ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  |
  חדשות • 01.08.2019
  פוסט הניצחון המקומם של הצעיר שמואשם בהפקרת ילד שנדרס למוות
  שטיח אדום, ושלל בלונים • כך התקבל אתמול בבית הוריו נתנאל סנדרוסי הנאשם בהפקרת ילד לאחר תאונה • סנדרוסי, שהועבר למעצר בית, פירסם פוסט חגיגי: "ברוך מתיר אסורים. תודה לבורא עולם ולאלה שלא נתנו לתישקורת ולמשטרע לעוור את העיניים"
  יעל פרידסון

  מה אמור לעשות צעיר שנאשם כי הפקיר ילד לאחר תאונת פגע וברח? להכות על חטא, להתייסר. ומה עשה נתנאל סנדרוסי? אתמול, לאחר ששוחרר למעצר בית בתום שלושה חודשים במעצר משטרתי, פירסם פוסט ניצחון באינסטגרם והתקבל בפתח ביתו בשטיח אדום ובבלונים.

   

  האירוע התרחש לפני כמה חודשים בשכונת רמות בצפון ירושלים. מכתב האישום עולה כי סנדרוסי (23) נהג במכונית. במהלך הנסיעה פגעה המכונית בילד בנימין בייגל אייזן בן ה־11 בעת שהוא חצה כביש במעבר חציה ביחד עם אחיו. הילד נהרג.

   

  מכתב האישום עולה כי לאחר התאונה עצר סנדרוסי בצד, והחליף מקום עם חברו מאיר גמליאל, שישב לצידו. השניים המשיכו בנסיעה מבלי שסנדרוסי עצר כדי לסייע לילד. סנדרוסי וחברו הסתתרו במשך כשבועיים. רק לאחר שתמונתו של סנדרוסי פורסמה בתקשורת הוא התייצב בתחנת המשטרה והסגיר את עצמו. חברו נעצר גם הוא. בתום החקירה הוגש נגד סנדרוסי כתב אישום בגין הפקרת הילד.

   

  לאחר שהיו במעצר משטרתי במשך שלושה חודשים שוחררו אתמול סנדרוסי וחברו על ידי בית־המשפט, ונשלחו למעצר בית מלא עם איזוק אלקטרוני.

   

  לאחר שחרורו נסע סנדרוסי לבית הוריו במגדל־העמק, שם התקבל כגיבור־על: שטיח אדום ושלל בלונים צבעוניים. הוא עצמו הצטרף לחגיגה ומיהר להעלות פוסט ניצחון מקומם באינסטרגם. בפוסט נכתב: "ברוך מתיר אסורים. תודה לבורא עולם על כל הטוב ועל הרע שכנראה טוב לנו. לא נרחיב כעת אבל תודה רבה רבה לכול האנשים שדאגו ולא נתנו לתישקורת ולמשטרע לעוור את העניים והאמינו בנו אוהב אחד אחת".

   

  סניגורו של סנדרוסי, עו"ד משה סוחמי, סירב אמש להתייחס לפוסט שהעלה לקוחו.

   

  לסנדרוסי חמש הרשעות קודמות בעבירות תעבורה, והוא התרברב בעבר באינסטגרם על נהיגתו הפרועה. כך למשל, הוא פירסם תמונה מ־22 ביוני 2016 מתעד נסיעה שבה הוא שותף לכאורה, "מירושלים למגדל העמק בשעה וחמש דקות", כשמד המהירות מצביע על 220 קמ"ש.