yed300250
הכי מטוקבקות
  עשרה נחשים ביום על הסט. דיוויד טננט וג'ניפר גארנר ב"קמפינג"
  24 שעות • 28.10.2018
  יש חיים אחרי הסדרה "בנות"
  שנה וחצי אחרי שהסדרה המדוברת ירדה מהמסכים, מגיע אלינו הפרויקט החדש של היוצרת לינה דנהאם, שגם הפעם לא נרתעת מלהראות עירום מלא בפריים טיים. תפסנו לשיחה את דיוויד טננט שמככב ב"קמפינג", הבייבי החדש של דנהאם, ושמענו ממנו איך זה לעבוד עם היוצרת המדוברת ביותר בעולם, וגם איך סקוטי כמוהו אימץ מבטא אמריקאי מושלם
  איילה אור־אל, לוס־אנג'לס

  מאז שהסדרה המדוברת "בנות" הלכה לעולמה לפני כשנה וחצי, חיכה העולם כולו למוצא פיה של לינה דנהאם. היוצרת המדוברת, שגם כיכבה בתפקיד הראשי בסדרה, בהחלט השאירה טעם של עוד, בעיקר בזכות פרק 3 בעונה האחרונה, שעסק בתחום האפור של ההטרדה המינית ועורר סערה ברחבי העולם.

   

  עכשיו זה סוף־סוף קורה, עם הסדרה החדשה שיצרה דנהאם — "קמפינג", קומדיה חדשה של HBO, המשודרת אצלנו בצמוד לארה"ב ב־yes, HOT וסלקום tv. "קמפינג" מגוללת את סיפורם של חבורת חברים וקרובי משפחה היוצאים לנפוש בחיק הטבע, וכהרגלה של דנהאם עוסקת בדינמיקה בין הנפשות הפועלות ואינה נטולת פרובוקציות אופייניות. כך, למשל, כבר בפרק הראשון אפשר להיתקל בעירום פרונטלי מלא.

   

  בתפקידים הראשיים מככבים ג'ניפר גארנר ודיוויד טננט, כוכב־על בבריטניה שאתם בוודאי מכירים מסדרות כמו "ד"ר הו" ו"ברודצ'רץ'", ומתפקידו כברטי קראוץ' הבן בסרט "הארי פוטר וגביע האש". לטובת תפקידו ב"קמפינג", המונה שמונה פרקים, זנח טננט הסקוטי את המבטא הסקוטי הכבד שהביא מהבית, ואימץ לעצמו מבטא אמריקאי מושלם. עכשיו, כשהוא יושב מולי בבית המלון "ארבע העונות" בבוורלי הילס, הוא שב לדבר במבטא סקוטי רך.

   

  איך סקוטי כמוך הצליח לסגל לעצמו מבטא אמריקאי כאילו שחיית כאן כל חייך?

   

   

  "היו לי מספר הזדמנויות לשפשף את המבטא האמריקאי שלי. הדברים האלו תמיד הופכים לקלים יותר ויותר ככל שאתה מתאמן עליהם. היה לי גם מאמן דיאלקטים שעבדתי איתו בעבר. יש מבטאים שאתה צריך להתאמץ לאמץ ויש כאלו שבאים לך בקלילות. אבל ברגע שאתה לומד אותם, הם איתך תמיד. יחד עם זאת, לא נראה לי שאוכל לגלם מישהו מדרום־אפריקה בהצלחה".

   

  "קמפינג" מבוססת על סדרה בריטית במקור. ראית אותה כשהוקרנה אצלכם?

   

  "צפיתי בה אבל לא בזמן ששודרה. לא יודע איך פיספסתי אותה אז, אבל לאחר שקיבלתי את הסדרה הזאת, צפיתי בגרסה הבריטית ואהבתי אותה מאוד".

   

  ב"בנות" צפית?

   

  "כן, בוודאי. והיה משהו מאוד מרענן, מצחיק ואמיתי בסדרה הזאת. מסוג הסדרות שאתה חייב לצפות בהן, בגלל שהיה לה קול חדש. זאת הייתה תוכנית טובה עם דמויות שהאמנת להן ועולם שאולי לא הכרת, אבל בהחלט הרגשת שאתה צופה בעולם האמיתי שלהן. אז כשפנו אליי עם הפרויקט החדש, מיד אתה חושב: בטח, אני רוצה לעבוד עם אותם אנשים שיצרו את התוכנית הזאת. אנשים שמבינים את טבע האדם, שיכולים לספר סיפורים על אינטראקציה בין אנשים".

   

  לינה הייתה בסט במהלך הצילומים. איך היה לעבוד איתה?

   

  "זו הייתה בהחלט חוויה מיוחדת".

  קול חדש. לינה דנהאם
  קול חדש. לינה דנהאם

   

  היא איפשרה לך לאלתר קצת?

   

  "לינה וג'ני קונר, שכתבה איתה את הסדרה, הן כותבות כל כך מוכשרות, שלא רציתי בכלל לשנות את הטקסט הכתוב ודי נצמדתי אליו".

   

  לג'ניפר גארנר יש מיליוני עוקבים באיסנטגרם. אתה לא נמצא בכלל במדיה החברתית. למה בעצם?

   

  "המדיה החברתית הגיעה בדיוק בזמן שבו התחלתי לאבד את האנונימיות שלי, ושני הדברים לא התיישבו טוב האחד עם השני. רציתי לאחוז במעט האנונימיות שעוד נותרה לי, ואני לא רוצה שיהיה מקום שבו כולם יוכלו למצוא אותי. מי יודע, אולי בסופו של דבר אוותר ואצטרף לכל השאר".

   

  זאת הייתה חוויה חדשה עבורך, לצאת לקמפינג, או שאתה עושה את זה גם באנגליה?

   

  "לא יצאתי מעולם לקמפינג ויש לי גם תירוץ טוב. מזג האוויר אצלנו באנגליה אינו טוב כמו כאן בקליפורניה, אין לנו את השמש. אם אתה יוצא לקמפינג אצלנו, אתה לוקח את חייך בידיך. ויש גם את עניין של חוסר הנוחות, החול והאבק. היה לנו על הסט מישהו שתפקידו היה לתפוס את הנחשים שהסתובבו שם, וכל יום הוא תפס עשרה נחשים. אני יודע שכאן בארה"ב קמפינג זה עניין מאוד פופולרי ובקיץ גם שולחים את הילדים לקייטנות קיץ ואומרים להם: 'נתראה עוד חודש'. לנו אין דבר כזה".

   


  פרסום ראשון: 28.10.18 , 20:50
  yed660100