ראשון 12 ביולי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: גבריאל בהרליה
  חדשות • 23.04.2019
  "למה אסור לי להגיד שנטע שמנה?"
  דורין אטיאס מדברת על הכל • על הסלביות שנעלבות ממנה ("זה כולה בגדים, כפרה"), על נטע ברזילי ("עלית בבגד ים ועם 70 טון גרביונים להוריד את הצלוליטיס") ועל הדיכאון אחרי לידה ("חוויה מורכבת")
  יהודה נוריאל

  דורין אטיאס היא גורו האופנה, הביץ' האכזרית, מאלפת הדרקונים, מי שמעבירה תחת לשונה החדה כתער - והמצחיקה מאוד, אין להכחיש – את מיטב סלבס ארצנו. והיא לא מבינה ממה הם כל כך נעלבים.

   

  "זה כולה בגדים, כפרה על החיים שלכם", היא מסבירה בראיון שיפורסם מחר במוסף "7 לילות", "ואם אני חושבת ש'התלבשת כמו קטלוג של טמבור', אז וואלה, תמנני יותר בצבעוניות והכל יהיה בסדר. אבל זה שאת לוקחת את המעיל המנומר שלך עד עמקי־עמקי נשמתך? הרי עוד שנה תפני את הארון ותתרמי את המעיל הזה לוויצו. אבל זה מעיל המריבה! מהמעיל הזה נשרטת מדורין! המעיל שלימים יהיה בשקית זבל בבגאז'". בראיון ללא פילטרים מדברת הפרזנטורית החדשה של "המשביר" על הדיכאון שאחרי הלידה. "למה התחתנת? כי מתחתנים. למה היריון? כי נכנסים. היום הייתי שואלת את עצמי מראש את השאלה האם אני רוצה ילדים? ומה הייתי עונה? לא יודעת. אני רק יכולה להעריך מאוד נשים שכבר שואלות אותה היום. ותקשיב: זה הקרע האמיתי בשיח הציבורי. מכניסים כל דבר להגדרות כלליות. ואז יש כל מיני פורומים וקהילות של נשים, ש'לא מבינות איך את מעזה להגיד, רוצה ילדים או לא'. לא מדברת עליכן! מדברת עליי. אני מדברת רק בשם עצמי. ואצלי החוויה הייתה מורכבת". כמו כן, מדברת אטיאס על הדיון סביב דימוי הגוף והתמונה של נטע ברזילי בבגד ים. "דברו איתי ביום שתפסיקו להניף דגל על נטע בבגד ים! ממה כל כך התרגשת, נשמה, שעלית בבגד ים, עם שתי כוסיות דקיקות לידך, ושמו עלייך פריאו, וכולך עם 70 טון גרביונים להוריד את הצלוליטיס? ולמה אסור לי להגיד 'שמנה'? למה לך מותר להגיד שאני לא אוכלת, ולי אסור להגיד לך 'שמנה'? למה אני צריכה להגיד, 'אישה מלאה'?"

   

  הראיון המלא מחר במוסף "7 לילות"

   


  פרסום ראשון: 23.04.19 , 23:19