שישי 30 באוקטובר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: רויטרס
  ממון • 23.12.2018
  חברת התעופה של ברנסון בדרך לישראל
  בלעדי: וירג'ין אטלנטיק מעוניינת לטוס לארץ מספטמבר, ולקיים טיסה מיוחדת לאירוויזיון
  מאת דני שדה

  חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק מתכננת להתחיל לבצע טיסות לתל־אביב. לרגל השקת הקו היא מעוניינת לבצע טיסת שכר מיוחדת שתביא מלונדון אוהדים בריטים לתחרות האירוויזיון במאי בישראל.

   

  בחודש שעבר התקיימה במדריד ועידת ה"סלוטים" של יאט"א. בוועידה נפגשו נציגים של וירג'ין עם נציגים של רשות שדות התעופה, והביעו את רצונם להתחיל לטוס לישראל בספטמבר הקרוב. נציג וירג'ין אמר כי מאחר שהחברה נוהגת לערוך השקות נוצצות של קווים חדשים, היא מבקשת לבצע את ההשקה של הקו כבר במאי. בכוונתה להפעיל טיסת שכר לישראל ב־11 במאי במטוס איירבוס 330 עם 258 מושבים. הטיסה חזרה תצא למחרת ריקה, כששבוע לאחר מכן יגיע מטוס ריק של החברה כדי לאסוף בחזרה את האוהדים הבריטים.

   

  בשבוע הבא צפויים להגיע נציגים של וירג'ין אטלנטיק לישראל, כדי לסייר במתקנים השונים של נתב"ג ולסגור פרטים לגבי תחילת הטיסות.

   

  וירג'ין אטלנטיק, המזוהה עם הבעלים המיליארדר ריצ'רד ברנסון, מבצעת טיסות לצפון אמריקה, הקריביים, אפריקה ואסיה. לחברה 44 מטוסים, בהם מטוסי איירבוס 330 ו־340 ומטוסי בואינג 747 ו־787.

   

   
  ישראל כץ | צילום: אוהד צויגנברג
  ישראל כץ | צילום: אוהד צויגנברג

   

   

  "אני שמח שיותר ויותר חברות תעופה מתווספות לשוק התעופה בישראל ופותחות קווי תעופה ישירים לנתב"ג", אמר אתמול שר התחבורה ישראל כץ, "הנוסע הישראלי יכול היום לרכוש כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד לעשרות יעדים חדשים".

   


  פרסום ראשון: 23.12.18 , 19:45