ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: יונתן בלום
  7 לילות • 10.09.2019
  הייתי מאוהבת לא מזמן. הוא היה צעיר ממני במספיק שנים בשביל לנשום עמוק ולדעת שצריך לוותר על זה
  רז שכניק | צילום: יונתן בלום

  שרון אילון, רווקה, נולדה בשנת 1973 בתל השומר. לאחר שנה המשפחה עברה לסינגפור לשליחות של ארבע שנים. עם החזרה לארץ למדה בהוד־השרון וסיימה תיכון במגמה ביולוגית. הדריכה בשומר הצעיר, הייתה בנבחרת האתלטיקה של הפועל כפר־סבא ורקדה בלהקת המחול של הוד־השרון. שירתה כפקידת מבצעים בתל נוף. אחרי השחרור למדה מנהל עסקים במכללה למינהל והייתה דיילת באל על. עבדה במרקורי ובחברות היי־טק נוספות, כמנהלת מרקום. בגיל 30 השתתפה בתוכנית הריאליטי 'קחי אותי שרון', שפתחה בישראל את עידן הריאליטי. ניהלה זוגיות עם ארז אלוביץ' בין השנים 2004 עד 2016 ויש להם שלושה ילדים. במהלך השנים הגישה תוכניות טלוויזיה כמו 'בייבי טיים' ברשת ותוכניות בערוץ החיים הטובים, והובילה מספר קמפיינים כדוגמנית. ב־13 השנים האחרונות עוסקת בעיקר בפילנתרופיה ובימים אלה היא משמשת כמנהלת שיתופי פעולה וגיוס משאבים בעמותת ‘גדולים מהחיים', ובמסגרת זו מנהלת את קבוצת הריצה 'טאף מאדר', שמגייסת כספים לעמותה.

   

   

  מה הזיכרון הכי מוקדם שלך?

   

  "עד גיל חמש גדלתי בסינגפור ואני זוכרת את עצמי בגיל שלוש קופצת למים בבריכה של הבניין, בלי מצופים. למדתי לצלול לפני שלמדתי לשחות. בכל פעם שאני חושבת על זה, מתברר שזה מאפיין אותי. אני קודם קופצת למים ואז חושבת, אולי יהיה בסדר. זו תכונה קצת ילדותית, אבל יש לה הפתעות וכיף".

   

  איזו עצה היית נותנת לשרון בת ה־16?

   

  "בגיל הזה אחותי קרן חלתה בסרטן, וזה היה רגע מאוד משמעותי. היא הייתה חולה ארבע שנים, עד שנפטרה כשהייתי בת 20. אז הייתי אומרת לעצמי שהחיים קצרים וצריך ליהנות מכל רגע. אני מנסה לממש את זה. אני מתגעגעת אליה מאוד. יש בי בור כזה עמוק שאף פעם לא מתמלא. קרן חסרה לנו מאוד במשפחה, אני לפעמים רואה אותה בדמיון יושבת בארוחות משפחתיות עם שלושה ילדים. הגעגוע לעולם לא עובר".

   

  מתי היית הכי מאושרת?

   

  "אני לא מעט פעמים מאושרת. הבוקר הייתי מאושרת כי עשיתי אימון שבו רצתי עשרה קילומטרים. הפסקתי לרוץ כשארז ואני נפרדנו, והייתי צריכה לעבור בית והעבודה דרשה הרבה, ולא היה לי כוח בגוף. אחרי שרצתי חצי מרתון לפני שנתיים וחצי, עצרתי בבת אחת. עכשיו חזרתי לריצה והיא מאוד משמחת אותי וממלאת אותי".

   

  מה מפחיד אותך?

   

  "גובה. בגיל 30 ב'קחי אותי שרון', אני ויואב שוורד עשינו צניחה חופשית ואני זוכרת את עצמי במטוס, יושבת, מרגישה זוועה ואומרת לעצמי, אני הולכת למות. זה היה סיוט. זרקו אותי החוצה והייתי בטוחה שזהו, נגמרו לי החיים. המצנח נפתח ולהתנדנד בין שמיים וארץ זו חוויה מפוקפקת. לקח לי זמן להבין שפיתחתי פחד גבהים מטורף. המדריך רצה לעשות איתי משהו אקסטרימי והקאתי על כל האנשים למטה. לגבהים האלה אני לא עולה יותר, גם ממרפסות מבניינים גבוהים אני נזהרת. אני מאשימה את הסצנה ב'קחי אותי שרון'. זה לא היה לי לפני".

   

  מאיזה הרגל היית רוצה להיפטר?

   

  "אני מאוד אימפולסיבית. עם השנים למדתי לשלוט בזה. אני גם יכולה להתפרץ רגשית, להיות אמוציונלית. לפעמים אני מתפוצצת. אבל אני יודעת לבקש סליחה, ואף פעם לא באה מתוך רוע, אז סולחים לי. הייתי רוצה להיות פחות אימפולסיבית".

   

  מתי היית הכי קרובה למוות?

   

  "בכיתה ו' הייתי בתחרות אתלטיקה בבית ברל, ריצות קצרות. הסתיימה התחרות ואני ועוד מישהי רצנו לצד השני של הכביש. הדבר הבא שאני זוכרת זה את עצמי שרועה על הקרקע ורואה שהסוליה נקרעה לגמרי מהנעל. פגעה בנו מכונית. אחרי כמה דקות התברר לי שאני בסדר, ואפילו לא לקחו אותי לבית חולים. והיה גם יום לפני כיתה י"ב, יצאתי עם בחור שהייתה לו חיפושית פתוחה, ואז לא היו חייבים חגורות. הוא לקח סיבוב ועפתי מהמכונית. למזלי לא עברה מכונית באותה שנייה. אבל נפצעתי. שבועיים בתחילת י"ב הייתי מרותקת".

   

  מה השמועה הכי מטורפת שהייתה לגבייך?

   

  "שאני מיליונרית, כל הזמן. לצערי זה לא נכון. הייתי שמחה להיות ברווחה כלכלית יותר. לא כל דבר הוא כמו שנראה".

   

  מתי בכית לאחרונה?

   

  "אתמול. אני שוכבת עם שלושת הילדים במיטה ורואה 'נינג'ה'. היה מתמודד שדרסה אותו משאית. אתה רואה אותו ואת אשתו ומבין שהם עברו דרך. התרגשתי וירדה לי דמעה. הבת שלי בת העשר באה וחיבקה אותי, וזה היה עוד יותר מרגש".

   

  מה הנשיקה הכי טובה שהייתה לך?

   

  “היו הרבה טובות, אבל הכי זכורה זו הנשיקה עם יואב בפרק הסיום של ‘קחי אותי שרון'. אני אומרת ליואב שאני בוחרת בו אחרי תוכנית ששיגעה את המדינה. אנחנו יושבים אחד מול השני ליד סט של 30 איש, כולם היו בדממה מוחלטת, ואני ויואב מתנשקים. זה היה רגע מאוד אמיתי ואולי הנשיקה עם הרייטינג הכי גבוה בארץ. אולי בזכות הנשיקה הזאת נשארנו יחד כמה חודשים".

   

  מה הדבר היחיד שחסר לך כדי לשפר את איכות חייך?

   

  "אהבת אמת. הייתי מאוהבת לא מזמן, אחרי הפרידה מארז, אבל זו הייתה אהבה שלא ניתנת למימוש לאורך זמן. הוא היה צעיר ממני במספיק שנים בשביל לנשום עמוק ולדעת שצריך לוותר על זה. אני חושבת שצריך לעבור דרך בחיים. אני אחרי הדרך, הוא לפני, וחשבתי שהפערים יגיעו. האהבה נגמרת, בסוף יש את החיים. זה לא כמו באגדות. הוא היה אחד האנשים המקסימים ביותר שהכרתי וזה היה קשה".

   

  מה תהיה השורה האחרונה בביוגרפיה שלך?

   

  "לקחה מהחיים את כל מה שהיה להם לתת".

   

  מה הדבר הכי גרוע שכתבו עלייך או אמרו לך?

   

  "הייתה נגדי איזו כתבת נאצה, שיא הרוע, אחרי שנאלצתי לפרוץ חניון דרך מעקף כדי לצאת, כי הייתה תקלה ולא נתנו לצאת, ולא הייתה לי ברירה כי היה לי משהו דחוף. בעל החניון התקשר למדורי הרכילות, כתב אחד הרים את זה, אמרתי לו מה אני חושבת עליו והוא החזיר בכתבת נאצה”.

   

  מי היה משחק בתפקיד שרון אילון בסרט על חייך?

   

  "אנג'לינה ג'ולי. אישה חזקה, מגניבה, אמא מעולה, דמות צבעונית, מתחברת אליה. היא בטח מטורפת, מה שאני לא, אבל אני מתחברת לוורסטיליות שלה".

   


  פרסום ראשון: 10.09.19 , 00:01