yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: AFP
  24 שעות • 05.09.2018
  יודעת להיות גם קשוחה
  רגע לפני שהיא מתגרשת מבן אפלק, ג'ניפר גארנר עוד הספיקה לקחת את האקס למוסד גמילה. בראיון לרגל סרטה החדש "נקמה חריפה" היא מספרת איך היא מתפקדת כאמא במשרה מלאה במקביל לצילומים, ואיך היה להופיע בסרט אקשן אחרי שנים של קומדיות מתקתקות
  איילה אור־אל, לוס־אנג'לס

  לפני כשבועיים לקחה ג'ניפר גארנר את בעלה בנפרד, בן אפלק, למרכז גמילה במאליבו, לאחר ששוב התמכר לטיפה המרה. לאפלק וגארנר, הפרודים כבר שלוש, יש שלושה ילדים משותפים (בני 6, 9 ו־12), ומתברר שעדיין אכפת לה ממנו. בני הזוג היו קרובים לסיים את הסכם הגירושים שלהם בזמן שאפלק נכנס למוסד גמילה. למרות הגירושים הצפויים הם המשיכו לבלות ביחד כמשפחה, בעיקר למען הילדים. על פי מדורי הרכילות, גארנר (46) הגיעה לביתו של אפלק בברנטווד והסיעה אותו למרכז הגמילה. בדרך הם עצרו ב"ג'ק אין דה בוקס", רשת מזון מהיר, לקצת ג'אנק פוד לפני שאפלק ינקה את המערכת.

   

  גארנר היא אמא במשרה מלאה כשהיא לא נמצאת על סט הצילומים. את הסרטים והסדרות שלה היא בוחרת בין השאר לפי אזור הצילומים, כדי שתוכל לשוב כל ערב הביתה ולבלות עם הילדים לפני השינה. כך קרה עם סרטה האחרון, "נקמה חריפה", שעולה אצלנו היום. בסרט מגלמת גארנר את ריילי נורת', שהאידיליה המשפחתית שלה מתנפצת יום אחד כשבעלה ובתה נרצחים באכזריות. ריילי מחליטה לקחת את החוק לידיים ולנקום.

   

  גארנר מופיעה בשנים האחרונות בעיקר בסרטי קומדיה ורומנטיקה. חלפו שנים רבות מאז ראינו אותה בסרטי אקשן או קומיקס דוגמת "דרדוויל", שם הפגינה יכולות אמנות לחימה מרשימות. בסרטה החדש היא אמנם משתמשת בכפילה, הפעלולנית שאנה דאגינס שהיא גם אחת מחברותיה הקרובות, אבל היא טרחה לבצע לא מעט מהפעלולים בעצמה. למעשה, דאגינס מעריכה שגארנר ביצעה 98 מהפעלולים והתאמנה לקראתם במשך שלושה חודשים.

   

  "האמת שרציתי לעבוד עם שאנה שוב כי היא חברה מאוד טובה שלי וזו הייתה הזדמנות נהדרת. התחלתי להתאמן בקיק־בוקסינג, בגלל שזה מה ששאנה עושה, ורציתי שהגוף שלנו ייראה דומה", אומרת גארנר בחיוך החושף את שתי הגומות העמוקות שלה.

   

  שלושה ילדים משותפים. עם אפלק בימים הטובים | צילום: EPA
  שלושה ילדים משותפים. עם אפלק בימים הטובים | צילום: EPA

   

   

  את ממשיכה להתאמן?

   

  "אני עושה קארטה עם בתי. היא לומדת אמנויות לחימה ויום אחד אמרתי לה: אני יכולה להצטרף אלייך לשיעור, והיא ענתה: אמא! בכל זאת הצטרפתי לשיעורים".

   

  את מופיעה ברוב הסצנות בסרט. זה לא קשה מדי לג'נגל בין זה לבין האימהות?

   

  "זה היה מאוד קשה. במיוחד כשאת גם מתפקדת כ'אם הכיתה' לילדה שמתחילה חטיבת ביניים ויש עוד שני ילדים שצריך לדאוג להם. אבל דווקא כשמאוד עסוקים לפעמים מצליחים לעמוד יותר טוב בזמנים כי הכל מתוכנן עם לוח זמנים. התכוננתי היטב לסרט הזה וגם הכנתי את הילדים שלי שיידעו מה יקרה בכל שבוע. ימי הצילום שלנו גם היו מוגבלים לעשר שעות ביום והם אף פעם לא עברו על הזמן הזה, אז הצלחתי להגיע רוב הפעמים הביתה בזמן להשכיב אותם לישון".

   

  כבר הרבה שנים לא הופעת בסרט אקשן, איך היה לחזור ולצלם סרט כזה?

   

  "נפלא. כבר בפגישה הראשונה שלי עם פייר מורל הבמאי אמרתי לו: 'אני יכולה לעשות את זה' כי ידעתי שמדובר בתפקיד מאוד פיזי. האמת היא שהייתי בכושר מצוין עוד כשהתחלנו, אבל נכנסתי עוד יותר לכושר במשך החודשים שהובילו לצילומים. במשך 12 שנים הנחתי את היכולות הפיזיות שלי בצד וזה הרגיש כל כך טוב לשוב ולהשתמש בהן, למרות שכמובן היה לי גם את שאנה".

   

  בסרט הדמות שלך יוצאת למסע נקמה. מה דעתך על נקמות?

   

  "זו בדיוק השאלה ששאלתי את פייר בפגישה הראשונה שלי איתו. שאלתי אותו: אתה מאמין בנקמה? והוא אמר שלא משתלם לבצע נקמות ושאל אותי מה אני חושבת. אמרתי לו, גם אני לא מאמינה בזה, אתה צריך ללכת לכיוון האור. ואחרי השיחה הזאת הלכנו לעשות משהו שהוא לחלוטין שחור וכולו עוסק בנקמה. אבל צריך לזכור שזו פנטזיה וזה נהדר לחיות את הפנטזיה הזאת לשעה וחצי. ריילי היא בעצם מעין גבר, מישהי כמו ג'ייסון בורן שממציאה עצמה מחדש, ויש בזה משהו מאוד מספק בלבנות את עצמך מחדש".

   

  את בדרך כלל מגלמת את הבחורה החמודה והמתוקה בסרטים. את חושבת שהתדמית הזאת עובדת נגדך לפעמים?

   

  "בטוח שזה עובד נגדי לפעמים. איך שאנשים מגדירים אותך תמיד פועל נגדך, אבל הנה, למרבה המזל קיבלתי את העבודה הזאת, אז אני לא מתלוננת ולא שואלת יותר מדי שאלות. למזלי, יש מי שמאמין שאני יכולה לגלם גם דמות קשוחה מהסוג של ריילי".

   


  פרסום ראשון: 05.09.18 , 20:21
  yed660100