yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: שאטרסטוק
  ממון • 04.04.2019
  על כל דבר שאעשה תמיד יהיה מי שיגיד משהו. אז מה?
  אחרי ביטול הביקור בישראל, קים קרדשיאן ווסט מבטיחה לבוא לכאן בקרוב: "אני אגיע, תרשום" • בראיון לרז שכניק היא מדברת על החיבור עם קרולינה למקה ("אוהבת את כל הקונספט של המותג"), על האימפריה הכלכלית שבנתה ("עבדתי מאוד קשה, אבל העניין בחיים זה לא כמה כסף יש לך") ועל החשש מגיל 40: "אני תמיד יכולה להרכיב משקפי שמש שיכסו את הקמטים"
  רז שכניק

  טילים על ישראל?", תוהה קים קרדשיאן ווסט, "לא־לא, אני לא מפחדת מטילים".

   

  מה זאת אומרת? הרי ביטלת את הנסיעה לישראל אחרי הירי לתל־אביב.

   

  "ברור ששמעתי על הירי והאזעקות, אבל זו ממש לא הסיבה שדחיתי. היו לנו כמה תאריכים אפשריים ופשוט בחרתי לבוא לישראל בהזדמנות אחרת. זה עניין של טיימינג יותר טוב וכמעט כמו תמיד, לוחות זמנים. אני אגיע, תרשום".

   

  רשמתי.

   

  "בהתחלה לא ידעתי בדיוק מי האנשים הטובים בעולם הזה". קרדשיאן ורז שכניק
  "בהתחלה לא ידעתי בדיוק מי האנשים הטובים בעולם הזה". קרדשיאן ורז שכניק

   

  "ואני מזכירה לך שהייתי בישראל בבית לחם (יחד עם בעלה קניה ווסט, ר"ש), הטבלתי את בתי (נורת' ווסט) ואני חושבת שהטיימינג של הביקור המתוכנן יהיה טוב יותר כי אוכל להיות אצלכם עם בני המשפחה שלי וגם להקדיש יותר ימים לטיולים. אני מאוד נרגשת שתהיה לי את האפשרות לבלות יותר בישראל".

   

  לא היה מוזר לך שאת אמורה להגיע למקום שהייתה בו אזעקה מרקטה מתקרבת?

   

  "לא, למה? זה כמובן לא שגרתי, אבל אני מכירה את העולם שבו אני חיה".

   

  כי לנו זה כן היה מפתיע מאוד.

   

  "שפה משותפת". עם בר רפאלי במשקפי קרולינה למקה ברלין
  "שפה משותפת". עם בר רפאלי במשקפי קרולינה למקה ברלין

   

  "אני יכולה להבין, אבל זה לא משנה את המחשבות שלי לגבי הביקור. כבר התכוננתי, יש לי רשימת מקומות שאני רוצה לראות בישראל, אפילו יש לי רשימת מסעדות מומלצות מחברים שמכירים ואני מאוד נרגשת להגיע ולטעום ליטרלי מישראל ומהמסעדות. שמעתי אגב שהן מעולות".

   

  מסכים.

   

  "אז הנה, התחלנו יפה".

   

  לא ברור אם קרדשיאן אכן אדישה לירי על ישראל כמו השרה מירי רגב לרקטה על אשקלון, די ברור שהאיום הכי תכוף על סדר היום שלה הוא לו״ז רווי במיוחד, שיכלול בסופו של דבר את הביקור בארץ, כנראה ביוני הקרוב. וכמו כל דבר שני בישראל, הכל התחיל בבר רפאלי, השותפה בקבוצת הודיס־קסטרו, הבעלים של קרולינה למקה ברלין. "הכרתי את בר כבר לפני כמה שנים דרך חברה שלי לורן שוורץ", מספרת קרדשיאן, "היא גם ישראלית, והיא עיצבה חלק מהתכשיטים שלי. מצאתי עם בר שפה משותפת, היינו בקשר קבוע מאז שהכרנו, שוחחנו מדי פעם על התינוקות והמשפחה, וגם קצת על עבודה, על הפרויקטים שאנחנו עובדות עליהם. באיזושהי הזדמנות היא הראתה לי סרטון שצילמה לקרולינה למקה ובעיניי זה היה מדהים. אמרתי לה שאני רוצה מאוד לפגוש את הבעלים (יוסי גביזון), ובר הגיעה אליי הביתה, הביאה את כולם. אהבתי את המותג, אני חושבת שהוא איכותי, אני אוהבת את כל הקונספט מסביב. רציתי להיות מעורבת בכל זה".

   

  יוסי גביזון, מבעלי קסטרו–הודיס | צילום: אוראל כהן
  יוסי גביזון, מבעלי קסטרו–הודיס | צילום: אוראל כהן

   

  כמעצבת, פרזנטורית, שותפה?

   

  "גם וגם־וגם. בעיקר היה לי חשוב שיהיה לי את הסיי שלי בעיצוב המשקפיים לאורך כל הדרך, מבחירת הצבעים ועד התמהיל של המוצר הסופי. האנשים של קרולינה למקה איפשרו לי לעשות את מה שבדמיון שלי וזה היה סופר־קול מבחינתי. הם היו מאוד מקצוענים, יעילים ומהירים. אני אוהבת את זה שהאנשים מולי מאוד תכליתיים. חוץ מזה, מאוד אהבתי את הרעיון שלא מדובר פה במחירים גבוהים של המוצר".

   

  קרדשיאן תהיה שותפה ב־10% מקרולינה למקה ארה"ב, שכבר העלתה אתר לרשת ובעתיד אמורה לפתוח גם חנויות ברחבי אמריקה. היא חתומה על חוזה כפרזנטורית לשנתיים, עם אופציה להארכה של שנה. לפי מקורות בתעשייה, היא תקבל כמה מיליוני דולרים מעבר לשותפות עצמה. גם לורן שוורץ, מעצבת התכשיטים, השקיעה בחברה ושותפה בכ־5%. "החוזה מקנה לנו אפשרות להשתמש בדמותה של קים בכל המדינות שבהן אנחנו פועלים", אומר יוסי גביזון, "כלומר אוסטרליה, תאילנד, פנמה, מקסיקו, ספרד, אנגליה וכמובן בארץ. יש לנו מו"מ עם עוד 3 מדינות על פתיחת חנויות. אני מניח שייקח לנו כמה שנים להיכנס לשוק האמריקאי אבל יש לנו הרבה סבלנות. אנחנו מביאים איכות גבוהה במחיר אמצע ומקבלים תגובות מצוינות מכל המדינות. בטוח שנחדור לשוק האמריקאי".

   

  ולמה בחרתם דווקא בקים קרדשיאן?

   

  "זה כמו שתשאל קבוצת כדורגל למה הבאת את מסי. היא מקושרת ברמה שלא תיאמן ומצליחה להביא אותנו לממד אחר".

   

  קרדשיאן שמעה על פעילות אנשי BDS, התנועה לחרם תרבותי על ישראל, ומודעת ללחצים שמתעוררים עם כל שיתוף פעולה של כוכבי ענק בדמותה עם מותגים הקשורים לארץ הקודש. "אני לא מתרגשת מכל זה", היא נחרצת, "כבר הרבה שנים שאני משתפת פעולה עם ישראלים בעסקים שונים, לרבות אפליקציות שעניינו אותי. יש ישראלים שעובדים איתי ומלווים אותי עד היום. חוץ מזה, אם היה אכפת לי מכל מה שאנשים כותבים או אומרים, כנראה לא הייתי עושה שום דבר. על כל דבר שאעשה, כמעט, תמיד יהיה מי שיגיד משהו, אז מה?".

   

  זו שעת בוקר קרירה יחסית בלוס־אנג'לס, ובמלון בל אייר המפונפן מתעסקים בהכנות אחרונות לאירוע ההשקה של קרדשיאן וקרולינה למקה ארה"ב, שמרכז עשרות משפיעני רשת בארצות־הברית, ברובן המכריע נשים בגילי 20 עד 30 שמגיעות בשמלות זעירות, למרות שמזג האוויר לא ידידותי, ומסתובבות נרגשות ומצחקקות לקראת בואה של הקרדשיאן. על השולחן בעיקר קפה, פירות יער מוקפדים וכריכונים זעירים שנותרים על הצלחת בשלמותם. קרדשיאן מגיעה כשלצידה פמליה קטנה, היא לבושה בחליפה הדוקה ומרשימה, חייכנית, מאוד מנומסת, מלאת כריזמה. בשעות הקרובות תבצע סבב אינטנסיבי של שיחות בסרט נע, כלומר כמה דקות לבד עם כל משפיענית רשת, כמעט ללא הפסקות, כולל צילומי סלפי מתבקשים מאליהם, שלעיתים נמשכים דקות ארוכות עד שכולם מרוצים, ללא מחאה מצד קרדשיאן או דרישה לעבור במהירות הלאה. היא מאוד מודעת לכוח המצטבר שיש לכל אחד מאנשי הרשתות שהיא פוגשת. "כל אירוע כזה ממלא אותי באנרגיות" היא אומרת, "בסופו של דבר, אם תסתכל על זה כמשהו מעיק, אתה תפסיד. האנשים האלה הגיעו לכאן לדבר איתי על מה שאני עושה, ולחשוב על זה מחמם את הלב שלי. אקדיש להם את מה שהם צריכים. אני למשל מאוד מעריכה את העובדה שאתה, עיתונאי מישראל, הגעת במיוחד מרחוק מאוד כדי לפגוש אותי. זה לא מובן מאליו".

   

  מתברר גם שמילה של קרדשיאן זו מילה. בשעה שאנשי יחסי הציבור שלה דוחקים אותי לעבור לשאלות אחרונות, או לפעמים לשנות נושא כשהם סבורים שזה לא מתאים (מישהו אמר פוליטיקה?), היא מרגיעה ומסמנת להם שזה בסדר. "אם מישהו היה אומר לי לפני 20 שנה שכל זה יקרה לי, הייתי חושבת שהוא הוזה, מדבר שטויות. בחלומות הכי פרועים שלי לא דמיינתי שאגיע למה שהגעתי".

   

  ואוהו, היא הגיעה. בגיל 38 קים קרדשיאן היא אחת מהאנשים המפורסמים בעולם, יש שטוענים שאולי גם הכי מפורסמת, מגלמת את החלום האמריקאי החדש. הכוח המניע שלה טמון ביכולת להגיע לחשיפה של מאות מיליונים ברשתות החברתיות. קרדשיאן מתחזקת 133 מיליון עוקבים באינסטגרם, 60.2 מיליון איש בטוויטר וכ־30 מיליון איש בדף הפייסבוק שלה, דבר שהופך אותה לאחת המשפיעניות הגדולות ברשת. מגזין "טיים" כלל אותה כבר ב־2015 ברשימת 100 האנשים המשפיעים בעולם, במגזין "ווג" תיארו אותה שנה לאחר מכן כתופעת פופ פנומנלית. ההשלכות הכלכליות ברורות. היא יכולה לקבל עד 300 אלף דולר לפוסט מסחרי, למשל, באינסטגרם. שוויה מוערך ב־350 מיליון דולר, "לא רע בשביל אחת שאומרים שאין לה כישרון אה?", היא אוהבת לומר. אבל זה הרבה מעבר לכלכלה נטו. קרדשיאן היא כיום אחת הפנים המזוהות ביותר עם דור הסטורי, קובעת טרנדים אופנתיים, החל בלבוש, דרך איפור, נעליים, אקססוריז, משקפיים כמובן, ועד לתיקונים פלסטיים במראה. כל זה מעלה את השאלה גם על האחריות שיש לה כלפי עוקביה ומעריציה.

   

  יש בני נוער שעלולים, או עשויים, לחקות אותך בהכל. זה גם סוג של סכנה.

   

  "גם אני הייתי מעריצה של אנשים מפורסמים כשהייתי ילדה ונערה, אבל תמיד היה לי את חוש ההיגיון שלי לא לעשות כל מה שהם עושים. הייתי מלאת השראה מדמויות מסוימות, עקבתי תמיד אחרי מה שמפורסמים מסוימים לובשים, אבל הייתה לי גם את הדרך האינדיבידואלית שלי בכל זה, את מה שאני בעצמי רוצה לעשות. הרגשתי מלאת ביטחון ובוגרת, לא נגררת. אני מצפה גם ממי שעוקב אחריי, ואולי מקבל השראה, להקשיב לעצמו, להיות אינדיבידואל בעולם. זה אלמנט מאוד חשוב. אגב, יש גם את הצד השני, אני מאוד קשובה לדעות שונות ברשתות החברתיות כלפי המוצרים שלי, אני לוקחת עצות, וקרה לא פעם ששיניתי או תיקנתי דברים בעקבות הפידבקים שקיבלתי ברשתות. אז אין כאן זרימה לצד אחד בלבד".

   

  נראה שאת ממש חיה את האינסטגרם. זו פעילות שלך בלבד או שיש מי שמסייע?

   

  "אני בלבד מעלה את הדברים. אני כמובן מקדישה לזה מחשבה ואני תמיד משרטטת בראש איך אני מכוונת לעוקבים שלי, כשאני מעלה כל פוסט או סטורי, אבל זה אף פעם לא יותר מדי מתוכנן, ואני לא מרגישה שזה מגביל אותי בצורה כלשהי. אני מנסה לאזן ברשת בין מה שאני עוברת, בין מה שקורה עם המשפחה שלי ובין העסקים. בכלל, אני מציעה לכולם לקחת מדי פעם הפסקה מהרשתות החברתיות, נשימה ארוכה. זה מאוד חיוני".

   

  חשבת למחוק לתקופה את החשבון באינסטגרם?

   

  "לא, זה אף פעם לא עבר לי בראש. אני יכולה להרגיש שדרושה הפסקה, וזהו. למה למחוק? אני חיה את הרגע ויודעת שצריך ליהנות ממנו. לא לוותר עליו".

   

  כמה שעות ביום את צמודה לסלולר?

   

  "אני מניחה שאתה חושב שהרבה, אבל לא. כשיש לך ילדים, אתה לא יכול להרשות לעצמך להיות יותר מדי בטלפון. אם כבר אני שם, אני אוהבת לשחק, לאו דווקא לצלול לרשתות חברתיות".

   

  קים נואל קרדשיאן נולדה באוקטובר 1981 בבוורלי הילס, לוס־אנג׳לס. הילדה השנייה במשפחה, אחרי האחות קורטני, לאמא קריס, אז בעלת בוטיק לבגדי ילדים ואבא רוברט, ממוצא ארמני, מייסד של חברת המדיה והמוזיקה מובי טיונס ועו"ד שהתפרסם כשייצג את כוכב הפוטבול או.ג׳יי סימפסון, חברו הקרוב והסנדק של קים. סימפסון אף יצא מביתו של רוברט קרדשיאן למה שהתפתח למרדף המשטרה המפורסם אחריו, לפני המעצר.

   

  קריס ורוברט התגרשו ב־1991. הוא הלך לעולמו ממחלת הסרטן ב־2003. 4 שנים לפני כן, החלה קרדשיאן לעבוד בחברה של אביה. במקביל, התחברה עם אחת, פריס הילטון, שאותה הכירה מימי בית הספר וכך הגיחה לראשונה לתודעת העולם. ב־2006 פתחה קים, עם אחיותיה קורטני וקלואי, בוטיק אופנה ואקססוריז בשם Dash שנתן לאחיות טבילת אש נכונה בעולם העסקים. בפברואר 2007 התחולל המפץ הגדול בעולמה של קים קרדשיאן, אבל לא מהסיבות הנכונות. סרטון פורנו שצילמה ב־2003 עם בן זוגה הראפר ריי ג'יי דלף - או אולי הודלף, לחברת ההפקה ויויד אנטרטיימנט, המתמחה בתחום. אחרי דין ודברים משפטיים, היא קיבלה תמורת הקלטת 5 מיליון דולר. "אני חושבת שזו הדרך שבה העולם הכיר אותי", התוודתה פעם, "זה לא היה צעד מכוון. למה שמישהו ירצה להזיק ככה למשפחה שלו? הרי זה משהו שאצטרך לחיות איתו כל חיי וגם משהו שאצטרך להסביר לילדים שלי".

   

  בניהולה של אמה קריס ג'נר, המוח היצירתי שמאחורי בני המשפחה, החלו הקרדשיאנס לככב ב־2007 בסדרת דוקו־ריאליטי בשם  Keeping Up with the Kardashian, בהפקת ריאן סיקרסט, שהחלה בימים אלה את העונה ה־16 שלה בערוץ E!, ובמהלך השנים גם הולידה סדרות ספין אוף והפכה את בני המשפחה למגה־מפורסמים. קיילי ג'נר, אחותה למחצה של קים, הפכה במארס האחרון למיליארדרית הצעירה בהיסטוריה, בגיל 21, ארבע שנים לאחר שהקימה את קיילי קוסמטיקס, עוד הוכחה לניהול הכלכלי המופלא של האם קריס ולכישרון המינוף של בנות קרדשיאן.

   

  גם קים קרדשיאן ידעה לנצל את ההצלחה של הסדרה, וב־2008 הפכה לשם המבוקש ביותר לחיפוש בגוגל, אחרי שליטה של בריטני ספירס. היא לא הצליחה לפתח קריירה של שחקנית, כפי שרצתה, אבל הפכה לאשת עסקים מצוינת, מעורבת במגוון תחומים פרט לאופנה וקוסמטיקה, בהם היי־טק ונדל"ן. ביוני 2014 הוציאה את המשחק לסלולר Kim Kardashian: Hollywood. אחרי חמישה ימים הכניס המשחק 1.6 מיליון דולר ואחרי רבעון כבר רשם הכנסות של 43.4 מיליון דולר ו־22.8 מיליון שחקנים. כיום היא בעיקר מרוויחה מחברתKKW BEAUTY, כשלצדה הפעילות כדוגמנית־פרזנטורית, לרבות הפוסטים המסחריים ברשת.

   

  בנית אימפריה כלכלית די מהר. את חושבת לפעמים במונחים של "אני עשירה ויכולה להשיג הכל"?

   

  "זה לא עובר לי בראש. אף פעם לא הייתי במנטליות כזו של 'אני יכולה להשיג מה שאני רוצה'. אם כבר, אני חושבת איך אני יכולה להחזיר משהו לקהילה. בזה אני גם גאה. יש דברים שמתפרסמים שאני עושה, הרוב לא. העניין בחיים זה לא כמה כסף יש לך. אני מרגישה מבורכת שהגעתי למקום כזה ועבדתי מאוד קשה בשביל זה".

   

  במקביל לכוורת הכלכלית המוצלחת שבנתה, קרדשיאן המשיכה להתפרסם גם בזכות חייה הסוערים. היא התחתנה בגיל 19 עם המפיק המוזיקלי דיימון תומאס, במה שהסתיים אחרי 4 שנים. ב־2010 נישאה בחתונה מתוקשרת לכדורסלן קריס המפריז, ושם זה כבר החזיק 72 יום בלבד, כשהמפריז מאשים שהחתונה הייתה תרמית למטרות פרסום בלבד. החיבור הבא של קרדשיאן, עם אייקון המוזיקה קניה ווסט, מחזיק עד היום. בתם הבכורה נורת' נולדה ביוני 2013 והשניים נישאו ב־2014. בדצמבר 2015 נולד לבני הזוג בן, סיינט. אחרי הלידה השנייה, הרופאים ייעצו לקרדשיאן לא ללדת יותר בגלל בעיות רפואיות, ובתם השנייה, שיקגו, נולדה לאם פונדקאית בינואר 2018. בני הזוג מצפים לילד נוסף מאם פונדקאית. "וזה מרגש מאוד", היא אומרת, "אנחנו מאושרים".

   

  אבל הפרסום והעושר מביאים איתם גם רגעים טראומתיים. אחד מהם נרשם באוקטובר 2016, כששודדים חדרו לחדר המלון שבו שהתה בפריז, קשרו את ידיה ורגליה, חסמו את פיה ושדדו תכשיטים במיליוני דולרים. קרדשיאן ההמומה שוחררה לבסוף וחזרה מיד הביתה, שם שהה לצידה קניה ווסט שבהמשך סבל מהתמוטטות נפשית שנקשרה גם לטראומה שעברה רעייתו. "זו הייתה חוויה משנה חיים", אמרה כחצי שנה אחרי, "לא מאחלת את זה לאיש. אני מרגישה שבורכתי כי יצאתי בריאה ושלמה".

   

  כששמעת על הירי לתל־אביב, ממש סמוך למועד הביקור המתוכנן שלך, צפו זכרונות מהיום הקשה בפריז?

   

  "לא ממש. אתה תמיד צריך להיות מודע לסביבה שלך, לביטחון שלך, ויש סביבי מי שדואג לזה, צוות אבטחה שאני מאוד סומכת עליו. בשום שלב הזיכרונות האלה לא התערבבו אחרי מה שקרה בישראל, ואין לי שום רתיעה מלהגיע אליכם. אני לא פוחדת מכל זה. אני מאמינה שהגורל שלך הוא הגורל שלך, אבל ברור שאני רוצה שתהיה מסביבי הגנה ושארגיש בטוחה".

   

  בסופו של דבר גם חזרת לבקר בפריז. אמיץ מצידך.

   

  "אני אוהבת את העיר הזו. לא היה קשה לחזור".

   

  צהריים במלון בל אייר, והעיניים מופנות למלכה־האם של המשפחה, קריס ג'נר (63), שמספרת כי גם היא מתכננת להגיע לישראל, "אם כי לא בטוח שבמועד המתוכנן של קים", ומבקשת ממני רשימת מסעדות מומלצות. בינתיים נכנסת למתחם גם בתה הבכורה של קים, נורת' ווסט, ואנשי הפמליה מבקשים לא לצלם את הילדה בת ה־5. הקווים האדומים של המשפחה עוברים בדיוק שם.

   

  אז איך זה להיות קים קרדשיאן?

   

  "הממ".

   

  שאלתי פעם את בריטני ספירס איך זה להיות בריטני.

   

  "ומה בריטני ענתה?"

   

  שהיא לפעמים חיה בהכחשה שהיא אדם מפורסם ושהייתה רוצה יותר פרטיות.

   

  "אני חושבת שזה מעולה להיות אני, ואני מאושרת להיות אני. לא חלמתי על זה. אני אף פעם לא רוצה להיות קורבן, אני חושבת שאני חיה חיים מדהימים. ידעתי למה אני נכנסת כשרציתי להיות בביזנס, ואני בסדר עם זה. אם אתה עובד קשה ומסביבך יש אנשים טובים, הכל מסתדר. אולי בהתחלה לא ידעתי בדיוק מי האנשים הטובים בעולם הזה, והייתי צריכה לנווט ולטעות, אבל בסוף יש לי את המשפחה התומכת, וזה מאוד חשוב".

   

  את לא מרגישה שהפרסום פוגע בחיים שלך?

   

  "זה קורה לעיתים, אבל אני לא אבוא ואתלונן כאן שהחיים שלי נוראיים וכמה רע שאין לי פרטיות. אני לא מאלה. אני חיה מצוין".

   

  כשאת ברחוב, את לא רוצה להיות לפעמים אלמונית?

   

  "יש רגעים כאלה, אבל זה לא יהרוס את היום שלי. להפך, אם אני במצב רוח רע זה מה שיכול לעשות אותי מאושרת. אני מלאת תודה על מה שקורה. פרטיות? אני פשוט יכולה לשבת בבית".

   

  הגעת לנשיא דונלד טראמפ כדי להשיג חנינה לאסירה אליס ג'ונסון, שהורשעה ב־96' בעבירות סמים. איך היה להיות בבית הלבן?

   

  "זה היה רגע גאה מאוד מבחינתי, לעזור לה. הנשיא פתח את ליבו אז, ואני מוקירה לו תודה".

   

  קניה הצהיר שהוא ירוץ לנשיאות.

   

  מחייכת: "קניה אמר, כן. לא יודעת. הבחירות הבאות ב־2020, וזה לא עומד לקרות לדעתי".

   

  חשבת פעם לתרגם את כל ההשפעה שלך לפוליטיקה? אולי תהיי הנשיאה הראשונה בארה"ב?

   

  "הו, נתת פה חתיכת הכרזה. להיות נשיא ארצות־הברית זה הג'וב הכי קשה בעולם ואני לא חושבת שאני רוצה בשלב הזה תפקיד כזה מלא מתחים".

   

  לא רוצה להרוס לך אבל את מתקרבת לגיל 40. הגיל מטריד אותך?

   

  "אני תמיד יכולה להרכיב משקפי שמש שיכסו את הקמטים. ככל שאני עולה בגיל, משקפי השמש גדלים".

   

  פאנץ' לא רע.

   

  "הגיל לא מטריד אותי, אחותי קורטני עומדת להיות בת 40 החודש ואנחנו מתכננים מסיבה גדולה. היא לא רוצה לראות את המספר 40 בשום מקום ואמרתי 'אוקיי, אני מבינה'. אבל אז אמרתי לה: 'אל תפחדי להיות בת 40, את נראית כל כך טוב ב־40 שלך'. זה אולי לא הכי נעים להתבגר אבל אני נרגשת לראות את הילדים שלי גדלים. זה כן קצת מטריד אותי להיראות יותר מבוגרת, אבל אני לא מפחדת להזדקן. הבנת את ההיגיון?"

   

  קים קרדשיאן ווסט

  גיל: 38

  שווי מוערך: 350 מיליון דולר

  הסכום שהיא מקבלת לכתיבת פוסט מסחרי: 300 אלף דולר 

  עוקבים אחריה: 133 מיליון איש באינסטגרם, 60.2 מיליון בטוויטר, כ־30 מיליון בפייסבוק

   


  פרסום ראשון: 04.04.19 , 19:08
  yed660100