שישי 23 באוגוסט 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  העלוקה
  24 שעות • 14.05.2019
  העלוקה: מחכים לדוז פואה
  צחי קומה

  ארז טל ובר רפאלי תופסים רגע של מנוחה בין החזרות לחצי הגמר הראשון של האירוויזיון שהתקיים אמש ודואגים שתישארו מעודכנים. לצד התמונה שלו כתב טל "איפה כולם?". רפאלי סמכה על כך שתמונה אחת שווה אלף נצנצים

   

  אביבית בר זוהר ציינה יום הולדת 37, וכמו שאתם מנחשים, עשתה את זה בענק. כוכבי הביצה שהוזמנו לדירתה במגדלי YOO נהנו ממסיבת קונספט טרופית בסגנון זנזיבר, עם בחורות ששזרו זרי פרחים, מגשי פירות שהשתלשלו מהתקרה ואפילו עמדת מסאז' לכפות הרגליים. היו שם אייל גולן ודניאל גרינברג, ישראל אוגלבו וקארין סנדל, מיכל הקטנה וניר וייצמן, אורי לייזרוביץ', אמירה בוזגלו ועוד. גם כחולי המדים הגיעו לאירוע וביקשו להנמיך את המוזיקה. לא פעם אחת, פעמיים | צילום: אמיר מאירי Pplus

   

  עד כמה זה רציני בין אייל גולן ודניאל גרינברג? בני הזוג התארחו בתוכנית "מנטה" של ירון אילן ברדיו ירושלים. במהלך השידור שאל המנחה את גולן אם ההצהרה שנתן בעבר, שלעולם לא יתחתן שוב, עדיין בתוקף. והזמר מיהר להשיב: "אי־אפשר לדעת, במידה שזה ימשיך להתקדם בקצב הזה, אז תהיה חתונה". ועוד לפני השידור הציע מנכ"ל התחנה, גדי קסטיאל, לדניאל להגיש תוכנית על העצמה נשית. לא רק שהיא אמרה כן, תוך כמה דקות היא נכנסה לאחד האולפנים ועשתה פיילוט.

    

  ירדן הראל נכנסה למעלית ובעקבות תקלה במערכת החשמל נתקעה בתוכה בלי אפשרות לצאת. הראל, שהודתה בעבר שהיא לא בדיוק מעריצה של מעליות, שמרה על קור רוח, יצרה קשר עם החברה שאחראית להפעלה וחולצה כעבור חצי שעה.

   

   

  צילום: מוטי לבטון
  צילום: מוטי לבטון

   

   

  זה שיר פרידה: אחרי שנה וחצי של זוגיות, שכללה שפע של חופשות בחו"ל והופעות באירועים של הביצה, כוכב הנוער והזמר רועי סנדלר ואמה איתן כבר לא ביחד. מקורבים לשניים מספרים כי ההחלטה להפריד כוחות התקבלה ביחד.

   

   

  בביקורה האחרון בישראל לפני כמה ימים, הזמרת גליקריה נענתה להזמנה להעלות עוד הופעה נוספת לילדים בסיכון בנוסף לזו שכבר נקבעה לה, מה שחייב אותה להישאר לילה נוסף במלון. כאשר מנהלי העמותה באו להודות לה ולשלם על ההוצאות הנוספות, גליקריה אמרה תודה רבה אבל לא תודה, וביקשה ממנהלה, ציון קדם, לסגור את החשבון. "ההופעה שלי למען הילדים כוללת את כל ההוצאות", הסבירה לנציגי העמותה הנדהמים. יפה.

   

  לראשונה מאז שביטלה במפתיע את האירוסים לעוזי אזולאי, ראינו את מאיה בוסקילה באירוע של הביצה. זה קרה בהשקת קולקציית החליפות של רנואר, שאליה הגיעו הפרזנטורים של המותג יהודה לוי, ניבר מדר, עדן פינס, גפן ברקאי, יעל שלביה ואייל ברקובר וגם אסף גורן, טום אביב ונועה קירל (עם בוסקילה בתמונה). 

   

  צילום: דודי פרץ
  צילום: דודי פרץ

   

   

  קסניה טרנטול, הלן הוד, ירדן ויזל, שני גולדשטיין ורבים אחרים הגיעו אתמול בבוקר להשקת חנות הדגל של NYOU בקניון אילון. גם לאה שנירר הייתה שם, וכאשר חזרה למכוניתה בסיום האירוע גילתה שיש לה פנצ'ר.

   


  פרסום ראשון: 14.05.19 , 19:20