ראשון 20 בינואר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  |
  חדשות • 02.01.2019
  המבט עובר לדוריה
  יש יורשת לגאולה אבן־סער: דוריה למפל עוזבת את חברת חדשות 2 ותגיש במקומה את המהדורה המרכזית בתאגיד כאן • "זכות נדירה וגדולה להתיישב בכיסא הזה"
  רז שכניק

  עידן חדש במהדורת "מבט". ל"ידיעות אחרונות" נודע כי דוריה למפל נבחרה להגיש את מהדורת החדשות של תאגיד כאן 11 במקומה של גאולה אבן־סער, שהודיעה על פרישתה בשבוע שעבר. למפל תשב על כיסא המגישה כבר בחודש מארס הקרוב.

   

  למפל (35) הגישה בעבר את מהדורת החדשות במרכז של חברת הכבלים HOT. היא הצטרפה לחדשות 2 במהלך 2011 בתפקידי הגשה שונים. כשנתיים לאחר מכן החלה להגיש את תוכנית הלילה לצדו של ליאור פרידמן, ובהמשך, ועד לימים אלה - הגישה לבדה. ב־2017 הוחלט בחדשות 2 לקדם את למפל לסבב ההגשה של המהדורה המרכזית לצד יונית לוי, דני קושמרו וקרן מרציאנו - כך שהיא מגיעה לתאגיד עם קילומטרז' גם בהגשת חדשות.

   

  למפל סיכמה על החוזה בתאגיד בימים אלה באמצעות מנהליה בועז בן ציון ומורן מאור. "זו זכות נדירה וגדולה להתיישב בכיסא של עיתונאית כמו גאולה אבן־סער", אמרה למפל בתגובה ל"ידיעות אחרונות". "אני מודה לכל חבריי ומנהליי בחברת החדשות שתרמו רבות לעיצוב תפיסת העולם שלי, ומצפה מאוד לקחת חלק בעשייה המצוינת של תאגיד השידור הציבורי".

   

  אבן־סער החליטה לפרוש מהגשת מהדורת מבט בשל התמודדות בעלה גדעון סער בבחירות הקרובות.

   

  עם זאת, היא צפויה להישאר בתאגיד ולהוביל תוכנית בז'אנר התחקירים והתעודה.

   

  ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות של כאן מסר בתגובה: "דוריה למפל יצרה סגנון ייחודי ואיכותי, המשלב בין יכולות עיתונאיות גבוהות, סקרנות והגשה אינטליגנטית. אני בטוח שתוביל את המהדורה המרכזית בהצלחה רבה".

   


  פרסום ראשון: 02.01.19 , 23:57