ראשון 16 ביוני 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  7 ימים • 09.01.2019
  האוזניים של המדינה
  NSO , חברת הסייבר הישראלית המסתורית שהקים שלו חוליו, מונעת פיגועי טרור, מסייעת ללכידת פדופילים ואפילו הביאה למעצרו של ברון הסמים אל צ'אפו. אבל מצד שני, טוענים נגדה שתוכנות הפריצה והמעקב המתוחכמות שלה משרתות משטרים אפלים ואף מילאו תפקיד ברצח העיתונאי הסעודי. בראיון נדיר, המנכ"ל חוליו מכחיש את הטענות ומשיב אש למבקריו: "מי שצריך לפחד זה טרוריסטים, ארכי ־מחבלים וראשי ארגוני פשיעה. שאר הציבור יכול וצריך לישון טוב בלילה"
  רונן ברגמן | צילום: יונתן בלום
  למרות שנולדה כאן והיא פועלת מהארץ, למרבית הציבור הישראלי השם NSO אינו מוכר. אבל בעולם המודיעין והסייבר מדובר בשם שפותח דלתות היישר אל הלשכות של ראשי מדינות, ולא מעטים מהם עושים שימוש נרחב בכלים וביכולות ש־NSO הישראלית מספקת להם. זו גם הסיבה ש־NSO סופגת בשנים האחרונות גם הרבה מאוד ביקורות, השמצות ופרסום שלילי. מאוד שלילי.

  כמה מהפרסומים על אודות NSO קשרו את החברה ומוצריה עם שורה של משטרים רודניים, כולל ערב הסעודית, תימן, מוזמביק, קניה, קונגו, איחוד האמירויות הערביות וגם טורקיה.

  במוצרים ש־NSO יכולה לתת להם - עוד נגיע ליכולות הנרחבות שהחברה הישראלית הצליחה לפתח - אפשר להשתמש גם נגד טרור ופשיעה, אבל גם נגד גורמי אופוזיציה, עיתונאים ביקורתיים מדי, ועוד.

   

  הכתבה המלאה ביום שישי ב-7 ימים

  לרכישת מינוי> http://bit.ly/2JeTfXp