפיינים כל הדרך לדרמה החדשה 'אוטונומיות'. העיקר שהסוכן הראשון שלה אמר שהיא לא תהיה שחקנית או מנחה
  רז שכניק | צילום: דודי חסון

  בסוף זה קרה. רותם סלע ואסי עזר רבו. הם אפילו לא דיברו למשך כמה דקות. כלומר, מונחים של נצח בזוגיות הכי הדוקה בטלוויזיה. "היינו בעומס עבודה, לפעמים אנחנו מגיעים לעומסים קיצוניים", מספרת סלע, "סיימנו לצלם את 'רק רוצים לרקוד' ואחרי כמה ימים כבר עברנו ל'הכוכב הבא'. חמישה ימים בנווה אילן מהבוקר עד הערב, לא חזרנו הביתה, ובאיזשהו שלב התפוצצנו על שטות, משהו כמו אם עכשיו עושים בדיקת תאורה או לא".

   

   

  לא מאמין.

   

  "קרה. הוא צעק עליי מאוד מאוד מאוד. כבר לא זוכרת מה אמר בדיוק, ואני לא מגיבה טוב כשצועקים עליי. אז הלכתי והתחלתי לבכות".

   

  והוא בא לבקש סליחה.

   

  "הוא מיד נכנס לחדר וליבנו את העניינים והמשכנו לעבוד. יצא שלא דיברנו למשך דקה שלמה, אולי קצת יותר. אני חושבת שזה משהו מדהים שבנינו בקשר בינינו. הוא בעצם האיש הכי קרוב אליי חוץ מאריאל, בעלי".

   

  ומה אריאל חושב על הקשר הזה?

   

  "מאוד אוהב את אסי. נהיו יחסים משפחתיים. זה אסי ובן זוגו אלברט ואני ואריאל, רביעייה. מבלים יחד, יוצאים לחופשות יחד. זה בטוח לא מפריע לאריאל. ממש לא".

   

  כי אסי סיפר פה בראיון שאלברט מקנא בקשר שלו איתך, שהוא צריך לנהל את השיחות איתך מהשירותים כדי שאלברט לא יגלה.

   

  לא חושבת שנמאסתי. סלע (שלישית מימין) בסדרה 'אוטונומיות'
  לא חושבת שנמאסתי. סלע (שלישית מימין) בסדרה 'אוטונומיות'

   

  "שטויות. אלברט ואני חברים ממש טובים. אסי אוהב להגזים. רק עכשיו חזרנו מחופשה יחד ולא נראה לי שיש שם יחסי קנאה כמו שאסי מציג. אם כבר, אני אגלה לך שזה נכון שהוא מדבר מהשירותים, כי משם הוא אוהב לדבר, כולל תיאורים גרפיים, אבל אין לזה קשר לקנאה של אלברט".

   

  כמה פעמים אתם מדברים ביום?

   

  "מיליון, ובערך חמישה מיליון סמסים ביום".

   

  מוגזם.

   

  "בדיוק דיברתי עם אריאל על זה אתמול, שזה די מדהים. תאר לך שהחבר הכי טוב שלך גם עובד איתך. אנחנו מוצאים תמיד על מה לדבר. אף פעם לא נמאס".

   

  סלע ועזר מוזמנים להודות לבר רפאלי על הקשר ביניהם, שהחל אחרי שרפאלי ויתרה על התפקיד שיועד לה בסדרה 'להיות איתה'. במקומה ליהק עזר את סלע ופגע בול. "יום אחד אסי התקשר אליי ואמר שהוא רוצה שאגיע לאודישן. התחברנו על הסט, וזה קרה שנים אחרי שעבדנו בגיא פינס במקביל ולא התחברנו. ב'להיות איתה' זו כבר הייתה עבודה אינטנסיבית והפכנו לחברים טובים. אבל זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון, זה היה תהליך".

    

  ראיתי בדוגמנות עבודה זמנית. בקמפיין לקסטרו
  ראיתי בדוגמנות עבודה זמנית. בקמפיין לקסטרו

  שלחת פרחים לבר?

   

  "זה נכון שבזכות העזיבה שלה נוצרה חברות אמיתית, אין מה לומר. בר ואני מיודדות ואני מאוד מעריכה אותה. היא מקסימה בעיניי, ויפהפייה כמובן".

   

  אסי לא יסכים עם חלק מהמשפט. הוא סיפר שבעקבות עזיבתה נכנס לדיכאון.

   

  "לאסי הייתה תקרית איתה וזה שלו".

   

  הוא בטח דיבר איתך על זה.

   

  "הוא אמר לך מספיק בראיון שלו כאן. אני באמת לא הייתי בסוד העניינים וזה היה עוד לפני תקופת החברות שלנו".

   

  את מזוהה עם אסי כצמד טלוויזיוני, הוא איתך. זה מפחית את הסיכויים שלך להוביל תוכנית טלוויזיה לבד?

   

  "לא מסכימה. אם הייתי רוצה להנחות לבד, זה כבר היה קורה. אני מרגישה שיש לי עולם מאוד נפרד מאסי בכל מה שקשור למשחק, גם בקמפיינים, למרות שכן עשיתי גם אחד איתו - אבל בתוכי אני יודעת ומרגישה שאני יכולה לעשות בנפרד הרבה דברים אחרים".

   

  קיבלת הצעות להנחות לבד?

   

  "כמה וכמה. לא חשבתי שזה נכון לי כרגע. למה לי? נורא כיף לי להנחות עם אסי, אני עובדת עם החבר הכי טוב שלי, מנחה שתי תוכניות בפריים־טיים ואני לא מרגישה בשום צורה שאני צריכה להנחות עוד תוכנית. אם אנחה לבד, אסי בטוח יפרגן. בדיוק כמו שהוא התייעץ איתי על 'היום בעוד שנה' ופירגנתי".

   

  יש טענה חוזרת בביקורות, ברשתות, שאולי אתם צועדים בבטחה לעבר הנקודה שבה אתם עלולים להימאס יחד על הצופים.

   

  "אם אני ארגיש שנמאס לי לצפות בעצמי ובאסי יחד, אני אפעל בהתאם. כרגע אני לא מרגישה ככה".

   

  ביקורות כאלה מגיעות אלייך?

   

  "שמעתי על זה. זה בסדר שאנשים חושבים כל מיני דברים, פלורליזם מחשבתי הוא דבר נהדר. אבל בסופו של יום אני שחקנית, אני מנחה, אני מנהלת קריירה. זו העובדה. אני לא חושבת שנמאסתי. המדד היחיד בשבילי אם נמאסתי או לא, הוא אני. אני לא מוּנעת מפחד לשרוף את עצמי על המסך, ובכלל לא מונעת מפחד בקריירה שלי, בשום שלב".

   

  אגב, אסי התחנן בראיון כאן שתשכירי לו את הרחם.

   

  "זה לא יקרה והוא גם לא ביקש. אני יותר לא אהיה בהיריון. שלושה ילדים זו תרומה יפה לעניין הדמוגרפי בארץ ישראל".

   

  לא נמאס לך שבכל ראיון אסי חושף עלייך משהו אינטימי, למשל שאריאל רוצה עוד ילד ואת לא?

   

  "זה אסי. אנחנו צוחקים מזה. הלו, לא תצליח לחרחר ריב בינינו".

   

   

  × × ×

   

  השנים האחרונות מוצאות את רותם סלע, 35, בנסיקה מתמשכת בקריירה, עד למעמד של אחת הכוכבות הגדולות ביותר בישראל. קחו אוויר: התפקיד הראשון שלה במשחק נרשם בסדרה 'אבודים באפריקה' בשנת 2010, מאז פרצה קדימה ב'להיות איתה' לצד אביב אלוש. אחר כך החלה להנחות עם עזר בקשת את 'הכוכב הבא', 'רק רוצים לרקוד', ו'נינג'ה ישראל', שעל המסך כעת. היא נחשבת גם לאחת הפרזנטריות המבוקשות בתעשייה ומייצגת כיום את חברת האופנה המשפחתית קסטרו, שבבעלות הוריו של בעלה אריאל רוטר, את חברת טורנדו ואת איי־די דיזיין. עכשיו מגיע עוד תפקיד בדרמה, בסדרה החדשה 'אוטונומיות' של HOT (מחמישי, 6 בספטמבר, ב־22:15 בהוט 3). דיסטופיה מסקרנת, הופכת בטן, שבה ירושלים היא אוטונומיה חרדית שמופרדת משאר ישראל בחומה ושומרים חמושים. במרכז העלילה מאבק על ילדה בין הוריה החרדים שגרים באוטונומיה, לבין ההורים החילונים שגידלו אותה מאז נולדה.

   

  סלע מגלמת את בלומי, אשתו החרדית של אסי כהן, ובמסגרת ההכנות יצאה עם חלק מהשחקנים לביקור במאה שערים. בפעם הראשונה בחייה הבוגרים, הגברים סובבו את הראש לכיוון ההפוך. "עברתי ברחוב, הגברים החרדים השפילו את המבט והסיטו אותו הצידה עד כמעט היתקעות בקיר כדי להתעלם מהנוכחות שלי, וזה היה מטלטל".

   

  למה? זה די צפוי, את במאה שערים.

   

  "אולי קל לך להגיד. אני בנאדם, לפני שאני אישה, ואני לא חושבת על זה שזה צפוי. אני לא הולכת כל יום במאה שערים ולא כל יום גברים מתעלמים ממני כאילו הייתי אוויר רק בגלל שאני אישה. הייתי בשוק, זה היה בשבילי קצת קשוח. מצד שני, הילדים ברחוב בכל זאת הכירו אותי".

   

  איך את מסבירה את זה?

   

  "כנראה שיש הרבה דברים נסתרים. גם אני שאלתי. צעקו לי ברחוב 'רותם' ולא היו יכולים לעשות סלפי כי זה היה בערב שבת, אבל לגמרי ידעו מי אנחנו. שמע, זו הייתה חוויה יוצאת דופן, מפגש ראשון שלי עם חרדים אדוקים. הסבא של אבא שלי היה רב בקריית חיים, כך שיש לנו קשר לדת, אבל זו הייתה הפעם הראשונה שלי במאה שערים וקיבלתי הצצה לבפנוכו. מפגש מאוד עוצמתי. היינו שם יום שלם ולקח לי כמה ימים להירגע מכל השהות".

   

  כי?

   

  "זה היה כמו פתח לעולם שונה כל כך מהעולם שאני חיה בו. ילדים שלא מדברים עברית, רק יידיש, עברית קלוקלת כי איש לא מלמד את השפה, לא לומדים מתמטיקה ואנגלית. יצאתי משם מאוד אמביוולנטית כי אחרי הסטות הראש ברחוב פגשתי אנשים מקסימים, כאלה שהבית שלהם פתוח לכל מי שרוצה. מבלי שזה יישמע מתנשא, משהו בפשטות של הדברים מאוד חימם לי את הלב. אם אנשים רצו להצטרף לארוחת ערב, אחת האמהות ירדה למטה, יש כיסאות של השכונה, ומי שרוצה יכול לקחת. זה זרק אותי אחורה לילדות שלי בקריית חיים, ההורים היו משכיבים אותנו לישון ויורדים למטה לדשא עם כיסאות נוח ומדברים, והבתים פתוחים. זה משהו מאוד חם ובלתי אמצעי ואני לא חיה ככה כבר, בטח לא במרכז תל־אביב. לראות את זה - היה מרגש בשבילי".

   

  התחילה כדוגמנית, ובהתחלה קוטלגה כעוד פנים יפות. "אפילו לא ידעתי שאני רוצה לשחק וזה לא היה הכיוון שלי עד שגיליתי את זה ב'אבודים באפריקה', אחרי שבכלל סיימתי את הסטאז' במשפטים. גם דוגמנות לא הייתה משאת נפשי. ראיתי בזה עבודה זמנית בזמן שחברות שלי ממלצרות. אף פעם לא רציתי להוכיח משהו למישהו. ויש לי תיקון בשבילך מהראיון הקודם".

   

  בבקשה.

   

  "נפגשנו לפני חמש שנים. כתבת שאני בסוג של אטימות רגשית. אז אני רוצה להדגיש שאני כן בנאדם מאוד רגיש, אבל פיתחתי לאורך השנים אטימות רגשית לגבי מה שהסביבה חושבת עליי".

   

  היה טריגר לזה?

   

  "לא משהו שאני יכולה לשים עליו את האצבע. מאז שאני זוכרת את עצמי, בלטתי. גם בתיכון, כשלא הייתי מפורסמת, הרגשתי שאני מושכת תשומת לב יותר מהבחורה הממוצעת. אז לאורך השנים פיתחתי סוג של מגננה, שאני לא נותנת למה שאנשים אחרים חושבים לגעת בי. כלום לא יעליב אותי, גם לא טוקבקים, ואני קוראת, או ביקורות. כלום לא נוגע בי".

   

  אסי עונה לפעמים לטוקבקים מעליבים.

   

  "אני הפוכה ממנו לגמרי בעניין הזה, אבל אני אולטרה־רגישה לסביבה הקרובה שלי. נראה לי שפשוט פיתחתי עור של פיל כדי לשרוד את המקצוע".

   

  מה הדבר הכי גרוע שכתבו עלייך?

   

  "לא כתבו, אבל אמרו. באחד האירועים בשנה האחרונה פגשתי את רוברטו. את הקריירה התחלתי בגיל 16 בזכותו, הוא גילה אותי. הוא ראה אותי בדיזנגוף סנטר בתל־אביב ונכנס אחריי חנות־חנות עד שהסכמתי לתת לו את הטלפון של אבא שלי. לא נפגשנו הרבה זמן ובאותו אירוע הוא ניגש ואמר לי, 'תשמעי רותם, אני הרבה זמן רוצה לומר לך משהו. כשהיית צעירה אמרת לי שאת רוצה קריירה מפוארת ורוצה להנחות בטלוויזיה ואני אמרתי לך משהו כמו, 'מה פתאום שאת תנחי ותשחקי'. לא האמנתי. אני חייב להוריד בפנייך את הכובע ולהגיד שאני מתנצל ואת עושה קריירה מדהימה'".

   

  יפה מצידו.

   

  "כן, אבל תשמע, אני בכלל לא זכרתי את השיחה הזו, שכן הייתה אמורה להיכנס לי לזיכרון. רוברטו הרגיש צורך לפרוק את זה מהלב שלו, ואני לא ידעתי על מה הוא מדבר. הרבה פעמים לאורך הקריירה שמעתי 'לא', וזה נכנס מאוזן אחת ויצא מהשנייה. יש לי סוג של שמיעה סלקטיבית במצבים שבהם אנשים אמרו לי 'את לא יכולה'. אני לא זוכרת ביקורות או משהו שצרב אותי".

    

  לא הרגשתי לרגע שהחשפן הטריד אותי מינית. עם אסי עזר ב'נינג'ה ישראל'
  לא הרגשתי לרגע שהחשפן הטריד אותי מינית. עם אסי עזר ב'נינג'ה ישראל'

  × × ×

   

  אמא לשתי בנות ובן. שתי הלידות האחרונות היו קשות. "בלידה השנייה השיליה לא יצאה בסוף. התחלתי לאבד במהלך הלידה המון דם ולא ידעו מאיפה. התחיל להיות לחץ בחדר לידה, התעלפתי והייתה דרמה. זה היה רגע מלחיץ ולא נעים. ההיריון השלישי הוגדר בסיכון כמעט מההתחלה. היו לי דימומים לאורך כל ההיריון. היה קשה כי הקאתי מהבוקר עד הלילה עד רמת חוסר תפקוד ממש, והצטלמתי תוך כדי ל'הכוכב הבא', עד שבוע לפני הלידה, ואז ידענו שהכל בסדר וזה נגמר טוב. גלי בן שנה ושמונה חודשים, והוא ילד מדהים".

   

  בקושי נחת גם אחרי הלידה.

   

  "חזרתי לעבודה, לישיבות, עשרה ימים אחרי, וכולם היו די בשוק שהגעתי. שבועיים אחרי כבר הייתי על הבמה של 'הכוכב הבא'".

   

  זה לא קצת קיצוני? למה לא לקחת את הזמן?

   

  "הייתי באמצע פרויקט. הרגשתי מחויבות גדולה לסיים כמו שצריך. העבודה שלי לא מתחילה ונגמרת בימי צילום. אני מאוד מעורבת בתוכן ובעריכה ואני לא מסוגלת לנטוש משהו באמצע. מעבר לזה, אני יודעת שלשבת בבית חצי שנה לא היה עושה לי טוב. אחרי הלידה של אן, הגדולה, הייתי תשעה חודשים בבית, ככה גם אחרי הלידה של אורי. אחרי פעמיים של הפסקה כזאת הבנתי שזה פחות עושה לי טוב. אני לא יכולה לשבת בבית ולעשות פאוזה על החיים. זה לא עושה לי טוב. כשחזרתי לעבוד אחרי תשעה חודשים, חשבתי שהייתי צריכה לעשות את זה לפני".

   

  חשש שאולי לא יצטרכו אותך?

   

  "ממש לא מגיע ממחשבות של 'אולי אני איעלם'. יש לי חוזה בקשת לכמה שנים, הכל טוב. אני פשוט רוצה לשלב אימהות עם עשייה, ואריאל היה איתי בזה".

   

  על מיכל הקטנה היה עליהום אחרי שחזרה לבמות מיד אחרי הלידה.

   

  "מיותר. מה אתם יודעים מה טוב לה ומרגיש לה ומה היא מסוגלת לעשות? אבל זה עניין סופר־אינדיבידואלי. אם יש אמהות שרוצות להיות יותר בבית, גם על הכיפאק. אין שום דבר לא בסדר באחת מהבחירות".

   

  יש לך רגשות אשם במהלך הלילות הארוכים בעבודה?

   

  "לא, אני אמא נטולת רגשות אשם, מצאתי את הבאלאנס בין להיות קרייריסטית ללהיות אמא. אבל אני כן יכולה להודות שהייתה תקופה ארוכה מאוד שבה הייתי מתוסכלת בהיבט של דרישות הקריירה. שמע, העבודה שלי ושל אסי היא סביב השעון. בעונה הקודמת של 'הכוכב הבא' הרגשתי הרבה פעמים תסכול מזה שסיימתי לעבוד אחר הצהריים, הגעתי להיות עם הילדים, אבל בסופו של דבר אני עובדת עם רוב שהוא גברי שאני לא יכולה לעמוד בזמינות שלהם".

   

  כלומר?

   

  "לצורך העניין, קבוצת הווטסאפ, שלי של אסי ושל יואב צפיר, פעילה ברמות של מאות הודעות ליום אם לא יותר. ואני מגיעה הביתה להיות עם הילדים, אסי בלי ילדים ואצל יואב הילדים כבר גדולים. ונניח יש שיחת ועידה ואני צריכה להחליט אם אני עם הטלפון או עם הילדים. הייתה תקופה ארוכה שהייתי מלאת תסכול שאני לא מצליחה לעמוד בקצב של הגברים שאני עובדת איתם".

   

  עד ש?

   

  "באיזשהו שלב החלטתי לשחרר את המקום הזה. נפל האסימון שהזמינות שלהם גדולה משלי, בשעות לא שעות. אמרתי לאסי וליואב שאני מרגישה מתוסכלת מהבחינה הזו שלא משנה כמה אני עובדת, זה לא תמיד מספיק, ושיש ימים שבהם אני רוצה להיות רק עם הילדים ולא מסוגלת. הם קיבלו את זה מאוד בהבנה. אני הפנמתי שאני עושה את הכל עד מידת האפשר, ולפעמים סביב השעון, אבל יש רגעים שבהם אני שמה את הטלפון בצד".

   

  הילדים התלוננו?

   

  "הם לא גדולים מספיק כדי להגיד את זה. זה אני שאגרתי רמת תסכול גבוהה".

   

  אין כמעט נשים מבוגרות בטלוויזיה שמנחות תוכניות בפריים־טיים, בניגוד לגברים מבוגרים. מה התחזית שלך לגבי עצמך?

   

  "קשה לומר, אבל זה עניין של אבולוציה. לפני חמש שנים כמעט לא ראית מנחות בטלוויזיה בפריים־טיים והיום את כל תוכניות הריאליטי הכי גדולות מנחות נשים יחד עם גברים. פעם זה היה ארז ואסי, וארז ואברי ואברי וקובי מידן. זה השתנה. עם הזמן נגלה מה הגבול של גיל המנחות. זה כרגע לא עובר לי בראש בכלל. לא מוטרדת מהגיל. בוא נדבר עוד חמש שנים".

   

   

  × × ×

   

  סלע הגיעה לכותרות לאחרונה אחרי מה שהוגדר כתקרית כמעט־מינית ב'נינג'ה ישראל', כשבאחת התוכניות רקד סביבה חשפן בצורה מביכה ומעוררת אי־נוחות. מהשידור נראה שסלע לא אהבה את זה. היא טוענת שלא הייתה שום בעיה. "בשום שלב במהלך הצילומים לא הרגשתי מוטרדת מינית, אפילו לא לשנייה. הרגשתי שהכל נעשה ברוח טובה. אם הייתי מרגישה, ולו לרגע, מוטרדת מינית, הייתי עוצרת את הצילומים. הוא לא נגע בי. יותר מזה, צפיתי בפרק מעל 20 פעם לפני שהוא שודר מאחר שאני יושבת בחדר העריכה ומאשרת כל דבר. לא חשבתי לרגע שהבחור הטריד אותי מינית. אני מודה לכולם על הדאגה אבל הכל בסדר. מה שכן, בפרקים הראשונים של 'נינג'ה' לא הבנו עד כמה הצפייה היא משפחתית ולכן מאז אנחנו שומרים שהחומרים יהיו מותאמים לילדים".

   

  הוטרדת פעם במהלך חייך?

   

  "אף פעם. היה לי הרבה מזל כנראה. או שזה חלק מהשמיעה הסלקטיבית שלי".

   

  קמפיין MeToo# - מבורך, או כבר גלש לקיצוניות השנייה?

   

  "המצב לפני הקמפיין היה קיצוני מדי, העולם הזה שבו גברים הרשו לעצמם לדבר ולהתנהג אל נשים בצורה חסרת עכבות. הקמפיין חשוב מאוד וגם אם כרגע זה מרגיש לחלק מהאנשים קיצוני מדי, זה בסדר ובסופו של דבר האמצע יימצא".

   

  מה עם הטענה שגברים יחששו לפני שהם מתחילים עם נשים?

   

  "זה בסדר גמור. אנחנו חששנו שנים אחורה ללכת ברחוב ולפעמים חששנו גם מראיונות עבודה אצל גברים. אם אתה לא בדייט עם בחורה ואתה מרשה לעצמך לדבר אליה בצורה אינטימית, עדיף שתחשוב. לפעמים צריך להגיע מקיצוניות לקיצוניות כדי למצוא את האמצע. אם היית עולה במעלית עם הבת שלך ומישהו היה נועץ בה מבטים - היית רוצה שאותו אדם יסתכל רק על הטלפון שלו, שיחשוש קצת".

   

  מתחילים איתך?

   

  "לא. אולי כי אנשים יודעים שאני נשואה עם שלושה ילדים. זה נכון, יש גברים שזה לא היה מונע מהם, אבל יש בי גם משהו שמשדר 'אל תתקרבו אליי מהבחינה המינית', ואני שמחה על זה. משהו שיוצא באופן מאוד טבעי".

   

  לא חסר לך?

   

  "ממש לא. אני מפלרטטת עם אריאל בין השכבת ילד אחד לשני".

   

  ברשתות החברתיות כעסו על סרטון הפרסומת שלך עם אביב אלוש, בגלל הנשיקה ביניכם.

   

  "אי־אפשר לרצות את כולם אף פעם. מהאנשים סביבי לא קיבלתי ריקושטים, רק מהתקשורת. לגופו של עניין, יש שני שחקנים על המסך שמפגינים אהבה וחיבה ומתנשקים, ויש כאלה שחושבים שזה לא לגיטימי, והבעיה היא של אותם אנשים. פרסומות של משחקי וידיאו שבהם ילדים הורגים אנשים זה בסדר אבל לראות אנשים מתנשקים זה לא נורמלי? לא מבינה את זה".

   

  ואריאל?

   

  "זה לא נגע בו בשום צורה. אביב אלוש הוא חבר. זה אפילו לא בספקטרום האפשרויות שזה ייראה לאריאל לא בסדר".

   

  אגב תחושות לא נעימות. נראה שהייתה לך כזו אחרי הראיון אצל אופירה וברקו.

   

  "הם חולקים איתי את אותה זכיינית ולכן אני מנועה מלהגיד את דעתי הכנה. הרגשתי טוב מאוד בראיון שם. הכל היה ברוח טובה".

   

  בינתיים, מול 'נינג'ה ישראל', ניצבת המתחרה 'האח הגדול' של רשת - שאת חרטומה מנווטת החברה הטובה של סלע, לירון ויצמן. "אנחנו נותנות לדבר הזה לחלוף מעלינו. החברות יותר עמוקה ממלחמות רייטינג".

   

  את ואסי עזר דיברתם עם רשת על הנחיית 'האח הגדול' עוד לפני שלירון ויצמן הייתה בתמונה.

   

  "אני לא אכנס לפרטים".

   

  למה לא?

   

  "כי לא. רק אומר בשורה התחתונה שקשת היא הבית שלי, ושאני מרגישה מאוד גאה להיות חלק מהמשפחה הזו, במיוחד עם מנכ"ל כמו אבי ניר".

   

  מה שלום חברה טובה אחרת שלך, גל גדות?

   

  "אנחנו מתראות, אבל לא הרבה כמו שהיינו רוצות. אחת הבחורות עם הכי רגליים על הקרקע שהכרתי. יש בה משהו מאוד מרגש ואתה רוצה שהיא תצליח גם אם אתה לא חבר שלה".

   

  ההצלחה שלה עשתה לך חשק לשחק בחו"ל?

   

  "אפס מצב. זה לא משהו שאני חולמת עליו. נכון שגם לא חלמתי להיות שחקנית, אבל חו"ל זה לא הכיוון שלי. ללכת לרדוף אחרי חלום של אחרים רק כי שואלים אם זה החלום שלי? לא מעניין".

   

    

   


  פרסום ראשון: 28.08.18 , 21:12