שני 01 ביוני 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: רפי דלויה
  24 שעות • 13.08.2019
  העלוקה: תאונת הטוניקה של דודו מעפולה
  מאור בן-הרוש

  "העלוקה" הייתה יכולה להתעלם מהחתונה של יוצא "האח הגדול" חזי חיים, אם לא הייתה מסתנוורת מאיך שדודו כהן מעפולה בחר להתלבש לאירוע. על זה "העלוקה" כבר לא יכלה לעבור לסדר היום וצירפה לשיחת ועידה את דודו והסטייליסט גילי אלגבי

   

   

  צילום : ידיעות אחרונות
  צילום : ידיעות אחרונות

   

   

  זוכרים שסיפרנו לכם שנועה קירל חתמה על שיתוף פעולה עם מותג איפור עולמי? באמת ש"העלוקה" לא התכוונה לעשות עין הרע, אבל משפחת קירל, בליווי הסוכן רוברטו בן־שושן, יצאה לחגוג את המאורע במסעדה תל־אביבית ידועה. פקח של העירייה פחות התרשם והוא השאיר על השמשה דוח של 500 שקל בגלל חניה על המדרכה.

    

  ואם כבר בן־שושן, אז ב־2 בספטמבר יחגוג בנו של רוברטו, סתיו, בר־מצווה, ומי שהולך לעשות שמח לחברים הם איתי לוי ואותה אחת מהאייטם הקודם. הפעם דווקא כן בהתנדבות.

   

  זוכרים את האייטם מאתמול על עומר מילר והפוסט הפוגעני שקיבל ממתן מה־אהבתי (עדיין בהלם מהשם)? אז רק שתדעו שהפרסום עובד ומתן תרם 2,000 שקל לעמותה למען העצמה נשית. "אני נמצא בקשרי עבודה עם מילר ובמקרה של הודעות הסמס שקיבל הוא צודק", אמר לנו מה־אהבתי. "על כך מצאתי לנכון להתנצל ולתרום תרומה נכבדה".

    

   

  אינסטהסלבס
  אינסטהסלבס

   

  ענבל שלוי מעלה פוסט פרידה (זמני, לא להילחץ) מבן הזוג שלוםמיכאלשווילי שטס היום לצד השני של העולם לצורך צילומים, ומשאיר אותה, באמצע אוגוסט, לבד עם שלושת ילדיהם.

   

  סמסו מזל טוב לג'ודי ניר־מוזס שברגעים אלו חוגגת 61 קיצים. "העלוקה" כמובן הייתה חייבת להתקשר ולברך.

   היי ג'ודי, מזל טוב!

  "תודה, אתה בדיוק תופס אותי על המטוס".

   לאן?

   "אוסלו".

   נשמע טוב.

  "אף פעם לא הייתי בנורווגיה. משם אני ובן הזוג שלי נמשיך לטורקיה".

   

   

  צילום: משה נחומוביץ
  צילום: משה נחומוביץ

   

  כבר התארגנתם על כרטיסים למשחק בין נבחרת הנשים של ישראל בכדורגל וקבוצת הנשים של צ'לסי? אם לא, אז הנה תמריץ: סטטיק ובן אל יעלו לשיר לפני המשחק, שנועד לקדם את ספורט הנשים.

   


  פרסום ראשון: 13.08.19 , 22:01
  ידיעות אחרונות