{ }
שבת 14 בדצמבר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ספורט • 11.07.2019
  נראה אותך, חוגג
  דביר רשף

  לא יודע אם משה חוגג עושה "תחזיקו אותי" או באמת רציני בהצהרה שלו - אבל צריך להעריך אותו על זה. מהרגע הראשון שהגיע לבית"ר ירושלים, חוגג הבהיר שיעשה הכל כדי למגר את הגזענות, ומאז עשה (ועושה) הרבה יותר מכל הבעלים לפניו (ביחד), ולרגע לא מראה פחד או חשש מאותו גרעין גזעני ומגעיל.

   

  עלי מוחמד חתם בבית"ר כי הוא כבר שנתיים אחד הקשרים הכי טובים ב ליגה (יש שיאמרו הטוב ביותר בתפקיד שלו) - הישג לא מבוטל לחוגג שהצליח להביא אותו והוכיח שהוא לא מתכוון לוותר לשאר המועדונים הגדולים בליגה על שום שחקן.

   

  לעומת ארקדי גאידמק, שלגמרי עשה דווקא לאוהדים והביא שני מוסלמים שגם סבלו מכך, חוגג עבד קשה ורכש שחקן נפלא, שהוא אפילו לא מוסלמי - אבל אבוי, קוראים לו מוחמד. מה לעזאזל אכפת לכם, אוהדים כפויי טובה? הגיע אדם עם כסף שהציל לכם את המועדון מהתפרקות אחרי עזיבת אלי טביב, ולמרות עונה כושלת ממשיך ומשקיע כדי להחזיר את בית"ר לצמרת הכדורגל הישראלי, ובמקום להודות לו, אתם גורמים לו לעזוב.

   

  כנראה שאי־אפשר לשנות את אותם אוהדים (ברור שזה חלק קטן מאוד), אבל אין ספק שחוגג מנסה כל מה שהוא יכול כדי למזער את התופעה הדוחה. ואם זה אומר לאיים בעזיבה, אז למה לא? רוצים לבדוק אם האיומים האלו אמיתיים? קדימה, תנסו אותו, אולי אחר כך שוב תתחננו שיגיע רוכש למועדון.

   

  ידיעות אחרונות