ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: גבריאל בהרליה
  7 לילות • 08.01.2019
  "אני יולדת רק קיסרי כי אני פחדנית ונותנת כבוד לשם המשפחה שלי, השם מחייב לא?"
  רז שכניק | צילום: גבריאל בהרליה

  נעמה קסרי, נשואה פלוס שניים, נולדה בשנת 1978 וגדלה בכרמיאל. למדה בתיכון מגדים בעיר במגמת פסיכולוגיה־סוציולוגיה. שירתה בצה"ל בבסיס הטירונות בזיקים, בנשקייה ("אבל לא נגעתי בנשק כי זה הורס את הציפורניים"). אחרי השחרור נסעה לארצות־הברית וחיה שש שנים בדנבר, קולרדו, שם נישאה לראשונה ליהודי אמריקאי, ובמיאמי פתחה חנות אקססוריז לבעלי חיים. התגרשה, חזרה לישראל ופתחה מכון טיפוח בכרמיאל. בשנת 2007 כיכבה בעונה הראשונה של 'הישרדות' וזכתה במיליון שקל. נפרדה לאחר מכן מבן זוגה ואבי בנה. בתשע השנים האחרונות היא בזוגיות עם איש העסקים גל ארז. לפני שלוש שנים התחתנו בנישואים אזרחיים שניהל המגיש גיא זו־ארץ. בהמשך הגישה את תוכנית הבוקר 'איזה יופי' בערוץ 10. בימים אלה בבעלותה קליניקה לאסתטיקה בהרצליה ובקרוב תופיע בעונה החדשה של 'הישרדות', בערוץ הממוזג של רשת ועשר.

   

   

  מה הזיכרון הכי מוקדם שלך?

   

  "זיכרון זה לא הצד החזק שלי עכשיו כי אני בהיריון. אבל יש לי אחד, מגיל צעיר, כשהלכתי עם כל הכיתה לסרט בקולנוע בכרמיאל, ואחותי הקטנה מורן רצתה לבוא גם. זה לא מגניב לקחת איתך את האחות הקטנה ולא הסכמתי, ולא היה לה עם מי ללכת. אז היא הלכה לבד וישבה בשורות למטה. הייתה הפסקה ואז ראיתי אותה מגיעה לכיוון שלי. אמרתי לה, 'תלכי מפה, את לא באה'. והיא אומרת, 'רק רציתי לתת לך כסף לקפיטריה'. ואני זוכרת את הפרצוף שלה כשהיא רצתה לעשות לי טוב ואני רק רציתי שלא תהיה שם. אבל פיציתי אותה מלא מאז, היה שווה לה".

   

  מתי היית הכי מאושרת?

   

  "כשמצאתי את גל ארז, בעלי השני, כפרה עליו. אני הייתי בעונה הראשונה של 'הישרדות' והוא בעונה השנייה, שרד עשרה ימים אחרי שנפצע. בכל גמר מזמינים את השורדים של העונה הקודמת. ואז נפגשנו שם, הוא היה בתהליכי גירושים מאשתו, פרוד, ושאל אותי מה אני אוהבת לאכול, ואני אוהבת לאכול, ויצאנו לדייט ומאז לא נפרדנו".

   

  מה הריח האהוב עלייך?

  "אני לא אצלם לך את מדף הבשמים שלי כי יש לי בערך 80. אני עושה מיקסים, מריחה את התמציות של הבושם ויודעת לשלב בין בשמים. גיפט. כל אחד והגיפט שלו. יש כאלה שיודעים לשיר, אני יודעת להריח. בגלגול הקודם אולי הייתי כלב תחש".

   

  מה הנשיקה הכי טובה שהייתה לך?

   

  "הנשיקה הראשונה אחרי הלידה, כשמביאים לך את הילד, זה וואו, מטורף, רק אמהות יכולות להבין מה אמרתי עכשיו. אני יולדת רק קיסרי כי אני פחדנית ונותנת כבוד לשם המשפחה שלי, השם מחייב לא? הייתי כבר בפתיחה של תשע והאחות אמרה, 'יופי אנחנו בלידה'. היא רק אמרה לי את זה ואמרתי לה, 'האני, תכניסי לקיסרי'. הבנתי שלא בשבילי לידה. אני לא מסוגלת לתהליך הזה. אז נכון ההחלמה יותר כואבת, אבל זה שווה".

   

  מה היה הג'וב הכי גרוע שלך?

   

  "עבדתי בגיל 16 באכסניית נוער בקיבוץ מורן. בהתחלה זה היה במטבח ואז עשיתי שם צחוקים והפרעתי, אז הוציאו אותי לנקות את החדרים. הדבר הכי מלוכלך שיש בעולם זה לא שירותים ציבוריים, אלא חדרים באכסניה של בני נוער. אין יותר מזעזע מזה. אין לי בעיה לעבוד קשה אבל זה היה קו אדום. נכנסתי לחדר, הסתובבתי ואמרתי, 'אני מתפטרת, יש גבול'. זה היה נורא".

   

  מתי היית הכי קרובה למוות?

   

  "לא אני אישית. כשגל קפץ ראש לבריכה בבית שלנו ברגע של השתטות ולא שם לב שהוא ברדודים. הוא 1.94 מ' והראש שלו פגע בעוצמה בקרקעית. אלה היו רגעים מאוד טראומטיים עבורי. הוא יצא ואמר, 'חטפתי פצצה בראש' ופתאום אני מסתכלת ורואה שלולית דם בתוך הבריכה. היה לו סדק בחוליות ובנס נמנע אסון גדול. הכל היה יכול להתמוטט ברגע, אבל בזכות זה קיבלתי את הבת שלנו המשותפת. הוא ראה שאני היסטרית באמבולנס ואמר לפרמדיק, 'תגיד לה שתירגע, היא קיבלה ילד ממני'. אם הייתי יודעת, הייתי זורקת אותו קודם לבריכה. אחרי שנה וחצי של שכנועים, הוא הסכים. עכשיו הולכים להיות לנו שישה ילדים יחד, אתה קולט?"

   

  מה הפחד הכי גדול שלך?

   

  "להזדקן, כי העולם שייך לצעירים. סעדתי סבים וסבתות בחיי וראיתי כמה קשה להזדקן, הגוף בוגד גם כשהנפש נשארת צעירה. יש רצון עדיין לחוות וזה לא מתממש. זה הפחד הגדול שלי, שהגוף שלי יבגוד בי".

   

  מה הדבר הכי יקר שקנית פרט לבית או רכב?

   

  "תיק של שאנל שעלה אלפיים דולר. גנבו לי אותו אחרי חודש במעבר דירה. התבאסתי מאוד. גל לא סובל מותגים, הוא ההפך ממני וחושב שזה קשקוש. אני בדיוק בצד השני, התיק צריך להיות תואם לנעליים, לגרביים, ללק. ואני חולת מותגים, ממש, ועובדת קשה בשבילם".

   

  מתי בכית לאחרונה?

   

  "בפיליפינים ב'הישרדות', כמה פעמים, אני לא יכולה לגלות יותר מדי אבל היו כמה רגעים קשים, אחד מהם בגלל געגועים לבית. מצד שני, אני חייבת להתוודות - עשיתי כיסא מפלט לחופש הגדול בזכות 'הישרדות', סוג של סטארט־אפ, ועוד הורדתי עשרה קילו, בוא".

   

  עד כמה רחוק הגעת?

   

  "מצחיק שאתה מנסה".

   

  מה היית משנה בהופעה החיצונית שלך.

   

  "הייתי רוצה רגליים ארוכות יותר. אני 1.64 מ', היה אפשר 1.68 מ'. בקטנה, אני לא חזירה. ואז הייתי מושלמת".

   

  מה הייתה החופשה הכי גרועה שלך?

   

  "גל היה במעיינות ליד ונציה לפני 20 שנה, משהו כזה כמו חמת גדר. הוא אמר, 'תקשיבי, את לא מבינה איזה מדהים שם'. אמרתי יאללה, ניסע. אז ככה, עבר על המקום 20 שנה וזה נראה כמו בית אבות יותר מהמקום המדהים שהוא חווה. נכנסתי למסאז' ושמו אותי על מיטת מתכת כזו ששוטפים עליה גופות. אמרתי לגל, 'איללקה. כנס לאוטו, היינו'. חתכנו לוונציה אחרי שעתיים. בוונציה היה מוש".

   

  האם עברת פעם הטרדה מינית?

   

  "ברור. בצבא היה הכי קשה. עשיתי קורס בצריפין. אחד המפקדים הבכירים ניצל את העובדה שאני חיילת פעורה וירוקה ושאני מסתכלת עליו בהערצה, כי כשאתה טירון כל פלאפל נראה אלוהים, והוא נישק אותי, והזמין אותי כדי שניפגש אחרי. הדפתי אותו, זזתי לאחור מזועזעת, אבל לא עשיתי שום דבר עם זה, לא התלוננתי ולא סיפרתי להורים, אלא לחברות. באחד ממקומות העבודה הגיע אליי הבוס מאחורה וחיבק אותי, הזזתי אותו. גם במקרה הזה לא התלוננתי".

   

  מי היה משחק בתפקיד נעמה קסרי בסרט על חייך?

   

  "ג'ניפר לופז, כי אני הכי היא ואני עדיין ג'ני מהבלוק".

   


  פרסום ראשון: 08.01.19 , 19:14