שלישי 29 בספטמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: טל אקוקה
  24 שעות • 01.09.2018
  העלוקה: השמחה של קטורזה
  צחי קומה

  ישראל קטורזה ואשתו סורלה חגגו לבנם ליעד בר־מצווה בכותל המערבי בירושלים. השמחה התחילה בארוחה במסעדת בין הקשתות שברחבת הכותל, ולאחר העלייה לתורה הגיעו כולם למועדון זמר בעיר ונהנו מהופעה של חזי דין. זיו בצלאל הפיק את האירוע. בין האורחים היו שירן סנדל, רוני דלומי, רותם אבוהב, יובל המבולבל, שיר מורנו ועוד | צילומים: טל אקוקה

   

  צילום: טל אקוקה
  צילום: טל אקוקה

  גבירותיי ורבותיי, קאמבק: שנה לאחר שנפרדו, יפתח קליין ושירי ארצי החליטו לחזור זה לזו ואפילו בילו חופשה משפחתית באירופה. "האהבה ניצחה", מספר חבר משותף של השניים. 

   

  קליין, בשורה משמחת. "תודה".

   

  בדרך להופעה בנהריה מיכל הקטנה שמעה פיצוץ חזק. מתברר שמסמר פינצ'ר את אחד הגלגלים ברכב הפרטי שלה וכמעט גרם לאסון בכביש. הקטנה מיהרה לעצור בצד הדרך, ואחרי שאמדה את הנזק היא נסעה לפנצ'ר מאכר הקרוב והגיעה להופעה ממש על הקשקש.

   

  סמסו מזל טוב ליעל גולדמן שחוגגת יום הולדת 40. לכבוד האירוע העלתה הגיסה מיה דגן פוסט מרגש וכתבה: "יעלי, אהובת ליבי, גיסת חיי, חברת אמת, אחותי. תני לי לגלות לך משהו על גיל 40: זה החיים. זה הרגע שאת מפסיקה להתנצל, מפסיקה להסתכל אחורה, מפסיקה לדפוק חשבון, מתחילה לחיות את החיים כאילו אין מחר. אהובתי, רק שתהיי לי בריאה ומאושרת כל החיים. אוהבת אותך לפחות לעוד 40 שנה".

   

   

  שלושה דורות של משפחת אסייג ישתתפו בעונה הרביעית של הסיטקום "שנות השמונים". אושר בן השבע יצטרף לאבא דניאל ולסבא שלום בסדרה המשפחתית שתעלה בקרוב ברשת.

   

  צילום : ידיעות אחרונות
  צילום : ידיעות אחרונות

   

   

   

  ההצלחה של "אף פעם לא מאוחר" הביאה לנורית גפן קמפיין ראשון למותג האיפור MAC. על סט הצילומים היא פגשה את קים אור אזולאי, אשלי וקסמן בקשי, טהוניה רובל, ג'ני צ'רוואני ועוד.כשהוסבר לה שכולן מתחזקות חשבונות אינסטגרם פעילים, גפן בת ה-74 אמרה שגם היא רוצה.

   

  מזל טוב ללירן כוהנר ולגיא גיאור על הפיכתם להורים לבת בכורה. כוהנר ילדה את התינוקת בבית החולים איכילוב בתל־אביב בחמישי בלילה. הידיעה פורסמה לראשונה בעמוד האינסטגרם של "ידיעות אחרונות" 

   

  צילום: שוקה כהן ואביב חופי
  צילום: שוקה כהן ואביב חופי

   

   

   

   


  פרסום ראשון: 01.09.18 , 19:08