רביעי 15 ביולי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: אורן אהרוני
  24 שעות • 14.05.2019
  מתלבשים על קובי
  ארבעה מעצבים ישראלים קיבלו על עצמם את האתגר: כך היינו מלבישים את קובי מרימי לאירוויזיון (אם היו מבקשים מאיתנו). ההצעות: מטי־שירט צבעונית ועד שילוב של בלייזר וטוניקה
  סהר שלו

  אחת השאלות המסקרנות סביב הופעתו של קובי מרימי באירוויזיון היא מה הוא ילבש על הבמה כאשר ישיר לעיניהם של מאות מיליוני צופים ברחבי העולם. בספוט הזה, שיועבר בשידור חי לעשרות מוקדי שיפוט באירופה, מרימי מתחרה לא רק באיך שהוא נשמע אלא גם באיך שהוא נראה. ברקע כמובן יהדהדו בזיכרון הקולקטיבי שלנו, הישראלים, גם כל התלבושות של הזמרים, הזמרות והלהקות שייצגו את המדינה לאורך השנים ונכנסו לפנתיאון האופנה המקומי: שמלת ה"משכית" של אילנית, הבגדים של יזהר כהן, העיצובים של דורין פרנקפורט ללהקת חלב ודבש ולעופרה חזה, החליפות הבוכריות של ירון מינקובסקי לאורנה ומשה דץ, וכמובן דנה אינטרנשיונל שלבשה את שמלת הנוצות המפורסמת של ז'אן־פול גוטייה.

   

  ביקשנו מארבעה מעצבים ישראלים לפנטז על איך הם היו מלבישים את נציג ישראל לאירוויזיון: המעצב הוותיק דורון אשכנזי ושלושה צעירים: אלירן נרגסי, אריאל בסן והצמד ענת משולם ודור חן (שמאחורי המותג Holyland Civillians). לכולם מגיע דוז פואה מבחינתנו. קובי, מה אתה חושב?

   

  WEB
  WEB

  WEB
  WEB

   

   

   

   

   

   


  פרסום ראשון: 14.05.19 , 20:13