yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: זוהר שטרית
  7 לילות • 25.06.2019
  מסלול טאלנט
  יהונתן מרגי התכונן כל החיים לרגע שיהפוך לכוכב הכי גדול בארץ. הוא למד כדורגל, בלט ומוזיקה, כתב אלפי שירים שמחכים במגירה, וכמעט ניצח ב'הכוכב הבא לאירוויזיון'. בגיל 19 בלבד ועם מגה־להיט מאחוריו, הרגע שלו הגיע. בראיון בכורה הוא מספר כיצד שומרים על שפיות כשמעריצות נשכבות לך מול האוטו, מה המשמעות של להיות החייל הראשון במסלול הסלבס של צה"ל, ואיך זה לנהל מערכת יחסים עם נועה קירל כשבקושי אפשר לצאת מהבית
  רז שכניק | צילום: זוהר שטרית

  "תראה שם, קבוצה של ילדות בשעה שלוש, הן מתלבטות אם לגשת", מצביע יהונתן מרגי כשאנחנו יושבים בבית קפה באזור כיכר המדינה בתל־אביב, שהופך בכל דקה שעוברת למקום התכנסות עבור כנופיות מאורגנות של בנות עשר דרך הווטסאפ הכיתתי. "אני רואה אותם בכל מקום, יודע לזהות מי עושה לי עכשיו פייסטיים ומי מצלם רגיל, לפי איך שהעיניים שלהם זזות".

   

  שתי דקות אחר כך הוא אומר, "תספור עד שלוש, תראה שהבחורה הזאת באה לבקש סלפי". הוא צודק. על פניו, לא הייתה שום דרך לדעת את זה, אבל שנה אחת בלב הביזנס הפכו את מרגי לליאור סושרד של קריאת מחשבותיהן של מעריצות. וככל הנראה, לכוכב הפופ הכי גדול היום בארץ.

   

   

   מה גילויי ההערצה הכי מטורפים שעברת? רוד סטיוארט למשל סיפר פעם שחיכו לו שתי בחורות עירומות במקלחת.

   

  "אני חוזר בסוף היום לחברה שלי ולא למלון עם שתי בחורות עירומות. אבל בהופעות שוכבים ילדים על הכבישים כדי שלא ניסע ושוברים את הדלת של הוואן. פשוט מרביצים לוואן שאני נמצא בו כדי שאצא. קרה פעם שזרקו בקבוקי זכוכית על הצוות מהגג רק כדי שיהיה איזשהו קשר אליי. כל הזמן קורים דברים כאלה. רודפים אחריך. אם אני הולך ברחוב יש ילדים שמתחבאים ויוצאים פתאום או שהם מוציאים טלפון ופשוט מצלמים. פעם היה צלם פפראצי ברחוב והוא היה מעביר לגופי התקשורת, וכל אחד היה מציע מחיר. היום כל טלפון הוא פפראצי ויש מיליוני אנשים".

   

  הרגשת פעם מאוים?

   

  "כן. להרבה אנשים יש אינטרסים לגביי והם רוצים הרבה דברים, ואתה אף פעם לא יכול לצאת לא בסדר. אתה חייב לרצות את כולם. כשיש מסות של אנשים שיושבים עליך זו הרגשה של איום. זה קורה מאתיים פעם ביום. אנשים שמאיימים ויכולים להשיג בכוח מה שהם רוצים כדי להגיע אליי. לפעמים הם רוצים לפגוע בך".

   

  מישהו פעם ניסה להרים יד?

   

  "אנשים דוחפים הרבה. לפעמים אלפי אנשים - בעיריות, ימי סטודנט. בדרך לבמה אנשים רוצים להצטלם וזה מתחיל מהשומרים שבאים עם הילדים שלהם. הרבה פעמים אני שואל את עצמי אם הם באו לשמוע אותי שר או באו לצלם, שזה גם בסדר".

   

  סטירה, בוקס בעיטה בגב?

   

  "גם את זה הרגשתי, ואני מבין מאיפה זה בא ואני לא נותן לזה להשפיע עליי. כל המקצוע הזה מטורף. אני כל יום בסכנת חיים, כולל טלטולי מכוניות. אתה בסיטואציות מאוד מלחיצות נפשית. שמים אותך באיזה מקום וכולם צובאים עליך. אנשים ממשמר הגבול מלווים אותך ותוך כדי מצלמים לילדים שלהם. נהיה סיר לחץ לפעמים גם מאחורי הקלעים. אבל בסדר, עוברים. אתה יודע שזה בא ממקום של הערצה. אם הייתי חושב שרוצים להרביץ לי הייתי נמצא במקום נפשי אחר".

   

  מהטרדות מיניות סבלת?

   

  "כל הדברים האלה שאתה עובר ואנשים שקופצים ונוגעים, משפטית אני יכול להגיד שזו הטרדה מינית אבל אני יודע שזה מאהבה. שולחים ידיים, כן, אבל צריך להבין, אני מדמיין סיטואציה בראש שאני עובר בהמון והוא נוגע בי ואני לא באמת מרגיש נפגע מזה".

   

  × × ×

   

  לפני שנה הוא נשאר לנקות את הקונפטי כשהכריזו על נטע ברזילי כזוכה ב'הכוכב הבא לאירוויזיון', למרות שהיה הפייבוריט לכל אורך הדרך. ובצדק. למרגי יש את כל מה שצריך: קול, כישרון ריקוד, נוכחות, יופי, סטייל, כריזמה, וגם כישרון מוזיקלי. הוא כותב שירים מגיל 13, כשבמגירה שלו ממתינים אלפי להיטים בפוטנציה. בערך באותו גיל כבר התחיל ללמוד ברייקדנס ומחול. "האם אני יודע לעשות פירואט? תרשום שעשיתי לך תוך כדי הראיון", הוא מציין. וכשאני שואל אם הוא בילי אליוט הישראלי הוא טוען שהוא יותר בילי אייליש.

   

  אמא שלו זו מיטל טרבלסי, שזכורה מהביצוע ל'הו רב חובל' אחרי רצח רבין - זמרת שסומנה לגדולה אבל לא התפוצצה כמו שציפו. אבא שלו, פדי, היה מוזיקאי שהוציא אלבום והפך עם השנים ליועץ מיתוג. "אבל אין מה למתג", אומר יואב גרוס, המנהל שלו, כמו גם של סטטיק ובן־אל וסטפן. "מרגי כל כך מוכשר שכל מה שאני צריך לעשות זה לא להפריע לו".

   

  שנה אחרי 'הכוכב הבא', אין למרגי סיבה להרגיש מקום שני של אף אחד. יש לו להיט ענק, 'הזוג הזה', שכתבו לו סטטיק וג'ורדי, הוא כוכב הפסטיגל האחרון, ומתחזק זוגיות עם הכוכבת הכי גדולה בארץ, נועה קירל. עכשיו הוא גם מוציא שיר חדש בשם 'אני לא אני', שאם הוא לא הופך להיות הלהיט של הקיץ אנחנו באמת סובלים מבעיות אקלים קשות.

   

  חוץ מזה, מרגי, יליד שנת 2000 וצעיר באופן מקומם, מחזיק בטייטל מרשים נוסף: הוא החייל הראשון שמתגייס למסלול הטאלנטים החדש של צה"ל, תוכנית עם הקלות משמעותיות בשירות שנועדה לאפשר לסלבס צעירים להמשיך בקריירה, ולצה"ל - למנף את תהילתם. בת הזוג נועה קירל, שחגגה לא מזמן 18, עשויה להצטרף אליו בקרוב. שימו קצת נצנצים על הדקרון, בפקודה.

   

  איך הכרת את נועה?

   

  "הכרנו בסטודיו לריקוד בחזרות ראשונות לפסטיגל, לפני שנה. הכרנו גם קצת לפני זה כי הופענו באותם מקומות אבל לא הספקנו לדבר. שם הכרנו באמת, נדמה לי שהיא הייתה עם חבר אבל בדיוק בסוף. התחלנו לדבר, וזו תחושה שאתה לא יכול להסביר. מהרגע הראשון לפעמים יש לך חיבור עם בנאדם ואתה יכול לנסות לפרט אבל זה לא ממש מוסבר. בלי ששמתי לב, דיברנו שלוש שעות כבר בפעם הראשונה. היו חזרות אז היינו צריכים להפסיק".

   

  על מה דיברתם?

   

  "(צוחק) רוצה גם לבוא לישון איתי?"

   

  לא ממש.

   

  "טוב, לא באמת זוכר כי זה לא מאוד שינה באותו רגע. היא הייתה במקום אחד ואני באחר אבל הלב שלי ידע שמתישהו בחיים שלי אני אהיה איתה כי אין מה לעשות. זה היה טהור ובריא. אמרתי אין מצב שאני מוותר על הדבר הזה".

   

   

  לא היה דייט ראשון. עם נועה קירל צילום: ניר פקין
  לא היה דייט ראשון. עם נועה קירל צילום: ניר פקין

   

  מה תפס אותך בה?

   

  "הכל, מהאור שהיא מכניסה למקומות שהיא באה אליהם והאווירה שהיא מביאה איתה והיופי שלה. קשה להסביר".

   

  איך זה נמשך משם?

   

  "נפגשנו כל יום בפסטיגל, נורא אינטנסיבי. לא הייתה לנו ברירה אלא להיות ביחד אז אתה מכיר עוד יותר טוב ועוד יותר טוב. ועם הזמן היא נפרדה מהחבר שלה, אני כמה חודשים לפני נפרדתי מהחברה שהייתה לי. זה היה נורא בהדרגה. ידענו שיש ניצוץ ורק לאט־לאט הבנו שאנחנו ביחד. המחשבות שכולם מסתכלים עלינו תמיד היו. בסופו של דבר היה רגע שאמרנו 'פאק איט', על כולם. האהבה שלנו אמיתית ולא משנה כמה שיגידו שזה מתוכנן וזה יח"צ. המציאו אלף ואחת שמועות על הזוגיות שלנו והחלטנו שאנחנו מעלים פוסט שכולם יידעו שאנחנו ביחד כי כבר לא יכולנו לשמור את זה. אבל לא היה רגע ספציפי שהחלטנו שאנחנו ביחד. לאט־לאט זה קרה".

   

  היה דייט ראשון?

   

  "זה הפאק היחיד בזוגיות שלנו. לא היה אף דייט ראשון אבל אנחנו מנסים לכפר את זה ולבלות כמה שיותר".

   

  לצאת ביחד זה בטח סיוט.

   

  "אבל זה היתרון - כי שנינו מבינים אחד את השני בלי שאף אחד ידבר. אנחנו יודעים לאן ללכת ולאן לא, ואנחנו באותה פוזיציה. יודעים בסוף יום ארוך לחזור ולהיות ביחד ויש מי שיש לו את היכולת להכיל את הדבר הענק הזה".

   

  יש לך זמן לראות אותה?

   

  "כמעט ולא. אבל אנחנו משתדלים כמה שיותר. פייסטיים זה משהו נורא נפוץ בינינו. אנחנו מנסים כמה שיותר לחזור בערב ולסיים את היום אחד עם השנייה. שנינו גרים עם ההורים".

   

  ממי מבקשים יותר סרטונים?

   

  "אתה רוצה לעשות שלום בית או לסכסך? לדעתי אותו דבר. כל אדם שני היום רוצה סרטון. אין ברירה. אם יש משהו שאני לא רוצה להתחרות בו זה סרטונים".

   

  מתכננים אולי איזה שיר משותף?

   

  "אני ונועה דואגים כמה שאפשר לשמור על הפרדה בין הקריירה והזוגיות, וכרגע אני חושב שאנחנו מתרכזים יותר בזוגיות. אבל מי יודע? אם פתאום יבוא לנו, למה לא".

   

  עד כמה הנעורים שלך נפגעים מהכוכבות שלך?

   

  "חיים נורמליים אין לי. פרצתי בגיל 17, היו לי לפני זה. אבל הייתי מוכן לזה, אז לא חושב שנפגעו לי הנעורים. היום אם אני רוצה ללכת עם חברים לבאולינג או ללכת לקנות חולצה עם אמא אני לא יכול. אי־אפשר ללכת לקניון, כי לא אוכל ללכת כמה מטרים, ותהיה התקפה של אנשים. אז מוותרים על הקניון למען האמנות. עדיף מאשר להיעלם מהתודעה לא?"

   

  איך נראה יום שלך?

   

  "היום נגיד: צילומים, ראיון, מוזיקה, סטודיו, הופעה. לפעמים שלוש ביום. אתמול טסתי במסוק מהופעה בקריית־מלאכי לחיפה. זה קושי על הנשמה כי אתה עובר כל יום מלא, אתה מרגיש כבד".

   

  קשה.

   

  "הרבה אנשים באים אליי, חבר'ה נורא מוכשרים שאומרים, 'תראה אני כותב ככה וככה, מה אני צריך לעשות כדי להיות זמר?' אני תמיד שואל, 'אתה חייב?' כי זה לא קל. בכל יום אני עובר שבוע. זו מעמסה על הנשמה".

   

  מצליח לעכל?

   

  "לגמרי. ולכן אני אומר: אם אתם לא חייבים, אל תיכנסו לזה. לי לא הייתה ברירה. הרגשתי שאם אני לא עושה את זה, אני לא יכול להיות בשום מקום אחר. אמא או אבא שלי יכולים להעיד שמגיל שנתיים שרתי".

   

  ההורים זרמו? בכל זאת, הם היו שם ויודעים כמה זה קשה.

   

  "תמיד. דווקא בגלל שהם בתחום הם יכולים לדעת מה זה לעשות משהו שהנשמה לא רוצה. אבא ואמא היו באים בשבע בבוקר כל בוקר לכדורגל, וכשהחלטתי לרקוד הם סגרו לי את השיעורים בסטודיו, ואחרי שהחלטתי לעזוב וללמוד בתיכון בעירוני א' בתל־אביב כדי ללמוד מוזיקה, החלטתי שאני קם כל בוקר מאוד מוקדם ונוסע שעתיים באוטובוסים ואז חוזר בארבע. אבל זה לא עניין אותי. ראיתי את המטרה. מה זה השעתיים האלה בכבישים ביחס למה שאני לומד כל יום, זה לא מה שהניע אותי".

   

  × × ×

   

  כשמרגי היה בן 14, הוריו התגרשו. אביו התחתן שוב לאחרונה וחברו של מרגי מ'הכוכב הבא', עדן מאירי, שר באירוע. "לא חושב שיש בנאדם שההורים שלו התגרשו ולא חווה איזשהו הלם", הוא מספר. "הם לא רצו שלעולם ארגיש שיש משבר משפחתי ולכן הם לא אמרו לי כלום. חודש לפני עוד טסנו לחו"ל כל המשפחה. חווינו חוויות ביחד".

   

  לא ראית ריבים?

   

  "תמיד יש ריבים בין בני זוג אבל לא היה משהו יוצא דופן. בתור הורה הייתי עושה אותו דבר, כי אתה לא נותן לילד לעבור שום דבר. ולכן זה בא נורא בהפתעה. זה היה יום שישי בצהריים, הם קראו לי ולאחי אלעד, שהיה אז בן עשר בערך. הושיבו אותנו בשולחן בצורה הכי בוגרת והכי רשמית, אמרו, 'הגענו להחלטה וככה וככה'. בכיתי. אתה לא יודע למה לצפות, בום גדול. אבל אם אתה שואל אותי עכשיו, אני אומר שזה הדבר הכי הזוי בעולם שהם היו ביחד - הם האנשים הכי לא מתאימים להיות אחד עם השנייה. בתור ילד אתה לא רואה את זה, כשאתה בפנים".

   

  איך זה השפיע עליך?

   

  "ההורים תמיד עשו כל דבר כדי שיהיה בהדרגה ובקלות. גם אם זה אומר לא לספר לפני וגם אם אחרי שהתגרשו אבא שלי שכר בית ליד כדי שהכל יהיה יותר קרוב".

   

  משמורת משותפת?

   

  "תמיד חצי־חצי. לאט־לאט אבא עבר לתל־אביב. אני מחלק היום את הזמן בין שני הבתים אבל הרבה יותר קל לי להיות בתל־אביב. בצבא בתל השומר יוצא לי לראות את אמא, שגרה בנווה מונוסון, הרבה יותר".

   

  אבא שלך התחתן מחדש לפני כשנה. זה היה לך מוזר?

   

  "ההפך ממוזר. זה היה מאוד מרגש. לא הרבה אנשים מגיעים לחוות ביחד עם אחד ההורים את החתונה שלהם, לכן אני מרגיש שזו הייתה חוויה עוצמתית ומרגשת. מעבר לזה, החיבור שלי ושל אלעד עם נועה אשתו הוא מדהים והיא חלק בלתי נפרד מאיתנו - ככה שזה הרגיש יותר מטבעי לנו".

   

  איך היה בטירונות כאדם מפורסם?

   

  "להיות בנאדם מוכר זה אומר היתקלויות קשות. זה היה במחנה 80. דמיין את עצמך בצבא ובכל פעם צועקים לך את השם ובאים להצטלם איתך".

   

  יש לך דוגמה להיתקלויות קשות?

   

  "בטירונות במטבח עמדתי עם סמרטוט וניקיתי את הקירות. ויש בנאדם שעומד בצד ואומר, 'מרגי נקה, נקה'. זה לא נעים. מנסים בכוח להשפיל אותך כי מכירים אותך. אני לא עונה במצבים כאלה, רגיל לאמירות ביומיום גם מאנשים ברחוב".

   

  בהתחלה היית עונה?

   

  "זה תלוי מה אומרים. המצבים היחידים שאני עושה זה כשאני לא יכול לשלוט בעצמי ונוגעים בנקודות רגישות. ברגע מסוים עירבו את החיים האישיים שלי. את נועה. 'אתה מתגעגע לנועה, אתה ככה עם נועה'. אמרו דברים בוטים וקשים וקיללו אותה ואותי. וזה בטירונות במקום שאין לך לאן ללכת. אז עניתי. אמרתי לו, 'תקשיב לי טוב, סגור את הפה וסע לי מהעיניים לפני שזה יהפוך למשהו לא נעים'. הוא סגר את הפה והלך. כשאני מפחיד, אני מפחיד. זה מוד כדורגל, לא מוד ריקוד בלט".

   

  איך אח שלך מקבל את כל התהילה שלך?

   

  "מאוד טוב. הוא נראה פי שניים עליי ושחקן כדורסל והרבה יותר כוכב. אתה לא מאמין בכלל. אבל זה לא מעניין אותו, הוא לא רוצה להיות באור הזרקורים".

   

  להיות זמר זו מעמסה על הנשמה. ממתינים באודישן של טרבלסי ב'דה ווייס'
  להיות זמר זו מעמסה על הנשמה. ממתינים באודישן של טרבלסי ב'דה ווייס'

   

  × × ×

   

  החוויה הראשונית של מרגי עם ריאליטי שירה הייתה לא מאוד מוצלחת. אמא שלו השתתפה בעונה השלישית של 'דה וויס', שרה את Fields of Gold של סטינג. השופטים אז, מוש בן ארי, אביב גפן, שלומי שבת ושרית חדד, לא הסתובבו. מרגי הילד עמד בצד עם אביו ואחיו.

   

  המצלמה לא התעלמה מהם. אחרי שהשיר נגמר שאל גפן את אמו, "איך את מרגישה עם השיר שלך, 'הו רב חובל'? קצת כמו אבן, קללה? זה קיבע אותך טיפה, לא?" ואז הוסיף, "הגוון שלך טיפה כזה בכייני, שאני אישית פחות אוהב אותו". אחר כך הוא החמיא לה וטען שהיא כבר זמרת מוכנה מדי. "לדעתי היא שרה מאוד יפה", אומר שם אחיו הצעיר והמאוכזב אלעד.

   

  אמא שלך הייתה ב'דה וויס' והמנטורים לא הסתובבו אליה. אתה היית שם. זוכר את הרגעים האלה?

   

  "אם אני לא הייתי עובר את האודישן של 'הכוכב הבא' לא הייתי עושה את מה שאני עושה? היינו יושבים באותה סיטואציה גם אם לא הייתי ב'הכוכב הבא'. הייתי מוציא עוד שירים. זה רכבת הרים, פעם למטה ופעם למעלה. וזה יעלה למעלה. אלא אם כן אתה מחליט שאתה עושה סטופ ועוצר".

   

  מה למדת מסיפור הקריירה של אמא?

   

  "הסיפור של אמא שלי ושלי זה דברים שונים ב־180 מעלות, כי התקופה היא אחרת והמוזיקה היא אחרת. אני לא מנסה לברוח מזה, אבל אין שם משהו שאני יכול לקחת. אין לי תשובות כי החלק של ללמוד משהו נמצא במקום של להשוות ואף פעם לא הרגשנו, לא היא ולא אני, בקטע של להשוות. אפילו להופעות היא לא הייתה לוקחת אותי כי אנחנו מפרידים. והיא כל הזמן מופיעה גם היום".

   

  יכול להיות שהיא מגשימה חלק מהחלומות דרכך?

   

  "היא תמיד אומרת שהטירוף שאני עובר מבחינת הערצה זה משהו שהיא אף פעם לא רצתה. היא נורא איזי. זה סוג אחר של אנשים. ההורים שלי לא ניווטו אותי אף פעם לשום מקום. אני תמיד לקחתי את עצמי לכל מקום. עד היום בקריירה שלי אני לוקח את ההחלטות".

   

  הייתה הקלה שלא נבחרת לייצג את ישראל באירוויזיון?

   

  "מאוד גדולה. עם זאת, אני איש נורא תחרותי והתאכזבתי קצת רק כי הפסדתי בתחרות ובכל דבר שאני לא מנצח אני מתאכזב. אבל הקהל בחר בי, וזה היה משמעותי. לא רואה אותי ספציפית באירוויזיון גם בעתיד".

   

  בהופעה שלך בגמר של 'הכוכב הבא' בשנה שעברה עלית פצוע.

   

  "הופעתי כאמן אורח ועליתי עם יד שבורה. באותו יום הגעתי לבאלאנס לפני השידור ובחזרה לפני ההופעה נפלתי על היד ושברתי אותה. זה היה כואב. נשלחו חובשים ואנשי עזרה ראשונה לאחורי הקלעים אבל לקחתי נשימה. שואו מאסט גו און. אם קיבלתי משככי כאבים הם כנראה היו נורא חלשים ואני מניח שלא היה להם מספיק זמן להשפיע עד ההופעה. המצב שלי כן נהיה חמור יותר אחרי ההופעה. למרות שמאוד כאב אני זוכר שלא עניין אותי הכאב אלא לתת את ההופעה הכי טובה שאני יכול".

   

  יש לך שירים מוכנים?

   

  "יש לי הרבה מוקלטים שעדיין לא יצאו ואנחנו הולכים להוציא בקצב גבוה. כתבתי אלפים של שירים, אני כותב כל הזמן ויש לי אולפן אצל אבא".

   

  אבל את 'הזוג הזה' כתבו ג'ורדי וסטטיק.

   

  "אין לי בעיה לעבוד עם אחרים. עם סטטיק וג'ורדי ישבתי הרבה עד שיצא השיר. אין מצב שאני רק אבוא להקליט. אם זה היה ככה היית שומע שיר של סטטיק ובן־אל, אבל שמעת אותי. זה לא נשמע סטטיק ובן־אל בכלל. גם בשיר החדש הבאתי את טליסמן לג'וני גולדשטיין והוא כתב איתנו את המילים. זה מגניב לשתף פעולה ואם אהיה מקובע זה חבל".

   

  במרגי מתעניינת בחודשים האחרונים אחת מענקיות המוזיקה האמריקאית, ובנושא מתנהל משא ומתן.

   

  קריירה בחו"ל כמו של סטטיק ובן־אל?

   

  "מאז ומתמיד כיוונתי לארצות־הברית ואני אומר לך שזה גם יגיע".

   

  איך אתה כזה בטוח?

   

  "מאז ומתמיד אני בטוח. אני רוצה שכמה שיותר אנשים בעולם ישמעו את המוזיקה שלי. לעשות הופעות הכי גדולות".

   

  עומר אדם פתח את התיאבון?

   

  "זה מדהים, מה יש לומר. יצא לנו לשחק פינג פונג ביחד. הוא ניצח, שחקן מטורף".

   

  הופעות פתוחות זה משהו שמתוכנן?

   

  "בעתיד, צריך לצבור שירים קודם. כרגע אני מופיע המון. כדי לפתוח קופה צריך יותר שירים".

   

  יש כאלה שהפנו לך גב אחרי ההצלחה?

   

  "כן אבל זה פחות ממקום של קנאה ויותר ממקום אוטומטי, בגלל שאתה מצליח ואין לך את אותו זמן כמו פעם כי אתה מנהל קריירה. האנשים שהם לא החברים האמיתיים יכולים להגיד 'תפסת תחת, אין לך זמן בשבילנו, עפת על עצמך, עלה לך השתן לראש'. ברגע שזה חבר אמיתי הוא יבין את המצב שלי וגם אחרי שלושה חודשים שלא אראה אותו זה יהיה כאילו נפגשנו אתמול. לא מבזבז את הזמן שלי על להסביר".

   

   

  טרבלסי
  טרבלסי

   

   

  טוב, הקריירה מביאה איתה כסף.

   

  "אני לא מתנהל עם הכסף. יש לי אנשים שמנהלים לי את הדברים. אני דואג בכוונה לא לדעת כי אני רוצה להיות עם הראש שקט וטהור מבחינת מוזיקה ואמנות. זה לא מה שמניע אותי".

   

  ובכל זאת אתה היום איש די עשיר. דירות? מכוניות?

   

  "אני בן 19, אז איזה דירות ואיזה מכוניות, אני גר עם ההורים. משקיע רק במוזיקה".

   

   

   


  פרסום ראשון: 25.06.19 , 18:21
  yed660100