ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  כמו כולן
  24 שעות • 04.09.2019
  סרטים חדשים שעולים בסופ"ש
  אמיר קמינר

  פנים רבות לאמת

   

  מה: דרמה. ילד מאריתריאה שאומץ על ידי זוג אמריקאי, הופך למודל חיקוי והשראה. המורה שמעריצה אותו מזדעזעת לקרוא מאמר אלים ושנוי במחלוקת שהוא חיבר. המורה יוצאת לחקור מה מקור הדעות האפלות של בן טיפוחיה.

   

  מי: ההרכב מתהדר בשמות כמו נעמי ווטס, קלווין הריסון ג'וניור, אוקטביה ספנסר וטים רות'.

   

  כמו כולן

   

  מה: דרמה תוצרת גרמניה, שנטלה חלק בפסטיבל טרייבקה. העלילה מסתמכת על פרשייה אמיתית. נערה ממוצא טורקי שחותנה בניגוד לרצונה לבעל אלים, נכנסת להיריון ומחליט למרוד. היא בורחת ומשתקעת בברלין. משפחתה השמרנית לא מרפה.

   

  מי: עם אלמילה בגריאצ'יק ואראם אראמי. על הבימוי חתומה שרי הורמן.

   

  לב משוגע

   

  מה: דרמה קומית, אף היא תוצרת גרמניה, וגם היא מבוססת על סיפור אמיתי. קרדיולוג מבוסס קץ במעללי בנו ההולל וחסר האחריות, ומאלץ אותו לטפל בנער הסובל מבעיית לב מלידה. קשר מיוחד נוצק בין השניים.

   

  מי: בתפקידים הראשיים אליאס מבראק ופיליפ נואה שוורץ. ביים מארק רותמונד ("סופי שול").

   

  זה 2

   

  מה: המשכון אימה, המתרחש כמעט 30 שנה אחרי המפגש הטראומטי של הילדים עם הליצן המבעית, התגלמות הרוע. בעקבות שיחת טלפון מסתורית וטורדת, הם נאלצים לחזור למחוזות ילדותם.

   

  מי: ברשימת הקרדיטים אפשר למצוא את ביל היידר, ג'יימס מקאבוי , ג'יימס ראנסון וג'סיקה צ'סטיין. ביקורת על הסרט: בעמ' 6

   

  קולו של אחמד

   

  מה: פרויקט מחווה תיעודי של בוגרי ביה"ס סם שפיגל לסרט התיעודי הקצר "אני אחמד" (1966), על אחמד יוסוף מסארווה מהכפר ערערה, שניסה להתאקלם בישראל. שישה סרטים חדשים שבוחנים את מקומו של "אחמד" במציאות הישראלית העכשווית.

   

  מי: רנן שור אחראי על הפרויקט החשוב הזה. ביימו דוד אופק ואיילת בכר, משתתפים שאדי חביב אללה, דורון ג'רסי, נעם קפלן, דן גבע, ממדוח אפדילה ועידו סוסקולני.

   


  פרסום ראשון: 04.09.19 , 20:27