ראשון 26 במאי 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  רביב דרוקר | צילום: רונן פדידה
  חדשות • 14.11.2018
  הצעת המיליונים לדרוקר
  משתלם לעבור לכאן: התאגיד הציע לעיתונאי ערוץ 10 רביב דרוקר חוזה טאלנט של 40 אלף שקל בחודש ותוכנית תחקירים יוקרתית לו ולבת זוגו ענת גורן ב־500 אלף שקל לפרק
  רז שכניק

  תאגיד השידור הציבורי "כאן" מציע חוזה של מיליונים לעיתונאי ערוץ 10 רביב דרוקר ובת זוגו ענת גורן. כך מספרים גורמים בתאגיד המעורים במגעים בין הצדדים.

   

  לפי אותם גורמים, בתאגיד הציעו לדרוקר חוזה לשלוש שנים, שבמסגרתו יפיק תוכנית תחקירים יחד עם גורן בעלות הפקה של 450־500 אלף שקלים לתוכנית. לפי החוזה המוצע, מתוכננות 20 תוכניות תחקיר כאלה בשנה, כך שעלות ההפקה הכוללת תגיע ל־10-9 מיליון שקל בשנה ובסך הכל ל־30-27 מיליון שקל בשלוש השנים שבהן החוזה יהיה בתוקף. בנוסף, בתאגיד מציעים לדרוקר חוזה טאלנט, על בסיס שכר חודשי של כ־40 אלף שקל ברוטו, כך שהוא יחבור גם לחטיבת החדשות של "כאן" ככתב מרכזי.

   

  ענת גורן | צילום: טל שחר
  ענת גורן | צילום: טל שחר

   

  בין תאגיד "כאן" לדרוקר מתנהלים מגעים בחודשים האחרונים, שאותם אף אישר מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ, בראיון ל"ידיעות אחרונות". החוזה בין הצדדים עדיין לא נחתם. "אנחנו מקווים לחתימה בקרוב", אמר גורם בתאגיד, "ורואים בדרוקר עיתונאי מצוין שיצעיד את החדשות שלנו קדימה".

   

  בהנחה שדרוקר ייענה לחוזה בכאן, הוא יעזוב את ערוץ 10 אחרי כ־14 שנה.

   

  מ"כאן" נמסר בתגובה: "תוכנית בהובלת ענת גורן על המתמודדים בבחירות המוניציפליות צפויה לעלות ב'כאן' בקרוב. מעבר לכך, הכל שמועות". תגובתו של דרוקר לא התקבלה.

   


  פרסום ראשון: 14.11.18 , 23:33