yed300250
הכי מטוקבקות
  אופירה אסייג | צילום: רונן פדידה
  7 לילות • 21.05.2019
  מקום 15 - אופירה אסייג
  היא אוהבת להביס את המתחרים שלה, מנצלת 30 שעות ביממה, מתקרבת מחדש לבעלה בנפרד ואם הם יחזרו היא תתחתן איתו שוב, אבל אופירה אסייג לא מאמינה שתהיה סולחה גם עם ראש הממשלה ורעייתו
  רז שכניק

  אין רגע שקט בישראל כמו שישי אחר הצהריים. אחרי ניקיונות, לפני ארוחות. דממה נעימה פלוס שנ"צ אם יש לכם מזל. כלומר, עד שהגיעה אופירה אסייג עם אייל ברקוביץ' והחייתה משבצת שידור שעד אז איכלסה טבחים דרג ג' שהקפיצו על המחבת נסיכת הנילוס. מעבר לרייטינג שהמריא ברצועה מתה, התוכנית 'אופירה וברקוביץ' יצרה באזז, המון באזז. חיובי או שלילי, להם זה בכלל לא משנה.

   

  בעידן הפוליטיקלי קורקט היה בזה משהו מרענן, ובכל זאת, מעורר לא מעט ביקורת. רק תזכרו באמירות שנזרקו לעבר סתיו סטרשקו, ההערות על חברי הכנסת הערבים והראיון הסוער עם מני נפתלי. וכשהם לא מדליקים מדורות, פ'ירה נוהגת בדרך לתוכנית של השניים ברדיו, מעלה את הסטורי המיליון שלה היום, מכינה (ומתעדת) ארוחה לילדים ופוקדת עוד אירוע.

   

  הוקלט באולפני הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה

   

  אז איך ברקו נעדר מהרשימה? הוא אמנם הפרטנר לפרויקטים הגדולים (בהם גם תוכנית על המונדיאל וכמה קמפיינים), אבל אסייג מככבת ברשתות החברתיות ומסוקרת הרבה יותר בתקשורת - הפרידה מבעלה השנה, החברות עם אייל גולן, המלחמה והשלום עם מירי רגב והנוכחות הקבועה בהשקות העניקו לה עוד הרבה נקודות בדירוג. בקרוב תהיה לשניים עוד תוכנית ב־HOT, מה שיחזק אותה (וגם את ברקו), כל הדרך לדירוג בשנה הבאה.

   

  אופירה, קודם כל, ברכות.

   

  "זה מאוד מרגש אותי וזה בהחלט כבוד. מתברר שעל עבודה קשה בסופו של דבר יש הערכה ואני עובדת מאוד קשה. אני חושבת שאני בין הבודדים בעולם שיש להם 30 שעות ביממה ולא 24".

   

  וכל זה עוד בפרה־פריים.

   

  "אתה רואה, מתברר שהפרה־פריים גם לפעמים יכול להכתיב קצב. עובדה שלפני הבחירות היינו זירה פוליטית מאוד משמעותית ולך תדע לאן נגיע. אני מודה לאייל ברקוביץ' החצי השני שלי. ב־1 ביוני אנחנו 13 שנים יחד, זו עבודת צוות. מקווה שנזדקן יחד בתקשורת. עברנו המון יחד, ואנחנו משלימים אחד את השני. אין עוד פרשן כמוהו בארץ, הוא צבעוני, מעניין, דעתן ומיוחד".

   

  יש לכם מתחרים חדשים, רני רהב ושרון גל.

   

  "זה אומר משהו כשקמים כל כמה חודשים מתחרים חדשים. חלק נפלו, אחרים נעלמו, אבל בסדר, יש מקום לכולם ומי שמכיר אותי ואת ברקוביץ', אנחנו ווינרים ולא רק אוהבים לנצח את האויב, אלא להביס אותו. זו עבודה מאוד קשה. תקופת הבחירות העלתה לנו את רף התוכנית למרואיינים מהשורה הראשונה וצריך לשמור על רף כזה".

   

  אבל לא אמרת את דעתך על התוכנית של רני ושרון.

   

  "לא מעניין כי לא ראיתי. מדברת רק על אופירה וברקו".

   

  נעלבת שראש הממשלה ורעייתו הגיעו אליהם ואליכם לא?

   

  "אם ראש הממשלה והאישה שלו מנסים להתחרות בנו, זה אומר הכל. אני מתבאסת רק אם אחד הילדים שלי מזיל דמעה כשהוא חוזר לבית הספר".

   

  בנאלי, אבל איך באמת יש זמן לילדים עם עומס כזה?

   

  "שאלה אותי אחת החברות, 'איך יש לך זמן לקום ברבע לחמש, לתקתק לילדים ארוחת בוקר, לשים אותם בבית הספר כשהם מדוגמים, מתוקתקים, וקופסת האוכל שלהם מצוירת, אחר כך בחדר כושר, ואז לקשת ולוואן ולבשל ארוחת צהריים' - והם כל יום עם ארוחה חמה שאני מבשלת. אחר כך חוגים ורדיו ומקלחות, שיעורים, מבחן גדול שהיה לאמילי, ובערב, אם יש לי זמן, אני קופצת לאירועים. אני אופירה אסייג בע"מ.

   

  "הכל תלוי בגישה ואיך אתה מסדר את לוח הזמנים שלך, אם צריך אני מכניסה עוד שני פרויקטים. קודם כל הילדים, ואחר כך העבודה ואין אמא שרואה את הילדים שלה יותר ממני, אלא אם היא לא עובדת. המקום היחיד שאני נחה בו זה באוטו, כשאני שומעת מוזיקה. איך אני אוהבת! לא עונה לשיחות טלפונים ולא מדברת עם אף אחד, מוזיקה ונסיעה רגועה".

   

  מה את שומעת חוץ מאייל גולן?

   

  צוחקת. "אמילי אוהבת את הפלייליסט של דיוויד גואטה ומרשמלו ואדל. היא מחליטה על הכל, 'אמא שימי לי את דואה ליפה'. בזכותה אני יודעת שיש עוד מוזיקה בעולם חוץ מאייל גולן, מודה".

   

  בחופשה המשפחתית שלכם בחו"ל בפסח, היה שם איתכם אחד בשם גילי מנקין, בעלך.

   

  "הופה־הופה. כן. החופשה הייתה מאוד משפחתית והכל היה למען הילדים, לתת תחושה שבפסח אמא ואבא ביחד, וזה מאוד קירב בינינו ויש מקום לאופטימיות. הנה קיבלת מה שרצית".

   

  אז חזרתם?

   

  "אנחנו בכיוון הנכון, עברה על שנינו שנה מאוד־מאוד קשה והנסיעה הזו מתחילה לחבר בינינו מחדש".

   

  חיים כבר יחד?

   

  "סוג של. הילדים רואים אותנו יחד והוא הרבה יותר בבית וקידוש ושישי ושבת. מתחילים להרכיב את הפאזל עכשיו מחדש. אם נחזור רשמית כמו שצריך לחזור, אנחנו נתחתן מחדש".

   

  מה קרה לפרסומת שצילמתם עם רונאלדו לחברת HOT? למה היא לא עלתה?

   

  "כמו שזה נראה כרגע, אני לא יודעת אם הפרסומת תעלה. טסנו, הצטלמנו, הכרתי את רונאלדו מקרוב, קיבלנו את הכסף על הפרסומת ומחכים שהיא תעלה. האם היא תעלה? אני לא כל כך אופטימית. מחכים למוצא פיה של מנכ"לית החברה, טל גרנות. ההחלטה בידיה בלבד. בעולם, הפרסומות שלו עלו - והחוזים איתו חודשו".

   

  את פעילה מאוד באינסטגרם. עד כמה זה מוציא ממך אנרגיה?

   

  "חייבת לומר שככל שמספר העוקבים עולה, וזה כבר 140 אלף, יש לך יותר עבודה כי אתה מקבל הצעות עבודה לפרסום ואנשים רוצים שתתייג אותם, ועל כל תמונה יש יותר תגובות, חלקן טובות, חלקן לא, והערות. לכל אחד יש מה להגיד. אני מאוד בעניין, מתעדת הכל, כולל פדיחות, כמו שנפלתי בבריכה. האינסטגרם שלי נותן תמונת מצב למה שאני עושה ונהיה חלק מהעבודה שלי. זה כלי חזק מאוד".

   

  את לא מרגישה משועבדת לזה?

   

  "אני משועבדת רק לילדים שלי. יום אחד לא העליתי תמונות מהבוקר עד הערב אז מישהו כתב לי, 'אופירה את חיה?' אז וואלה הם משועבדים יותר. אחד החברים שלי אמר לי שכשהייתי בחו"ל, הוא היה קונה גרעינים ובירה, יושב רגל על רגל ומציץ בסטורי שלי, שיש לו סדרה, התעלפתי".

   

  ולאמילי?

   

  "יש לי חדשות, פתחתי לה אינסטגרם אחרי משא ומתן קשוח עם אבא שלה. הוא לא רצה אבל אמר, 'זה שתי אופירות, בלתי אפשרי לנצח'. פתחתי לה גם מיוזיקלי ואני מאשרת את הכל לפני שעולה. כשהיא ישנה אני לוקחת את הטלפון ובודקת אם הכל בסדר שם. מחטטת לה באישורה".

   

  אחרי הסולחה עם מירי רגב, אתן חברות?

   

  "עוד לא, למרות שהיא עשתה סטורי עם אמילי. אנחנו רוצים להזמין את מירי לקידוש והיחסים הרבה יותר מכובדים ביני לבינה. עם ביבי ושרה נראה שזה נושא שלא יסתדר לעולם".

   


  פרסום ראשון: 21.05.19 , 18:55
  yed660100