שני 01 ביוני 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  נתניהו. צילום: עמית שאבי
  חדשות • 14.08.2019
  נתניהו נגד שקד: "ציפי לבני החדשה"
  במסגרת המאבקים בימין: בליכוד מחדדים מסרים נגד יו"ר "ימינה", כשראש הממשלה בעצמו מתדרך בכירים במפלגה בנושא • מירי רגב תקפה את שקד על ניסיונותיה לעבור לליכוד: "היא התחננה" • שקד השיבה אש נגדית: "רגב דיברה עם בכירים בליכוד וביקשה שלא אצטרף, היא מפחדת"
  מורן אזולאי

  היעד הבא של קמפיין הליכוד: יו"ר מפלגת הימין "ימינה", איילת שקד.

   

  בימים האחרונים החל ראש הממשלה בנימין נתניהו, ויחד איתו צוות הקמפיין, לחדד את המסרים נגד שקד בעיקר בנוגע לעובדה שניסתה להתמודד בליכוד ודרכה נחסמה. בליכוד ינסו להדביק לשקד כינויים של אופורטוניזם ולכנות אותה שוב "ציפי לבני החדשה" בשל העובדה שניסתה לדלג בין מפלגות. ראש הממשלה עצמו מתדרך בכירים בליכוד בנושא הזה. יריית הפתיחה של היעד החדש ניתנה אתמול לאחר שבראיונות בתקשורת וגם ברשתות החברתיות יצאה השרה מירי רגב (הליכוד) למתקפה נגד שקד ואמרה: "היא התחננה להגיע לליכוד. האישה שעזבה מפלגה בגירעון אדיר חוזרת אליה אחרי מפלה בבחירות. אם זה לא אופורטוניזם, אני לא יודעת מה כן".

   

  שקד. צילום: אלכס קולומויסקי
  שקד. צילום: אלכס קולומויסקי

   

  בהמשך צייצה עוד: "איילת, הגיע הזמן שתגידי את האמת - מה לא עשית בשביל להגיע לליכוד ורוה"מ החליט שלא. בואי נראה מה יהיה בספטמבר. תנסי שוב? איזו מפלגה תצא לך ברולטה הפעם?".  שקד הודתה כי לאחר הבחירות שקלה להתמודד לליכוד ותקפה את רגב בחזרה על כך שפחדה מהעובדה שתצטרף לליכוד: "מירי רגב היא שפנתה לבכירים בליכוד וביקשה שלא אצטרף. היא כנראה מפחדת".  בימים הקרובים יוחרף הטון גם על ידי אחרים בליכוד נגד שקד, שעומדת בראש רשימת ימין מאוחדת.

   

  רגב | צילום: אלכס קולומויסקי
  רגב | צילום: אלכס קולומויסקי

   

  כיום, אומרים בליכוד, משאין חשש שהרשימה תימחק ולא תעבור את אחוז החסימה, אין מניעה לנהל קמפיין אגרסיבי נגדם ולהקטין את כוחם למינימום האפשרי.

   

   

  ההתקפות של רגב הן חלק מהאסטרטגיה החדשה בליכוד להחריף את הטון נגד שקד באופן אישי. כך לדוגמא, שרי הליכוד תודרכו לתקוף את שקד על העובדה שרצתה להשתלב בליכוד ונחסמה ועל כך שהיא עשויה שלא להמליץ על נתניהו ולהפיל את השלטון. 

   

  בימים הקרובים, אומרים בכירים בליכוד, יתמקדו המתקפות האישיות נגדה בניסיון להחליש את רשימתה למינימום האפשרי.

   

  ידיעות אחרונות